Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

40 Türkçe
40 matematik
Tarıh 2 konu tekrar + 5 test
Dilbilgisi 3 video + 1 test
matematik netlerin nasıl .
kpss de kaç matematik sorusu var
dgs de 60 matematik oluyor.
tam olarak denemelere başlayamadım. çünkü konular bitmiş olsa da malesef soru çözmedikçe netler artmıyor. soru çözümlerinde çok yavaşım. özellikle sayı problemleri. kombinasyon permutasyon zaten iyice unuttum . bunları hiç bilmiyordum mesela . bu yıl öğrenmeye niyet ettim. o nedenle çok zayıfım.

genel olarak nasıl sormak istiyorum tüm arkadaşlara.

soru bankası olarak ne kullanıyorsunuz. ya da deneme ne aldınız .

bugün sayı problemleri videosu izledim. birlikte çözmeye çalıştım . tüm günüm gitti neredeyse.
ama netice çok iç açıcı değil.
Canım problemlerden günlük 5 ya da 10 soru muhakkak çözmeye calış aynı Türkçe gibi..Çözemediğinde soruya takılıp kalma çözümünü öğren..İlk başta çözümlü soru Bankası bitirebilirsin 2 tane sonra normal soru bankalarına geçebilirsin ama günlük muhakkak çöz

Canım kpss de 30 Matematik sorusu var. Bende matematikte çok kötüyüm, halletmeye çalışıyorum. Soru çözmedikçe konular oturmuyor. Buyuzden netler artmıyor. Bende yediiklim ve benim hocam soru bankası vardı,pegem branş denemeleri var. Ben en çok pegem seviyorum. Tavsiye ederim. Matematik içinde alıştırma ve ikinci serisi kitabını kullaniyorum.

Canım valla çok zor yaa

evet inşallah . fakat zorlanıyorum ,
Eğer yeni başladıysan ve temelin yoksa zorlanman çok doğal canım o yüzden bu sürecin seni ne kadar zorlandığını tahmin edebiliyorum ancak pes edersen hiçbir ilerleme kaydedemezsin o yüzden nerede nasıl yardıma ihtiyacın varsa lütfen buraya yazki bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım

Kpss de 30 matematik sorusu bulunuyor. Soru bankası olarak da en son prestij çözümlü soru bankası aldım ve memnunum zorluğu orta dereceli. Ayrıca bende o bahsettiğin konuları anlamakta zorlanıyorum ama ne yalan söyleyeyim şimdi öğrenemeyince ezber yapıyorum mecburen . Canım yapamadığın, güzel dediğin soruları bir yere yaz, ara ara çöz onları böylece ister istemez öğreniyorsun

bugün sayı problemleri videosu izledim. birlikte çözmeye çalıştım . tüm günüm gitti neredeyse.
ama netice çok iç açıcı değil.
Çok normal dediğim gibi bu yüzden zorlandığın sorularıda istersen buraya atabilirsin birlikte tartışabiliriz hani belki oradan anlamazsın buradaki bakış açılarını sevebilirsin

Denemelerim iyi çok şükür.
30 matemetik var 20-25 arası yapıyorum.

Şu an DGS son 7 yılın sorularını cozuyorum.
Permütasyon olasılık felan 1 soru var, ona emek vereceğine problemlere emek ver, 40 tane felan problem var çünkü.

Ben derslerden 5 er kaynak bitirdim, piyasad ne varsa çözüyorum. Sana da Yediiklim, pegem ve çıkmış sorular cozmeni tavsiye ederim.

Kolaylıklar diliyorum canim.

Senin evde bakman zordur, iş yerinde mi bakiyirsun sadece ?

ya dun arkadasimla uslu sayilar calistik hepsini cozdum calistigimiz kitaptan ama gel gelelim bugun baska kitabinsorularina bakinca hic yapamadim. Arkadasimla benim hocam kitabina calismistik o biraz basit kaliyor sanirim

ya dun arkadasimla uslu sayilar calistik hepsini cozdum calistigimiz kitaptan ama gel gelelim bugun baska kitabinsorularina bakinca hic yapamadim. Arkadasimla benim hocam kitabina calismistik o biraz basit kaliyor sanirim
Canım o bende de oluyor, başka kitaba geçince yapamiyorum

Benim Hocam'in hangi kitabindan çalışsam başka kaynakta patladım çok eksikler var videoları izlememe rağmen eksik bilgi fazla..Sorularda kapatıyorum açığı o yüzden üzülme canım 1 2 kaynak bittiğinde hepsi oturur

daha yeni basladim calismaya cok gec kaldim aslinda hazirlanmak icin oldugu kadar artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…