Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bende izleyeceğim benimde olmamis canım, keşke safran gibi yapabilseydik. Biliyorum diye kenara çekilmedi hep üstüne gitti
Bende hiç cekilmedimde hastalıklar o bu derken süre azaldı strese girdim araya biseyler girince unuttum artık araya bişey girsin istemiyorum 4 ay kaldı halime bak 1 arpa boyu yol alamadım kendimi 2 aylık zorlu bı kampa sokucam. Rahatimdan odun vermedikçe olmayacak bu iş

Aynen canım daha fazlasını istiyor

Canım çok istiyorum aslinda ama strese giriyorum ya evliyim calismiyorum canim matematik kampimi
Tüm dersler kampı Nisanda matematik ve tarih Mayıs'ta Coğrafya Vatandaşlık Dil bilgisi program hazirlayip hatim edelim konuları ne dersin hem son tekrar olur hem herşey oturur

Saricivcivcikcik kamp nasıl gidiyor canim ?
Valla canim düşe kalka gidiyo ramazanda misafir falan gelir diye buzluğa börek poğaça falan yaptım attım. Bu yorgunluğun üstüne ders çalışmak da pek gitmiyo. Ama çalışcam birazdan oturcam masaya..

Sadece kamptaki kitapları cozmuyorum bu arada ben mecburiyetten. Mesela denemede coğrafi konumu yanlış yapmışım ama kamp kitaplarında zaten bitirmişim onun sorularını. Diğer kitaplardan da yama yapıyorum yani.

Senin nasıl gidiyor canım havaların ısınması biz kpssciler için iyi olmuyor bence ya hele ki ben sıcağın denizin kumsalin tam ortasındayım çok sıkıntı oluyo neyse bu son inşallah.

Ben de konuşmaya yer ariyomusum ne uzun yazdım

Nasıl bi kamp düşünüyorsun canim? Biz zaten safranla soru bankası bitirme kampindayiz su an 25 günlük. O tarzsa hep beraber soru bankalarının canına okuyalım
Şöyle bişey düşündüm Nisan ayında Günde 30 Türkçe paragraf sorusu, 10 Sözel Mantık sabit hergün...bunun yanında Matemetik ve Tarih dersleri..Her hafta konuları belirlicem o hafta sadece o konuları ve o konularla ilgili full soru çözümü zaten aynı anda 4 5 soru kitabı rahat gidiyorsun..Cumartesi günü sabah deneme ve deneme analizi...Mayıs ayindada Vatandaşlık, Coğrafya, Dilbilgisi..Haziran Temmuz zaten full deneme giderim son 4 ayı böyle degerlendirmeyi düşünüyorum katılmak isteyen varsa buyurabilir..Her gün burda durumu paylasmaliyiz

Tüm dersler kampı Nisanda matematik ve tarih Mayıs'ta Coğrafya Vatandaşlık Dil bilgisi program hazirlayip hatim edelim konuları ne dersin hem son tekrar olur hem herşey oturur
Ramazan zaten nisanda geçecek, mayısta bayram var.bana uyar canım. Birsey yapalım ya ramazani verimli geçirsek ne güzel olur yaa cografyada sıkıntım yok şükür ana diğer dersler istediğim gibi değil hiç

Ramazan zaten nisanda geçecek, mayısta bayram var.bana uyar canım. Birsey yapalım ya ramazani verimli geçirsek ne güzel olur yaa cografyada sıkıntım yok şükür ana diğer dersler istediğim gibi değil hiç
Tamamdır o zaman...Önümüzdeki haftanın Tarih ve Matematik konularini belirleyelim Eğer aşağıdaki program uymazsa sende söyle kuzum ona göre şekil verelim Bu arada illa konu çalışmak zorunda değilsin konuya hakimden tekrar yapıp full soru kasabilirsin

4 Nisan - 9 Nisan arası çalışılacaklar

Tarih
Osmanlı Devleti Dağılma dönemi
20.yy Osmanlı Devleti
Kurtuluş Savaşı Hazırlık Dönemi

Matematik
Basit Eşitsizlik
Mutlak Değer
Üslü Sayılar
Köklü Sayılar

Günlük 30 soru Türkçe paragraf ve 10 tane Sözel Mantık
Cumartesi günü deneme ve analizi

İyi gidiyor şükür canim.
Günde 5 saat çalışarak programı yetistiriyorum.
Benimki günlük yapacakların yazılı olunca, bugün pogaca yapayım yarın çalışırım diyemiyorum

Saka bir yana yarın bende poğaça yapacağım. Sulu köfte yapacağım Ramazan'a buzluk stoğu. İkisini aynı gün yapamamda birini diğer gün yaparım. Programı da uykusuz kalır yetistiririm insallah

Ben de bir gece önceden yapıyorum programını canım. Kesinlikle program yapmadan bi hiçim programıma buzluğa börek yapacağımı da yazmistim

Kolay gelsin sana da❤
Ramazana az kaldı tabi yap iyi olur oruçken uğraşmazsin

Canım neden en baştan değil

Kolay gelsin kızlar. Masallahiniz var yine.
Kamp olayına bayıldım.
Teşvik edici.
Benim de niyetim aldığım soru bankasını bitirebilmek.sizin kadar hızlı değilim.
Bugün ögleden sonram hastanede geçti.
Neticeye varamadık.
Tomografi çekildi. Asıl mr olması gerekiyormuş.
Tomografi isteyen de uzman doktor.
Sinirde baskı var anlamında anlattım. Adam tomografi istedi. Mr da sinirleri görürmüş sadece.beyin cerrahi akrabam var o istiyor mr .tomografiyi gönderdim .tomografide kemik yansıma vs . Türü şeyler gorulurmus. Çöp oldu öğleden sonram

Hastane sırası beklerken oturduğum yerden soru bankasından kopardığım sayfaları cozuyordum .geçen hafta discideydim.
Bugün arabada kalmış sorular.. Sinir oldum kendime. 3 saat oralarda boş boş oturdum.
Arabaya gidip alayım dedim.ha şimdi işim biter diye diye .oldu sana 3 saat.

Geçmiş olsun canım, ınş yoluna girer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…