Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim yatay 3.5 dikey 4.5 TL mis. Ama 2022 yok. 2021den itibaren var

Ayy ben de 6 tane i var diye tek tek saydım:KK70: :KK70:
Tamam canim sorayım bi buna da. Sen ne kadara almıştın memnun kaldin mi
Canim 2021 alma.
Çünkü çok az değiştirip 2022 baskısı yapıyorlar. Güncel hallerini çözmek daha mantıklı.
Ben şu an TG hiç cozmuyirum. Son 1 ay dershaneler baya yapsın Tg ler biriksin öyle çıktı alıp yapicam. Yayınların denemesini alıp çöz şimdilik

Canim yatay 3.5 dikey 4.5 TL mis. Ama 2022 yok. 2021den itibaren var

Ayy ben de 6 tane i var diye tek tek saydım:KK70: :KK70:
Tamam canim sorayım bi buna da. Sen ne kadara almıştın memnun kaldin mi
Fazlaca ii yazmışım pardon😂 ben 4 liraya aldım. 2022 çok yoktu ama vardı 😍 ben beğendim çekim kalitesini, silik degil. Hepside çözümlü

Evet canim.
Matematik neti nasıl artırılır diye videosunu izledim, çok pahalı bir kalem alın demiş. Pahalı kalemle yazma hevesiyle matematik çözersiniz demiş.
Ramazan yetkini dinlemeyen bu sınavı kesinlikle yapamaz demiş, sanki başka tarih hocası yok.
Evet kalem falan çok saçma,ben neler denedim .kalem kurtarmiyo. Sadece ramazan hocada yetmez çünkü diğer h9cakar farklı bakış açısı katiyor

Canim 2021 alma.
Çünkü çok az değiştirip 2022 baskısı yapıyorlar. Güncel hallerini çözmek daha mantıklı.
Ben şu an TG hiç cozmuyirum. Son 1 ay dershaneler baya yapsın Tg ler biriksin öyle çıktı alıp yapicam. Yayınların denemesini alıp çöz şimdilik
Mantikliymis canım öyle yapayım..
Zaten 2020ler elimde var şimdilik.
Fazlaca ii yazmışım pardon😂 ben 4 liraya aldım. 2022 çok yoktu ama vardı 😍 ben beğendim çekim kalitesini, silik degil. Hepside çözümlü
Nolcak canım😘
Hmm seninki daha uygunmus o zaman

20220418_125636.jpg

IMG_20220418_131507.jpg

3 ün katı ardışık tek dediği için aralarında 6 fark var.
Yani birinci verilen m.n ye 6 eklediğimde ikinci verilen m.(n+2) ye eşit.
Aynı şekilde m.(n+2) ye 6 eklediğimde üçüncü verilen n.(m+2)+2 ye eşit.
Sonrası denklem çözümü m ve n yi buluyorsun

Nasıl gidiyor hanımlar 🥰

Ben halen gygk tekrar ve soru çözme safhasını bitirebilmiş değilim, daha alana girişmem lazım (hukuk).

Son 2 ay full denemeye ayırırım diye düşündüm merkezi ve alanda.

Pegem tarih soru bankası zorluyor beni, değinmeden edemeyeceğim. Konu anlatımlıda olmayan şeyler de çıkıyor çıldırıyorum öyle zamanlarda… Gerçek sınava göre zorluğu nasıldır bu soru bankasının acep?
Bende aynıyım benimde alana çok baktığım yok ve gkgy döngüsünden çıkamadığım gibi eğitim bilimleri girdabında debeleniyorum, çocukda aşırı gıcıklaştı süperim 😂😂

Eki Görüntüle 3050276

3 ün katı ardışık tek dediği için aralarında 6 fark var.
Yani birinci verilen m.n ye 6 eklediğimde ikinci verilen m.(n+2) ye eşit.
Aynı şekilde m.(n+2) ye 6 eklediğimde üçüncü verilen n.(m+2)+2 ye eşit.
Sonrası denklem çözümü m ve n yi buluyorsun
Çözümde böyle gitmiş sekercim de tabi ben anlamadım. 6 farkı düşünemedim. Tabi sen tane tane yazınca daha güzel oldu. Hemen tekrar edicem çözümü 😍 bi de şey üçün katı dediği için 6 fark tmm, peki üçün katı demeseydi meselâ 🤷‍♀️ o zaman napardik, ben galiba üçün katını atlayıp öyle çözmeye çalıştım 😢

Çözümde böyle gitmiş sekercim de tabi ben anlamadım. 6 farkı düşünemedim. Tabi sen tane tane yazınca daha güzel oldu. Hemen tekrar edicem çözümü 😍 bi de şey üçün katı dediği için 6 fark tmm, peki üçün katı demeseydi meselâ 🤷‍♀️ o zaman napardik, ben galiba üçün katını atlayıp öyle çözmeye çalıştım 😢
Hep değer ver bu sorularda.
Bak mesela 3 ün katı ardışık deseydi sadece 3, 6,9,12 diye düşün 3 er fark var aralarında.
Ama bunda 3 ün katı tek sayı demiş onun için 6,12 yok 3,9,15 bunlarda da fark 6.
Yani her zaman böyle değer verirsen kaçar arttığını görürsün.

👉🏻 Sadece ardışık deseydi sadece 1 fark olacaktı.
👉🏻 Sadece ardışık tek (1,3,5,7) veya çift (2,4,6,8) deseydi 2 fark olurdu.
👉🏻 4 ün katı deseydi (4,8,12,19) 4 fark olacaktı
👉🏻 5 in katı çift deseydi (5,10,15,20) burdan çiftleri alıp (10,20) 10 fark var diyeceksin

Gibi gibi

X