Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ya sorma. O zaman Trabzon'a sabin du sanırım. Hala görüşüyoruz. Belgin .Bana CD ye bastırıp videolarını tek CD ile kargolamisti. Kpss yi hallettim şükür. Darısı başınıza. Emek istiyor. İnşallah olsun bu kez safrancim. Hakan dede idi evet .hafizan çok iyi.
Şimdi videolara .özel ders gibi ulasiyorsun.cok şanslıyız. Dershaneye falan gerek yok.

Gercel matematik beğeniyorum.zor sorulara odaklanıyor. Şimdi kolay değil hiç bir sey gerçekten.

Ev çöp ev olmuş. 2 gün kar tatili. Ben işte . Evi halletmisler. Küçük her şeyi takmış bir yerlere. Kıyafet çorap vs. Yastık arkası yapmış resmen
Anca biraz toparladım. Bir deneme indirmiştim.onfan bari ilk sorulardan çözeyim.. devamını getirebilirim sonra u.arim.

Dediğim gibi evet aradan zaman geçtiyse şu an bakmak, hatırlamaya çalışmak çok zor oluyor biliyorum o yüzden ne yaparsam kardır diyerek çalışmalısın yoksa zaten hiç hiç olmaz maalesef Keşke daha iyi öneriler verebilseydim ancak çalışmaktan başka çare yok

Bugünde pek bir şey yapamadım kızlar benim velet daha iyi çok şükür ama bana geçirdi hastalığı Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar öpüldünüz
Bende bişey yapmadım bugün içimden gelmedi nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…