Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Helal olsun gerçekten evet yaşayan bilir ancak sonu güzel olmuş ve inşallah dahada iyisi olur . Bence bunuda yaparsın

Şaka gibi ya o kadar sözel azıcık bir matematiğe eşdeğer neredeyse. Yani matematik çok yapılsa hemen puan fırlayacak. İşte demekki her sınavın böyle çok puan getiren yerleri var onlara yüklensek atanacağızda işte insan şansa bırakmayayım hepsini yapayım diyor belkide buda hata bilmiyorum. Tabi en çok çalıştığın yerleride garanti yapacaksın diye bir kural yok. Aman bee iki ucu b. klu değnek resmen . Oturup test çözem bari gene sinir oldum

Aynıyız canım anca uyku vakitkerinde çalışabiliyorum onu da son birkaç gündür saldım ben biraz hiç içimden gelmedi. 3 gün aranın ardından dün akşam baktım birazcık

Günaydın kızlar

Dün yaptiklarim;
50 paragraf
40 grafik problemi
Hukukun temel kav+hak ve hür tekrar
Huk temel kav+ hak ve hür 60 soru
Yasama tekrar+45 soru
Coğrafi konum+nüfus tekrar+50 soru
Uyumadan osm gerileme dönemini okudum

Bugün denemelere yeniden basliyorum. Artik kalan zamanda 5 gün deneme 2 gün tekrar seklinde gitmeyi dusunuyorum. Ya da 4 gun deneme 3 gun tekrar. O haftaki duruma göre degistiririm.

hahaha
çok güldüm ya, çok tatlısın. yorumun için teşekkür ederim.

geçiş yapacağım bölüm mühendislik olduğundan benim sayısal çözmemi istiyorlar . ondan sözelden bana puan çıkmıyor.
sayısaldan çözersem dediğin gibi bir yere kadar fırlıyor sonra milim milim. ama olsun . sayısaldan yaparsam ancak olacak.

baya soru çözmüşsün maşallah sana.

Çok sağol canım daha iyiyim. Peki sen nasıl oldun? Hakikaten göremedim seni epeydir, neler yapıyorsun nasıl gidiyor?
Canim iyi olun insallah.. Kan ve vitamin degerlerim çok düşmüş , surekli baş dönmesi yorgunluk uyuma sorunum vardi derslerden biraz geri kaldim, demir ve vitamin takviyesi aliyorum.

Online ders aldigim kurum ders programimi yogunlastirilmiş olarak güncelledi. Sabah 6 akşam 24 arasi kisa molalarla sürekli ders başindayim bir haftadir. Çok şükür açıgı kapatiyorum yavas yavas.

Canımın içi harikasın

Maşallah canım
Bende ramazanda yine 20 günlük deneme kampı mi yapsam, yoksa bir matematik ve paragraf kitabı daha mı bitirip denemelere başlasam kararsızım.

Canlar aşina matematik soru bankası kullandınız mi hiç ? Kolaylık açısından soruyorum . Ben iyi olmadigim icin kolay olması önemli. Ya da mehmet bilge yıldız soru bankası hangisi daha kolaydır
Aşinayi kullanmadım ama öğretme açısından pegemin konu anlatımlı soru bankasini sevdim bende ordan öğreniyorum.. Antrenmanlarla matematik en kolaylari onada bakabilirsin

Aşinayi kullanmadım ama öğretme açısından pegemin konu anlatımlı soru bankasini sevdim bende ordan öğreniyorum.. Antrenmanlarla matematik en kolaylari onada bakabilirsin
Daha önceki yıllarda antremanlarla kitabını kullandım canım. Şenol hocanın kolay serisini daha çok beğendim. Ama şuan yeni bir tane alayım diyorum. Pegemin soru sayısı bana az geldi sanki birde pegem video çözümlü dimi canım, bu da çok önemli aslında bizim için

Yok kuzum ya soru bankası az değil aslında bendeki PDF olduğu için videolu değil..Gerçel matematik var ondan da izleyebilirsin çok güzel anlatıyor her videonun altında video notları var onları indirip çalışabilirsin

Canlar aşina matematik soru bankası kullandınız mi hiç ? Kolaylık açısından soruyorum . Ben iyi olmadigim icin kolay olması önemli. Ya da mehmet bilge yıldız soru bankası hangisi daha kolaydır
Hiç bilmiyorum asinayi canim.
Ama Mehmet hocanın ki kolay orta seviyesi arası.

Bende matematik kitabi baktım şimdi. Alacağım kitap 345 yayınlarının 76 liraymis
Ne kadar pahalandi hersey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…