Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

PDF göndereyim sana dur bakım ona bende Türkçe'ye guveniyorum ama dilbilgisi mahvetti dün tüm yanlışlar ordan çıktı
Ayy cok tesekkur ederim canım ya
Simdi telegramdan baktim bulamadim pdf kanali var mi bildigin site falan? Eline gectikce paylasirsan cok sevinirim
Canim senin bölüm neydi ?
Kusura bakma daha önce de sordum karıştırdım şimdi ?
Kaç puana ihtiyacın var ?
Gıda mühendisliği canim.
2020de en düşük 84le kapatti.. yani ben 90 uzerine ciksam harika olur.. gecen sene oyle kapatti diye bu sene de öyle kapatcagi kesin değil

Bende önlisans gıda teknolojisi mezunuyum, 15-20 alım oluyirdu. Sonra lisans işletme okudum.
İnşallah bu sene olur canim.

Inş pes etmeyeceğiz kuzum

Ben çözmüştüm, hatta bu yıl yine mi alsam diye düşündüm canım. Bencede kolay ama hızlı gittiği için ben sevdim. Tüm sorular var için de çıkmış olarak en azından bence bitir

Yavrucum nasıl yaptın onu 8 den 17 ye

Bugün deneme günüm, bu matematik beni öldürecek problemlere bile artık bakiyorum ama sonuca ulaşamıyorum of
Ben de kolay problemlerden çözdüm bugun. Çok eski cikmis sorular. O dönemler daha kolaymış. 2000, 2001 2011 vs her yıldan soru var. .Her konu ile ilgili sorular bir yerde toplanmıştı. Basitti ama. Şimdi osym öyle sormuyor.zamanla olacak yapacağım insallah

Herkeste ayni durum var bence . Yeni bilgi digerini siliyor . Fakat bir yerlerde muhakkak bir izi kaliyodur diye dusunuyorum . Bu neydi ya diye diye diye bi bakiyorsun aaa aklinda kalmis benimde arada pilim bitiyor .
Haklısin .silindiğini düşünme. .soruyu görünce cevabı hatırlıyorsun.

Yavrucum nasıl yaptın onu 8 den 17 ye
Çalışıyorum kuzum yapamadığım için üstüne gidiyorum ama İlyas hocayı birakicam gerçel matematigin problemlerini dinlicem İlyas hocada farklı kaynağa geçince durup kalıyorum. Geçen sene gerçeli dinlemiştim problemleri yapiyormuşum

Evet canım eskiden olduğu gibi sınavlar bile daha kolaymış

Ilyas hocanın sayı problemleri anlatisini çok beğendim, ama diğer konulara tekrar video izlemem gerek. Gercel matematiğe bakayım gercel matematikte ikide bir he valla diyor ya ona takildim ya niye ikide bir diyo diye

Ilyas hocanın sayı problemleri anlatisini çok beğendim, ama diğer konulara tekrar video izlemem gerek. Gercel matematiğe bakayım gercel matematikte ikide bir he valla diyor ya ona takildim ya niye ikide bir diyo diye
Yapamadım ben başka kitapta sanki hiç dinlememisim gibi çok garip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…