Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

günaydın.
Canim seri denemelere Haziran ayında başlasan bile olur. Sen elindeki kitaplari bitirmeye odaklan.

Genel kültür dersleri daha kızlı çözülüyor, sıkı bir planla o 15 kitabı bir ayda bitirirsin bence.

Hani geçen aylarda Enes hocanın yaptığı bir kamp vardı, günde 500-1000 arası soru cozuluyordu. Bu kamp programindan yap, 5li karma serinin coğrafya tarih anayasasını bitir 1 ayda. Bu genel kültür netlerini de şaha kaldırır.

Bu bir aya güne 2 test Türkçe, 2 test matematikte ekle, bunlardan da kopmamis olursun. Hatta matematik kitabi elinde yoksa yargının o problem kitabından al. Geçen semra dilekçi paylaşmıştı, kitapta 25 problem testi var. Her gün bir test çözerek bile 1 ayda biter kitap.

Bu karma kitaplarda
Anayasa 3000 soru var, günde 500 le 6 günde biter
coğrafya 3400 soru var, günde 500 le 7 günde biter
Tarih 6000 soru var, günde 500 le 12 günde biter.

Yani 25-30 günde biter bu kitaplar.

Bu programa yarın baslasan mayis 15 te biter. Sonrasında 75 gunde de 75-100 arası deneme çözersin sınava kadar.
çok güzel tavsiye olmuş safran.
Bu mesajı yazdıktan sonra dolu yağdı buraya :KK70:
Yüce Rabbım ders çalışalım diye havayı bozuyo daha ne olsun 😂
demi . burası da öyle

Kızlar cevap D.
Ama sanayi planı ataturk döneminde kalkınma planı ataturkten sonra değil mi ya? Değildir dese neyse dicem de nasıl oluyo🤔

Ayy çok güzel tavsiyeler vermişsin yine😍
Kafamda netleşti bir şeyler gerçekten şu an.. Ben öyle yapıyım doğru söylüyorsun. İnsanın gözünde büyüyor ama bitebilcek şeyler aslında. Karmalar tamamen boş değil zaten bi kısmını çözmustum.

Coğrafyayla vatandasligin karakutusunu da duruma göre son 2 ay kala çözerim tekrar deneme seklinde giderken..

Evet canım problemler kitabını zaten semra dilekcinin kampında gördüm çok hoşuma gitti.bol pratik yapmak için ideal. Bir de kolaydan zora gidiyormuş.

Ayy bu sefer 2020deki hatayı yapmıcam kitapları temizlicem diyodum son aylar gelince yine panik oldum😑
Senin söylediğin program şunu gösteriyor artık ciddi ciddi derse daha çok vakit ayırmak gerek..
Çok teşekkür ederim canım inşallah hayirlisiyla atanirsin aminn :dua:en güzel dua şu an bu galiba :halay:

Canım ben ondan fazla değil 3 4 tane 2018 tg cozmustum.. fazla fark yoktur zaten de.. Yani basit gelmişti sanki yanlış hatırlamıyorsam bayağı oldu cozeli çünkü.. bir de 2 tane sözel mantık sorusu vardı mesela denemesinin birinde saçma gelmişti. Ama tabi deneme denemedir🤗
Sen çözdün mü ne düşünüyorsun?
Kitap siparişi vericem de, datanin 5 li deneme fiyatı da uygun geldi bana, alsam mı diye düşündüm. Ondan sordum.

Nasılsın canım oruç nasıl gidiyor ?
Çocuklar tatilde neler yapıyor.
oruç iyi gidiyor. ilk günler zaten tutamadım.
4. gün tutabiliyorum bugün.
uyku problemi oluyor işte . sahur kalk . yat . saat 7 de yeniden kalk. çok zorluyor uyku.
çocuklar evde.
kız bir kaç gecedir öksürdü. hafif ateş de oldu geceleyin. sabah babası götürdü doktoda
antibiyotik vermiş. boğaz enfeksiyonu demiş.
evdeler.
genel durumu iyi aslında hasta gibi değil gündüzleri. gece öksürük var diye götürdüydü babası.

abiler evde. büyük elinde telefon. ama ders de yapıyorum diyor . inşallah öyledir.
ortanca ise zorla çözüyor bir şeyler işte. günlük 40 soru çözme şartı var ona.
çözerse günlük 40 dk oyun hakkı kazanıyor.
haftaiçi normalde oyun yok . sadece hafta sonu oluyor.

sizin nasıl gidiyor evde. neler yapıyor kızçem.

oruç iyi gidiyor. ilk günler zaten tutamadım.
4. gün tutabiliyorum bugün.
uyku problemi oluyor işte . sahur kalk . yat . saat 7 de yeniden kalk. çok zorluyor uyku.
çocuklar evde.
kız bir kaç gecedir öksürdü. hafif ateş de oldu geceleyin. sabah babası götürdü doktoda
antibiyotik vermiş. boğaz enfeksiyonu demiş.
evdeler.
genel durumu iyi aslında hasta gibi değil gündüzleri. gece öksürük var diye götürdüydü babası.

abiler evde. büyük elinde telefon. ama ders de yapıyorum diyor . inşallah öyledir.
ortanca ise zorla çözüyor bir şeyler işte. günlük 40 soru çözme şartı var ona.
çözerse günlük 40 dk oyun hakkı kazanıyor.
haftaiçi normalde oyun yok . sadece hafta sonu oluyor.

sizin nasıl gidiyor evde. neler yapıyor kızçem.
Benim kızın da 2 haftadır ara ara öksürüğü vardı gündüz,geçen de ateşlendi 1 gün sürdü.
3 gecedir de gece başlayınca öksürük dün doktora gittim. Oda antibiyotik başladı.

