Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Geçmiş olsun canım inşallah

Eki Görüntüle 3036413
Çözüm bu canlar ama ben bundan da birşey anlamadım
Bu çözümü görsem o neydi gız derdim heralde . Eh yani be üşenmemiş bu kadar yazmışsınız insan ilk nasıl başladığınıda yazmalı yoksa böyle işe yaramaz bir çözüm oluyor işte . Yani bu şekilde anlamaman gayet doğal bence Assosum. Ancak kızların çözümleri daha bir harika bu kitap çözümüne gerek kalmıyor

Beğendim canim çok güzel.
Tyt kaynaklari kesinlikle kpss klasik kaynaklardan daha iyi
Ben kitap alicam canım da düşünüyorum, şenol hocanın sınav ikizi kitabına bakiyorum bir de rehber matematiğe baktım. Düşünüyorum bana en çok faydası olan olsun istiyorum

Dimi yani destan yazmışlar ama hiç anlamayan biri nasıl çözsün onu günlerdir aynı soru beynimde dönüyor, sınavda çıksa bari kuzum

tamam canım sağ ol . onu dinledim. gerçekten güzel ve akıcı anlatıyor. ne nerden gelmiş diye düşünmüyorsun
Ben sayı problemlerini ondan dinledim yeni canım, evet harika anlatıyor ama denemede o yöntemle çözemiyorum soruyu.baglamti kuramiyorum. Bu benim acemiliğim dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…