Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Iyi kuzu çok şükür idare ediyoruz diyelim, bıraktığından hallice🙈 valla buradaki paylaşımlarını özledim 😍 dershane denemesi her hafta mi iki hafta da bir mi canim😍
Yok balım dershane ayda bir normalde ama sanirim ramazandan dolayi öne çekmişler bu girecegimi.. sadece haziranda üst uste 4 gün deneme kampi varmis.
Ben de sizi özledim biraz okuyum da motive oluyum 🤩

Canım 1 haftadir hastayım soguk alginligi diye dusunuyorum ama covid de olabilir.. sürekli yattim dinlendim..
Ders calisamadim dogru düzgün arada bi paragraf problem cozmeye calistim ama masada oturamadim halsizlkten..

Sukur daha iyiyim. 2 hafta sonra dershanede tg sinavim var. Ona kadar saglam bi kendimi kapatmak istiyorum. İnşallah su hastalik tamamen geçerse 🙏🏻

Tesekkur ederim etiketledigin icin💚
Çok geçmiş olsun canim.
Şimdi iyi misin ?

Iyi diyelim iyi olsun 🙈
Ya bi saldım ben. Başlıyorum diyorum bir şey çıkıyor. Bi odaklanamıyorum. Coğrafyayı en azından bitirsem diyorum o da yok😔
Canım senin salma nedenlerini çok iyi anlıyorum biliyorum kafan ikiye bölünmüş durumdadır işte doğum, sınav diye. Doğacak tarih olarakda haziran görüyorum bu yüzden canım doğacağı güne kadar çok sıkı çalışmalısın sonrasında ders çalışma süren bebeğin durumuna göre en kötü ihtimalle günde 1 saate düşecek buna hazırlıklı olmalısın. Hatta çocuk doğduktan sonra 15 günlük olana kadar biraz bakman zor olabilir ancak sen bebeğine bebeğinde sana alıştıkça her şey düzene girecek inşallah.
İçin rahat olsun inan aynı süreçlerden geçtim sınav yaklaşıyordu bebeğim doğmuştu ve ne yapacağım diyordum kendimi topladım bebeğimde 15 günlük olunca biraz biraz bakabildim derken öyle sınava girdim ve önceki yıla göre sadece 1 puan düşürmüşüm 😂. Yani eğer öncesinde güzel çalışırsan puanın düşmez canım hatta yükselir inan bana her şey senin güçlü olmana bakıyor. O yüzden güçlü bir anne ol tamam mı 🤗❤️

Canım senin salma nedenlerini çok iyi anlıyorum biliyorum kafan ikiye bölünmüş durumdadır işte doğum, sınav diye. Doğacak tarih olarakda haziran görüyorum bu yüzden canım doğacağı güne kadar çok sıkı çalışmalısın sonrasında ders çalışma süren bebeğin durumuna göre en kötü ihtimalle günde 1 saate düşecek buna hazırlıklı olmalısın. Hatta çocuk doğduktan sonra 15 günlük olana kadar biraz bakman zor olabilir ancak sen bebeğine bebeğinde sana alıştıkça her şey düzene girecek inşallah.
İçin rahat olsun inan aynı süreçlerden geçtim sınav yaklaşıyordu bebeğim doğmuştu ve ne yapacağım diyordum kendimi topladım bebeğimde 15 günlük olunca biraz biraz bakabildim derken öyle sınava girdim ve önceki yıla göre sadece 1 puan düşürmüşüm 😂. Yani eğer öncesinde güzel çalışırsan puanın düşmez canım hatta yükselir inan bana her şey senin güçlü olmana bakıyor. O yüzden güçlü bir anne ol tamam mı 🤗❤️
En azından Ramazan ayında tüm konuları bitirsem diyorum çok iyi olacak. Çalışmaya başlayınca resmen ağırlık çöküyor psikolojik mi hamilelikten mi bilemiyorum da🤭

İyi canım şükür benim çalışmalar mehter yürüyüşü gibi 2 ileri 1 geri gidiyor. Bi türlü istediğim yere gelemiyorum 😄
İnşallah sonucu guzel olur canim sartlar ne kadar el veriyosa o kadar caliscaz napalim😊
Çok geçmiş olsun canim.
Şimdi iyi misin ?
Sağ ol canım hala ara ara halsizlik oluyo da..Artik gecen haftaya göre iyiyim buna da şükür 😊
Bence de tarih tekrari cokzel oluyo sirayla hepimiz tecrübe ettik beyin vücuda veda ediyo:KK53:
geçmiş olsun. hastalık ağır yük. bir daha gelmesin inşallah.
Cok teşekkür ederim inşallah 💚

Canım artık burada yazmiyorsun🤔 Sena616 Sena616
Canım kusura bakmayın evet yazamadım ama ders çalışmaya devam ediyorum bir kağıda not ediyorum çalıştığım konuları. Sağlık bakanlığı alımı demiştik ya geçen, kılavuz açıklandı ben de puanım düşük olduğundan İstanbulu araştırıyorum hangi ilçeler Anadolu yakasında falan onları ayırt etmeye çalışıyorum. O listeyi tamamlayıp göndereyim kafam rahatlasın yazacağım tabi ki. Şansıma tutarsa diye bir tercih yapıyorum yani. Gelirse sevinirim gelmezse çalışmalara devam tabi ki.

Canım kusura bakmayın evet yazamadım ama ders çalışmaya devam ediyorum bir kağıda not ediyorum çalıştığım konuları. Sağlık bakanlığı alımı demiştik ya geçen, kılavuz açıklandı ben de puanım düşük olduğundan İstanbulu araştırıyorum hangi ilçeler Anadolu yakasında falan onları ayırt etmeye çalışıyorum. O listeyi tamamlayıp göndereyim kafam rahatlasın yazacağım tabi ki. Şansıma tutarsa diye bir tercih yapıyorum yani. Gelirse sevinirim gelmezse çalışmalara devam tabi ki.
Tabiki yap kuzu asla boş geçme,nolur nolmaz. Kaybedecek birşey yok. Bakarsın bir ay sonra yine alım yaparlar şansın artar🤲 allah büyük. Sen tercihleri boş geçme. Ve inceleyerek yap evet belli olmaz💜

Tabiki yap kuzu asla boş geçme,nolur nolmaz. Kaybedecek birşey yok. Bakarsın bir ay sonra yine alım yaparlar şansın artar🤲 allah büyük. Sen tercihleri boş geçme. Ve inceleyerek yap evet belli olmaz💜
Aynen öyle canım bugün de bunları araştırarak geçti ama çalışmayı bırakmadım bildirim atacağım tabi ki. Hayırlısı bakalım gelecek mi, benim puana kadar düşüş olacak mı belli değil.

Hayırlı olsun inşallah canım, kalbine göre olsun 😍❤️

Canım nasıl oldunuz daha iyi misiniz
Canım sağol ancak kötüydük işte ancak toparlayabiliyoruz. Velet hastalığı bana geçirince grip, alerjik, sinüzit hepsini aynı anda oldum o açıdan kötüydüm ama çok şükür toparladım bende tabi dersleri hiç sorma 😁. Sen ne yaptın siz nasılsınız bebişle?

X