Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kolay gelsin.
Bende Türkçe 30 soru çözdüm fotokobiciye gittim. 100 lira tuttu bir matematik kitabi 21 deneme.
Şimdide geldim çağdaş tekrarı yapıyorum. 1 saat ancak çalışırım, açlık hissediyorum bugün.

Yinede ucuz canım, ben matematik kitabinin fiyatını 150 lira gördükten sonra artık ucuz geliyo

Ben de öyle dedim ama istediğim gibi çalışamadım.. şimdi oturup o iftara kadar bakcam. Akşam aşırı uykum geliyo ya fazla çalışamam

Ha sen gidip direkt aliyosun fotokopiciden?ben hep instagramdan alıyorum seni de öyle sandim. 100 TL yine iyi kağıt da pahalandi artik

Ben de cografya ve denemesi vardi ikisini de begenmedim canim
Tarih iyiymis demek ki aklimda dursun ihtiyacim olursa
Amin Allah zihin acikligi versin insallah

Canim o karma setleri fotokobi sayfasından almıştım. Ama bu denemeleri ve kitabı ben telegramdan indirmiştim. Ondan kendim çıkarttim.

Bugün bitiyor benim kamp inşallah
Yarın kızımla gezme planım var,
Cumartesi 20 günlük denemeye başlayalım o zaman

Detayları konuşalım canım
Kamptan kampa koşuyoruz Allahim sonu güzel olsun inşallah❤

Kızlar ben de (bu hafta zaten 1 haftalık programım vardi o bitsin) haftasonu kendime yaklaşık 20 25 günlük genel tekrar+soru cozum kampı planı hazirlicam. Haftada 2 de deneme sıkıştırırım belki duruma göre. Denemesiz içim rahat etmiyo

Safran senin mantığın bana çok uydu. Hani dedinya eğer bugünkü programımı bitirirsem yarının programindan çalışmaya başlıyorum. Böylece programım bozuldu moral bozukluğu olmuyo ben de öyle yapcam. Bir de program erken bitmiş oluyo ekstra motivasyon.

İnşallah şu önümüzdeki 1 ay harika geçer.
Çünkü çok çok önemli bi dönem.

QuantumPhysics canim iyi ki açmışsın bu konuyu gerçekten. 2020 kpssde bu zamanlar ben artık her şey bitti olmuyor olmucak diye çok umutsuz çalışıyordum.. şimdi herkesten bir şey öğrendim birbirimize destek olduk iyi oldu

Değişiklik iyi geliyor kuzum . Sürekli aynı gidince sıkılıyoruz. Atraksiyon şart

Evet mesela tarih aslında bir ayda bitecekti ama aslında bak iki haftada bitiyormuş canım. Gün programı erken bitse bile devam edince iyi oluyo

Yalniz olmamak çok güzel, rabbim emekleri boşa çıkarmasın ınş

Amin amin canım

Canim 25 günlük planim.
18 günde dediğim taktikle tamamlamış oldum elhamdülillah.
Tam tamamlamadim bu gece bitecek.
Ben dediğim gibi gün gün yapıyorum o günü mutlaka tamamlamaya çalışıyorum zaten çok sıkı bir plan yapmiyorum, o gün bitince diğer günden devam ediyorum.
Bu programla 18 günde 5 kitap bitmiş oldu

Eklentiler

• IMG_20220414_234259.jpg
    150,7 KB · Görüntüleme: 26
Çok iyisin canım maşallah
Gercekten hızlı hizli bol soru çözmek iyi oluyor. Kitaplar temizlendikce bi rahatlama geliyo

Çok iyisin canım maşallah
Gercekten hızlı hizli bol soru çözmek iyi oluyor. Kitaplar temizlendikce bi rahatlama geliyo
Canim programımda
30 Türkçe
48 matematik
2 matematik video
4-6 test arası genel kültür vardı aslında. Yani çok fazla soru değil.

Ama bunu programlı bir şekilde yapınca kitap bitiyor işte.

ASSOSyal
Benim program bu.
Dil bilgisi de ekleyecegim ama soru sayılarını cikartamadigim için ekleyemedim.
Bugün yetistiremediklerimi de yarına ekledim.
Benim bu 20 günlük program ama ben 1 ayda ancak bitirebilegim
Bayramda 10 gün memleket planımız var. Geldikten sonra da 2 günlüğüne arkadaşım gelecek şehir dışından derken bu süreçlerde calisamam.

Yaklaşık 2 hafta aram olacak yani.

Eklentiler

• IMG_20220415_024312.jpg
    121,5 KB · Görüntüleme: 26
Canım bende bugün çağdaşı bitirecegim. Kitap bitecek..

Coğrafyada mi ekleyeceksin. Matematik konu konu mu karışık mı? Birde yarın başlıyor musun

Sana soracaktım şimdi sorayım,çıkmış yıl sorularını ne zaman çözeceksin? Ben matematik için çözmeye başladım alışmak için çünkü bana detaylı geliyor anlamaya çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…