Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Zaten sende demiştin hani çok soru çözdüm ama anlamlı çözemediğim için olmadı diye. Yani bende böyle düşünüyorum verimsiz bir şekilde saatlerce çalışmanın ve sayısız kitap bitirmenin bir faydası olmazki.

😔

Evet bu gibi örnekleri artık bende çok duymaya, görmeye başladım. Yani birazda temelin olmasına bağlı evet ama anlamlı çalıştıktan sonra temelin iyi değilse bile 94 alınamasada rahatlıkla 80-85 puanlar görülebilir ki zaten o puanlardan sonra 90 larada çıkılır.

😲. Temeli varmıymış ilk hazırlanışındamı almış?

Bencede evet ya sürekli yazamasamda benimde sizlere demek istediğim buydu hani kıyas yapmak yanlış geliyor banada. Ancak çok güzel bir şekilde örneklemiş ve anlatmışsın bu durumu çok sağol canım 😍🤗. İnşallah hayırlısıyla emeklerimizin karşılığını alalım 🤲🏻
İlk hazirlanmasi canim. Ama 12 ay hazırlandı.

Bende bazen diyorum boşa gitmesin şu çalışma sınavdan sonra hiç durmadan diğer yıllara çalışmaya devammı etsem diye 😂😂. Ya o değilde ben yıllardır kpssye çalışıyorum dün kardeşim dediki ben kpssye çalışmaya başladım bende dedim yuh ne ara senin üni bittide kpss çilesine başladın 😂 neyse nasıl çalışıyorsun diyorum o da diyorki internetten not buldum onları okuyorum 😂. İyi tamam dedim testleri nerden çözüyosun o da dediki test çözmüyorum ahahah çıldırıyorum :KK70::KK70:
Allahım hayalimdeki çılgınlık 😂

Ben güzel soruları not aldığım için onlarıda konusuyla birlikte tekrar ediyorum şahsen. Yani faydasınıda görüyorum çünkü tek konu çalışmakla yapamamıştım ilk zamanlar şimdi böyle daha iyi 😊
Bende bu ara video izleyip yazdığım defterime açıp bakıyorum.yeniden çözmeye calisiyorum . Matematiği oturtmak hiç kolay değil ama insanın en azindan doru üzerinden fikir yürütmesi bile harika bir duygu. Güvenim artiyo🤭

Kızlar herkese merhaba günlerdir yazamadım. ASSOSyal ASSOSyal canım teşekkür ederim etiketin için :)
1.Tbmm ve Kurtuluş Savaşı konusu tekrar edilip 30 soru çözüldü.
Denklemler matematik 40 soru çözüldü.
Geçen yaptığım denemede resmen 1 sayfa eksik konu çıkarmıştım. Onlara bakıp stres oldum ancak ilerlemeye devam ediyorum moral bozmak yasak :) O konuları tekrar etmeyi hedefledim. Akşama yine bildirim yazarım.

Kızlar herkese merhaba günlerdir yazamadım. ASSOSyal ASSOSyal canım teşekkür ederim etiketin için :)
Geçen yaptığım denemede resmen 1 sayfa eksik konu çıkarmıştım. Onlara bakıp stres oldum ancak ilerlemeye devam ediyorum moral bozmak yasak :) O konuları tekrar etmeyi hedefledim. Akşama yine bildirim yazarım.
Yaz kuzum💜

Bende bazen diyorum boşa gitmesin şu çalışma sınavdan sonra hiç durmadan diğer yıllara çalışmaya devammı etsem diye 😂😂. Ya o değilde ben yıllardır kpssye çalışıyorum dün kardeşim dediki ben kpssye çalışmaya başladım bende dedim yuh ne ara senin üni bittide kpss çilesine başladın 😂 neyse nasıl çalışıyorsun diyorum o da diyorki internetten not buldum onları okuyorum 😂. İyi tamam dedim testleri nerden çözüyosun o da dediki test çözmüyorum ahahah çıldırıyorum :KK70::KK70:
bende test cozemiyorum oglum uyuyunca video izliyorum konu anlatimi cunku oglum firsat vermiyor soru cozmeye ayakta sallayarak uyuyor hep bide

