Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bugün yaptıklarım;
48 paragraf
Mat brans deneme 30
15 sayi problemi
Yersekilleri tekrar +45 soru
Coğrafya 1 brans deneme 18
Kurt sav hazirlik+kurt sav dönemi tekrar+ 70 soru
Tarih brans deneme 27
Kurulus dönemi 10 dk tekrar
Uyumadan dün calistigim vatandaslik konularini 10 15 dk tekrar ederim.

Bir seyler oturmuyo bi türlü ya netler de yukselmiyo calisiyorum ama nasil calisiyorum

Kaç net çıkartıyorsun ki çalışman çok iyi

Kaç net çıkartıyorsun ki çalışman çok iyi
Netlerim cok degisiyo canim ya kimi 90 kimi 70 kimi 80 sinavdan önceki denemelerle paralel bi sonuc geliyo gercek sinavda diyolar. Ondan biraz strese giriyorum. İnşallah sinavda en yuksegini görürüz isin kotusu yukseltmek icin daha ne yapabilirim bilmiyorum
Ayy bugün cok karamsarim kusura bakma icini kararttiysam
Matematik 20 soru
Türkçe 20 soru
Coğrafya tekrar +107 soru

Grip oldum, burnum şelale. Evde de hiç ilaç yok. Çok agirlasmam insallah
Ayy cok gecmis olsun canım tam hastalik zamani ben hala atlatamadim valla dikkat et.
Alerjik rinit falan var mi? Astim var bende mahvoldum hapsirmaktan

Ben öleyim o zaman 90 net çok iyi gy gk sadece dimi alan yok içinde sınava daha 4 buçuk ay var rahat 10 15 net eklersin

Allahım sana geliyorum, bu neeeyy

ASSOSyal QuantumPhysics canlar görünmediniz bugün nerdesiniz
Kuzum buraya girmemle çıkmam bir oluyor çocuk sürekli telefon istiyor yazamıyorum birde anca toparlandık hepimiz süründük gribal enfeksiyon geçirdik. Şimdide gene diş çıkarma sorunlarımız var uykusuz sürünüyorum bu seferde . Çok sağol canım sorduğun için ancak inşallah en kısa sürede derslerimide toparlayacağım ve burayada gireceğim

Ben öleyim o zaman 90 net çok iyi gy gk sadece dimi alan yok içinde sınava daha 4 buçuk ay var rahat 10 15 net eklersin
Alan yok canım da ne bileyim ya. 2020 kpssnin aynisini yasiyo gibi hissedip kendimi bunalima sokuyorum. İşte gecmisteki tecrübeler ne kadar olumsuz etkiliyo insani
Inşallah sen de eklersin canım daha cok zaman var. Bir de o belli olmuyo yani sinavdan önce yüksek yapan düsük yapabiliyo dusuk yapan yüksek yapabiliyo. Elimizden geldigi kadar eksikleri kapatcaz artik napalim
Canımın ici ben rezil durumdayım, konsantre olamıyorum.kafami veremiyorum. Aklım hep başka yerde kendime nasıl gelicem ben
Canım zaten bu aralar heyheylerin geldiği aralar bence cunku cogu kisi (ben de dahil) ayni durumda.. bırakma lütfen dün dinlendin say bugün bastan basla hadi
İşte bu noktada pes etmeyenler kazancak cok zor olsa da
Allah Allah bu aralar hepimiz sirayla hasta oluyoruz desene
Allah acil sifalar versin canim cok cok gecmis olsun dikkat et kendine de minnosa da en önce sağlık gercekten.

Kızlar bir sorum var.
Bu pegem ezberbozan paragraf kitabini çözdünüz mü?
Ben onu cok övdüler diye sona bıraktım simdi çözüyorum. Ama sanki bi tık basit mi? Bana mi öyle geliyo? Yoksa daha basindayim diye mi öyle?

Bundan önce limit yayinlarinin kronometre paragrafni cozdum onu bile tam zorlamiyo diye begenmemistim. Pegeme bakinca o daha iyi kaldi. Bilemedim?

Ben bitirdim canım o kitabı ilk baslari kolay sonradan zorlaşıyor çıkmış soru çok fazla var kaliteli bı kitap.. Zaten kitapların içinde yarışı çıkmış soru kendini tekrarlıyor yarısı özgün soru bide 2 kitap bitirdigin için normaldir artık Dilbilgisi ne ağırlık ver çok soru geliyor

Haklisin dilbilgisini ihmal ettim valla..
Türkceme güveniyorum ama dilbilgisini cok zorlayinca yine de tokezliyorum.
Of dilbilgisine de soru bankasi alsam battik artik valla ya ates pahasi. Pdf bulursam onu cozuyum bari.

80 90 net çok iyi sınava kadar rahat eklersin 90 küsur puan aldırır.. benim sozeller bitmediği için şimdilik bu haldeyiz bitince nolucak bakalım tek tesellim matematikte 8 sorudan yukarı cikamiyordum 17 soru yapabildim 20 bin üzerine çıkarsam benim için sozeller her türlü hallolur

Haklisin dilbilgisini ihmal ettim valla..
Türkceme güveniyorum ama dilbilgisini cok zorlayinca yine de tokezliyorum.
Of dilbilgisine de soru bankasi alsam battik artik valla ya ates pahasi. Pdf bulursam onu cozuyum bari.
PDF göndereyim sana dur bakım ona bende Türkçe'ye guveniyorum ama dilbilgisi mahvetti dün tüm yanlışlar ordan çıktı

Canim senin bölüm neydi ?
Kusura bakma daha önce de sordum karıştırdım şimdi ?
Kaç puana ihtiyacın var ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…