Ayın 24 ünde bilsem sınavı var, rutin olarak 5 sayfa bilsem kitabından soru çözüyor.

Ben sahura kadar yatmiyorum, gündüz ders çalışmak zor oluyor, az bakabiliyirum.evde herkes uyuduktan sonra tok karna calismak daha verimli oluyor. Bende tam oruca alıştım, bugün yarın regl olurum ama. Tekrar alışmak zor olacak.

Benim kızın da 2 haftadır ara ara öksürüğü vardı gündüz,geçen de ateşlendi 1 gün sürdü.
3 gecedir de gece başlayınca öksürük dün doktora gittim. Oda antibiyotik başladı.

Ayın 24 ünde bilsem sınavı var, rutin olarak 5 sayfa bilsem kitabından soru çözüyor.

Ben sahura kadar yatmiyorum, gündüz ders çalışmak zor oluyor, az bakabiliyirum.evde herkes uyuduktan sonra tok karna calismak daha verimli oluyor. Bende tam oruca alıştım, bugün yarın regl olurum ama. Tekrar alışmak zor olacak.
Geçmiş olsun. Aynı şeyler çocuklarda hep demek.
Başarılar bilsem de .inşallah istediği gibi olur kızımızın.
Oruca alışınca zor oluyor başlamak. Düzen bozuluyor

O şekilde çalışmaya alışmışsın devam. Ben de gündüz calisiyorum.iş yerinde napayim. Vakit oldukça işte.

Ben kampın ikinci haftasindayim. Inkilap bölümüne başladım. Matematikte bakmam gereken baska konular varken sayi problemlerine başladım. Senol hoca ve rehber matematikten videoları izledim. Kolay kitaptan sorular basit geliyor.ama çıkmış sorulara baktım uğraştırıcı. Bitirdigim konuların çıkmış sorularını da çözüyorum matematikten iyi oluyor .

Kitap siparişi vericem de, datanin 5 li deneme fiyatı da uygun geldi bana, alsam mı diye düşündüm. Ondan sordum.
Naptin aldın mı canim?
Bugün senin verdiğin gazla sağlam kitap temizledim birsuru soru çözdüm :KK70:
Canım kalkınma planı 1933
Nasıl yaa😢 Allah Allah ben başka bir şeyle karıştırıyorum kesin. Notlarından bi tekrar bakıyım.

Naptin aldın mı canim?
Bugün senin verdiğin gazla sağlam kitap temizledim birsuru soru çözdüm :KK70:

Nasıl yaa😢 Allah Allah ben başka bir şeyle karıştırıyorum kesin. Notlarından bi tekrar bakıyım.
Maşallah maşallah 🧿
Kronometre tutuyor musun ?

Kitabı almadım, önümüzdeki ay çözecektir kargi bedava diye alayım dedim, eşim kredi kartına söylenince vazgeçtim, önümüzdeki ay alırım artık.

Yarın 345 yayınlarının tyt matematik kitabını, 20 tane de deneme çıkartacağım. 80 lira tutar yaptığım hesapca.

Maşallah maşallah 🧿
Kronometre tutuyor musun ?

Kitabı almadım, önümüzdeki ay çözecektir kargi bedava diye alayım dedim, eşim kredi kartına söylenince vazgeçtim, önümüzdeki ay alırım artık.

Yarın 345 yayınlarının tyt matematik kitabını, 20 tane de deneme çıkartacağım. 80 lira tutar yaptığım hesapca.
Tutuyorum canım 7 saat 40 dk oldu. Uykum geldi devam edemicem😴 uzun zamandır bu kadar verimli çalışmıyorum.
Yarın da oruç tutmaya baslicam yeniden alışma süreci😅

80 lira yine iyi tutuyomus canım kitabi fotokopi mi alcaksin

Tutuyorum canım 7 saat 40 dk oldu. Uykum geldi devam edemicem😴 uzun zamandır bu kadar verimli çalışmıyorum.

Evet canim kitapta fotokobi, 20 denemede fotokobi.

Maşallah güzel calismissin. Önünde hedef olunca daha verimli motivasyonu calisiliyor gerçekten.
Bende 4.5 saat calistim. Şimdi kızımı uyuttum, 1.5 saat daha calisir yatarım.

Kızlar merhaba , sonunda temel hukuk bilgisi ünitesini bitirdim soru bankasından ( 168 soru )
40 soru da paragraf çözdüm.
Şimdi oturabildim masanın başına , herkese verimli çalışmalar dilerim.:KK200:
QuantumPhysics QuantumPhysics canım geçmiş olsun iyileşip en kısa zamanda aramıza dönersin inşallah. Safransari Safransari canım kızına geçmiş olsun mesajını okudum , havalar bir güneşli bir kapalı derken hasta oluyoruz yaz gelmedi bir türlü.

Data sorulari pek kaliteli degil ben de kullanmistim bir daha almadim.
Biraz basit sorulari.
Canım denemesini ben de öyle aman aman beğenmedim.
Ama tarih soru bankası aşırı aşırı güzel.. 2020 kpssde cikan sorulardan gördüm birebir aynısı..(ben 2020 kpss için almıştım eski basım yani)
Tabi 2020 kpssden önce yetistiremedim çözememistim😬
Maşallah güzel calismissin. Önünde hedef olunca daha verimli motivasyonu calisiliyor gerçekten.
Bende 4.5 saat calistim. Şimdi kızımı uyuttum, 1.5 saat daha calisir yatarım.
Allah zihin açıklığı versin hepimize🤗

X