Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bu nasıl bir soru ya, sınavda böyle bir soru gelmez
Sen böyle diyince aklıma lise yıllarım geldi. Bi coğrafya öğretmenimiz vardı çok zorlamazdı. Onun yazılısına çalışırken o bu kadar zor soramaz diye bazı soruları atlardım sonuç coğrafyadan gram anlamıyorum

Ama cidden şimdi nette araştırdım bulamadım kuzu yaa destek aldığını söylemiyor. Savaşı fırsat bilip bagimsizoldu diyo valla konuştukça batiyorum şimdi D desem savaşta rusya yok ama savaşan devletlerin arkasında var. E olamaz mı ki ya da A sonucu merak ettim F hepsi

Valla değişik bi soru ben de böyle bi soru geleceğini düşünmüyorum. En mantıklı d geldi bana da bilmiyorum

Hepsi F ajskfkfkfk

Çok detay bir soru canim. Hiç bilmiyorum.

İçimden d demek geçti ama emin değilim

E ve C şıkkı Balkan Savaşı'nın sebebiydi. A olamaz diye düşünüyorum..B veya D derdim

Bu nasıl bir soru ya, sınavda böyle bir soru gelmez

Kızlar sakin
Ya aslinda bence de sacma soru.. ama bu cozdugum soru bankasi(data) 2020 sınavlarında asiri fazla soru tutturdu ben bunu alip cözememistim o kadar cok kaynak almisim ki zamanim yetmedi çözmeye sınavdan sonra kahroldum keske cozseymisim diye
O yüzden nolur nolmaz diye irdeliyorum burdaki sorulari..

Sosyal canim yaklaşmışsın cevap A diyo.. Adriyatik denizi ben ne alaka diyo bence icinden

Bence de sinavda gelmez ilk kez duyuyorum. Size de sorayim dedim demek ki hekese yabancıymis.

Çok gıcık yaaa,ramazan hoca bile bahsetmedi hemde

Canım harika gidiyorsun maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…