Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

PDF göndereyim sana dur bakım ona bende Türkçe'ye guveniyorum ama dilbilgisi mahvetti dün tüm yanlışlar ordan çıktı 🤣
Ayy cok tesekkur ederim canım ya🤩
Simdi telegramdan baktim bulamadim pdf kanali var mi bildigin site falan? Eline gectikce paylasirsan cok sevinirim💚
Canim senin bölüm neydi ?
Kusura bakma daha önce de sordum karıştırdım şimdi ?
Kaç puana ihtiyacın var ?
Gıda mühendisliği canim.
2020de en düşük 84le kapatti.. yani ben 90 uzerine ciksam harika olur.. gecen sene oyle kapatti diye bu sene de öyle kapatcagi kesin değil 🤷🏼‍♀️

Ayy cok tesekkur ederim canım ya🤩
Simdi telegramdan baktim bulamadim pdf kanali var mi bildigin site falan? Eline gectikce paylasirsan cok sevinirim💚

Gıda mühendisliği canim.
2020de en düşük 84le kapatti.. yani ben 90 uzerine ciksam harika olur.. gecen sene oyle kapatti diye bu sene de öyle kapatcagi kesin değil 🤷🏼‍♀️
Bende önlisans gıda teknolojisi mezunuyum, 15-20 alım oluyirdu. Sonra lisans işletme okudum.
İnşallah bu sene olur canim.

Alan yok canım da ne bileyim ya. 2020 kpssnin aynisini yasiyo gibi hissedip kendimi bunalima sokuyorum. İşte gecmisteki tecrübeler ne kadar olumsuz etkiliyo insani🤦🏼‍♀️
Inşallah sen de eklersin canım daha cok zaman var. Bir de o belli olmuyo yani sinavdan önce yüksek yapan düsük yapabiliyo dusuk yapan yüksek yapabiliyo. Elimizden geldigi kadar eksikleri kapatcaz artik napalim😔

Canım zaten bu aralar heyheylerin geldiği aralar bence cunku cogu kisi (ben de dahil) ayni durumda.. bırakma lütfen dün dinlendin say bugün bastan basla hadi💪
İşte bu noktada pes etmeyenler kazancak cok zor olsa da😭

Allah Allah bu aralar hepimiz sirayla hasta oluyoruz desene🙊
Allah acil sifalar versin canim cok cok gecmis olsun💚 dikkat et kendine de minnosa da en önce sağlık gercekten.
Inş pes etmeyeceğiz kuzum 🙈

Kızlar bir sorum var.
Bu pegem ezberbozan paragraf kitabini çözdünüz mü?
Ben onu cok övdüler diye sona bıraktım simdi çözüyorum. Ama sanki bi tık basit mi? Bana mi öyle geliyo? Yoksa daha basindayim diye mi öyle?

Bundan önce limit yayinlarinin kronometre paragrafni cozdum onu bile tam zorlamiyo diye begenmemistim. Pegeme bakinca o daha iyi kaldi. Bilemedim?
Ben çözmüştüm, hatta bu yıl yine mi alsam diye düşündüm canım. Bencede kolay ama hızlı gittiği için ben sevdim. Tüm sorular var için de çıkmış olarak en azından 😍 bence bitir

80 90 net çok iyi sınava kadar rahat eklersin 90 küsur puan aldırır.. benim sozeller bitmediği için şimdilik bu haldeyiz bitince nolucak bakalım 😊 tek tesellim matematikte 8 sorudan yukarı cikamiyordum 17 soru yapabildim 20 bin üzerine çıkarsam benim için sozeller her türlü hallolur 😊
Yavrucum nasıl yaptın onu 8 den 17 ye😢

Bugün deneme günüm, bu matematik beni öldürecek 🤔 problemlere bile artık bakiyorum ama sonuca ulaşamıyorum of😖
Ben de kolay problemlerden çözdüm bugun. Çok eski cikmis sorular. O dönemler daha kolaymış. 2000, 2001 2011 vs her yıldan soru var. .Her konu ile ilgili sorular bir yerde toplanmıştı. Basitti ama. Şimdi osym öyle sormuyor.zamanla olacak yapacağım insallah

Herkeste ayni durum var bence . Yeni bilgi digerini siliyor . Fakat bir yerlerde muhakkak bir izi kaliyodur diye dusunuyorum . Bu neydi ya diye diye diye bi bakiyorsun aaa aklinda kalmis😅 benimde arada pilim bitiyor .
Haklısin .silindiğini düşünme. .soruyu görünce cevabı hatırlıyorsun.

Yavrucum nasıl yaptın onu 8 den 17 ye😢
Çalışıyorum kuzum yapamadığım için üstüne gidiyorum ama İlyas hocayı birakicam gerçel matematigin problemlerini dinlicem İlyas hocada farklı kaynağa geçince durup kalıyorum. Geçen sene gerçeli dinlemiştim problemleri yapiyormuşum

Ben de kolay problemlerden çözdüm bugun. Çok eski cikmis sorular. O dönemler daha kolaymış. 2000, 2001 2011 vs her yıldan soru var. .Her konu ile ilgili sorular bir yerde toplanmıştı. Basitti ama. Şimdi osym öyle sormuyor.zamanla olacak yapacağım insallah
Evet canım eskiden olduğu gibi sınavlar bile daha kolaymış 🙈😖

Çalışıyorum kuzum yapamadığım için üstüne gidiyorum ama İlyas hocayı birakicam gerçel matematigin problemlerini dinlicem İlyas hocada farklı kaynağa geçince durup kalıyorum. Geçen sene gerçeli dinlemiştim problemleri yapiyormuşum
Ilyas hocanın sayı problemleri anlatisini çok beğendim, ama diğer konulara tekrar video izlemem gerek. Gercel matematiğe bakayım 🙈 gercel matematikte ikide bir he valla diyor ya ona takildim ya niye ikide bir diyo diye😖

Ilyas hocanın sayı problemleri anlatisini çok beğendim, ama diğer konulara tekrar video izlemem gerek. Gercel matematiğe bakayım 🙈 gercel matematikte ikide bir he valla diyor ya ona takildim ya niye ikide bir diyo diye😖
Yapamadım ben başka kitapta sanki hiç dinlememisim gibi çok garip 😁

X