Merhabalar, 2022 Kpss için bende varım!! 🙃
5 yıldır bir bakanlıkta memurum ama asıl hedefim okuduğum bildiğim işi yapmak o yüzden tekrar başlatacağım bu serüveni. 😊
5 yaşında oğlum var, gündüz çalışıyorum aralarda videoları takip edeceğim. Haftayı günlere bölüp plan yaptım mesela her güne 1 ders koydum umarım yetişirim, hepinize kolaylıklar 😊😊

5 yıldır bir bakanlıkta memurum ama asıl hedefim okuduğum bildiğim işi yapmak o yüzden tekrar başlatacağım bu serüveni. 😊
5 yaşında oğlum var, gündüz çalışıyorum aralarda videoları takip edeceğim. Haftayı günlere bölüp plan yaptım mesela her güne 1 ders koydum umarım yetişirim, hepinize kolaylıklar 😊😊
Hoşgeldiniz,siz bizden tecrubelisiniz 🍒 memur olarak kaç ile atandiniz acaba🤷‍♀️ ne istiyorsunuz 😘 planlı olmanız çok güzel 💪💜

Yetişmese bile temel olur ne güzel yapmışsınız 😍. Ay birde benim böyle işim olacak kpss filan bakmam sanırım o yüzden azminize ayrıca hayran kaldım 😁

bende test cozemiyorum oglum uyuyunca video izliyorum konu anlatimi cunku oglum firsat vermiyor soru cozmeye ayakta sallayarak uyuyor hep bide
Çok haklısın ya bende çocuk uyuyunca bakabiliyorum sadece yoksa uyanıkken imkansız yani. Önceden eline kitap filan verirdim onu alır giderdi onunla oynardı bi 10 dk filan. Şimdi oda yok ben kitabı açtım mı gelip üstüne oturuyor illaki elimdeki ders malzemeleriyle oyun oynanılmasını istiyor iyice imkansızlaşıyor. Birde uyku işi bizdede biraz sıkıntılı aslında beşikte uyuyor ama çok sallanılması gerekiyor bazen çünkü uykuya geçişimiz her zaman mücadele gerektiriyor 😂. Hayırlısı olsun canım ya bu yüzden seni çok iyi anlıyorumda işte ne yapalım sağlıkları yerinde olsunda bizde elimizden geleni yapacağız artık

O eksikler kapana kapana zaten diğer denemelerin sonucuna göre bu kadar yazmak zorunda kalmayacaksın inşallah canım 😍. Evet moral bozmak yasak 🙈😁🤗

Kızlar bir süredir yazamadım çocukla uğraşıyordum. Gece üzerini çılgınlar gibi açıyordu ve bu yüzden başında saatlerce nöbet tutunca bana bir çıldırma geldi 😂😂. Koşa koşa uyku tulumu almaya gittik 😂 ve çok şükür bu sorun böylece çözüldü.

Peki bu süreçte neler yapabildim? Geçtiğimiz haftayı alan için ayırmıştım ve 6 konu tekrar ettim, testlerini çözdüm. Sonrasında coğrafyadan deneme günü vardı o gün 3 tane coğ denemesi ve konu tekrarı yaptım
1.deneme 15 doğru /2 yanlış /1 boş
2.deneme 10 doğru /5 yanlış /3 boş
3.deneme 13 doğru /4 yanlış /1 boş
Şeklinde oldu sonuçları ama pek sallamıyorum bunları çünkü bu denemeler konuları hatırlamak maksatlıydı ve böyle ara ara yapacağım.
Bugünse tarih tekrarına başladım. İlk Türk İslam devletleri ve kültür medeniyetini tekrar ettim, güzel dediğim sorularımı tekrar ettim, testlerini çözdüm. Yarında Türk İslam devletlerini tekrar edeceğim inşallah 🌺

X