Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Amiiin canım benim amiiiin . Rica ederim canım ne demek ne yaptımki . İzle evet hepsi net olarak dönsün inşallah sana

Kızlar kitap bitirmekle kpss puanı doğru orantılı değil
Çalşma saatiyle kpss puanı da doğru orantılı değil.
Yani ne kadar çok kitap ne kadar çalışma saati o kadar yüksek puan değil malesef
Geçen sene çalışma grubumuzda bekar bir arkadaşımız vardı, günde 8-9 saat çalışıyordu 82 puan aldı.
Evli küçük çocuğu olan günde 3 saat çalışan arkadaş vardı o 94 puan aldı. Hem de sınavda heyecan yaşadı matematikten 10 soruya bakmadan. Bu arkadaş sınava ilk defa hazırlandı ve günlük az süre çalıştı ama iyi bir liseden mezundu. Hatta tıp kazanması beklenirken son sene yaşadığı duygusal olay sınava yansımış fizyoterapistlik olmuş. Yani kızın mükemmel bir temeli vardı.

İnsta da takip ettiğim birinin eşi de askerde hazırlanmış sınava 2 matematik kitabi bitirmiş, diğerlerinden de 1-2 kitap bitirmiş o da 94 puan almış mesela.

Tabiki elimizden geldiği sürece çalışmalı kitap bitirmeli fazla soru görmeliyiz. Ama kıyaslama yapmayalim. Elimizden geleni yapalım. Programlı calisalim. Deneme yapalım bol bol.

O kadar haklisin ki canim...
İste bazen umutsuzluga kapilinca kim ne derse onun arkasina gidiyoruz büyük hata.

Yapabildigimiz elimizden gelenin en iyisini yapip kenara cekilmek aslinda tek formül bu gercekten..

O kadar iyi geldi ki söylediklerin hafta guzel basladi guzel gitsin insallah su son aylar hepimiz icin cok verimli olsun

Kızlar kitap bitirmekle kpss puanı doğru orantılı değil
Çalşma saatiyle kpss puanı da doğru orantılı değil.
Yani ne kadar çok kitap ne kadar çalışma saati o kadar yüksek puan değil malesef
Zaten sende demiştin hani çok soru çözdüm ama anlamlı çözemediğim için olmadı diye. Yani bende böyle düşünüyorum verimsiz bir şekilde saatlerce çalışmanın ve sayısız kitap bitirmenin bir faydası olmazki.
Geçen sene çalışma grubumuzda bekar bir arkadaşımız vardı, günde 8-9 saat çalışıyordu 82 puan aldı.

Evet bu gibi örnekleri artık bende çok duymaya, görmeye başladım. Yani birazda temelin olmasına bağlı evet ama anlamlı çalıştıktan sonra temelin iyi değilse bile 94 alınamasada rahatlıkla 80-85 puanlar görülebilir ki zaten o puanlardan sonra 90 larada çıkılır.
İnsta da takip ettiğim birinin eşi de askerde hazırlanmış sınava 2 matematik kitabi bitirmiş, diğerlerinden de 1-2 kitap bitirmiş o da 94 puan almış mesela.
. Temeli varmıymış ilk hazırlanışındamı almış?
Tabiki elimizden geldiği sürece çalışmalı kitap bitirmeli fazla soru görmeliyiz. Ama kıyaslama yapmayalim. Elimizden geleni yapalım. Programlı calisalim. Deneme yapalım bol bol.
Bencede evet ya sürekli yazamasamda benimde sizlere demek istediğim buydu hani kıyas yapmak yanlış geliyor banada. Ancak çok güzel bir şekilde örneklemiş ve anlatmışsın bu durumu çok sağol canım . İnşallah hayırlısıyla emeklerimizin karşılığını alalım

Evet kuzum yaa burada gelip çok aglaştığımin farkındayım, bu çok aşırılığa kaçıyor artik halbuki bugun denemem gayet güzel geldi memnunum
Olsun canım benim bu hiç sorun değil beni üzen sadece sizlerin motivasyonunu düşük görmek. İşte sen hep kötülere odaklanınca iyileri görmüyorsun bile . Ancak sende gelişme var demiştim canım her ne kadar kötülere odaklanıp bunu göremesende bence önceki zamanlara göre daha iyisin. Hatırla eline bile almadığın zamanlar vardı ama şimdi nerelerde eksiğim diye onları incelemeye başladın . O yüzden o eksiklerimizi kapatmaya devam ediyoruz . Hayırlısıyla emeklerinin karşılığını sınavda alacaksın inşallah canım
Benim diğer derslerde de eksiğim var ama en çok Matematik acaba ben matematik kampimi yapmalıyım sadece diğerlerinden sadece soru çözmeliyim gibi vs
Yani sadece matematiğe yoğunlaştığın bir hafta belirleyebilirsin evet neden olmasın. Ben haftaları tek derse ayırdığımdam beri daha çok faydasını görüyorum sanki öyle hissediyorum. Sende bi dene faydasını görürsen zaten sürekli yapmaya gerek kalmıyor yani yoğunlaşılan o hafta sonrası zaten belli bir seviyeye geliyorsun ister istemez hergün aynı şeylere baka baka kafaya kazınıyor. Tabi başladıktan sonra zamanım boşa gidiyor dersen ve öyle hissettirirse hemen bırak başka bir şeyler düşünelim bu durumu çözmek için.

İyi pazarlar arkadaşlar uzun zamandır yoktum ama çalışmayı bırakmadım su 2 gün hiç calismadim ama inşallah bu gece devam edeceğim
Bende bende
Bu güne dek eğitim bilimleri çalıştım. Tarihe geçeceğim.. kandilinizi kutlamak istedim. Kandilimiz mübarek olsun
Mesajları yeni görüyorum seninde geçmiş kandilin mübarek olsun inşallah canım benim

Matematik tekrarı soru uzerinden mi yapılır yoksa defterden formulleri okuyor muyuz
Ben güzel soruları not aldığım için onlarıda konusuyla birlikte tekrar ediyorum şahsen. Yani faydasınıda görüyorum çünkü tek konu çalışmakla yapamamıştım ilk zamanlar şimdi böyle daha iyi

Canim hiç bir zaman direk test cizmuyirum. Hep öncesi tekrar sonra test. Yanlışlara bakıyorum, okuyorum cevaplarida.
Tamam canım hani belki dedim soru defteri filan tutmuyorsan böyle bir şeyde deneyebilirsin diyecektim. Bende böyle senin gibi yapınca faydasını görmemiştim çünkü cevaplarını okusam bile bazı sorular gene gelince gene yapamıyordum bu yüzden şu soruyu gene görsem yapamam dediklerimi kesip soru defterine yaoıştırıyorum. Sonra onların cevaplarını kendimce yazıyorum, notlara eklenecekse ekliyorum daha iyi oluyor

dun aksam yatmadan once matematik konu videosu izleyebildim sadece bu hizla. 2024 kpssye bomba gibi hazir olurum
Bende bazen diyorum boşa gitmesin şu çalışma sınavdan sonra hiç durmadan diğer yıllara çalışmaya devammı etsem diye . Ya o değilde ben yıllardır kpssye çalışıyorum dün kardeşim dediki ben kpssye çalışmaya başladım bende dedim yuh ne ara senin üni bittide kpss çilesine başladın neyse nasıl çalışıyorsun diyorum o da diyorki internetten not buldum onları okuyorum . İyi tamam dedim testleri nerden çözüyosun o da dediki test çözmüyorum ahahah çıldırıyorum

Evet canim eşim ilgileniyor sağolsun. Odaya 10 kez gelip birşey soruyor ona da alıştım artık.

Yaza bebiş biraz daha büyür inşallah, dışarıda gezdirirken bu bile sana 1 saat kazandırır.
Ne güzel canım anlayışlıymış. O kadarda olur ya tabi evet insan alışıyor ses gürültüye her şeye

Ay inşallah evet yoksa böyle günde max 2 saatim oluyor oda bölük pörçük ama hayırlısı olsun inşallah belki bu bile yeterli olabilir neden olmasın

Baktım kuzum bulamadım yaa cevapları bilsek deneme çözmeyiz dimi bide özellikle sordum cevapları var mı diye acaba ben mi attım diye düşünüyorum ama niye atayım
Ya işte fotokopi işinde ben bu durumdan nefret ediyorum yani ucuz olacak diye hepten para boşa gidiyor . Ben geçen yıllarda böyle bir başıma geldi daha alamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…