Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

• Buğday- konya
  • Mısır- konya
  • Arpa- konya
  • Ş.pancari -konya
  • Patates - konya

• haşhaş- afyon
  • keten - afyon

• incir-aydin
  • zeytin-aydın

• Ayçiçeği- tekirdağ
  • Kanola - tekirdağ
  • Kolza- tekirdağ

• turunçgil- adana
  • soya f.-adana
  • y.fistigi -adana

• Susam - antalya
  • Avokado - antalya

• gül- isparta
  • elma- isparta

• Aspir - Ankara
  • Nohut-ankara

• pamuk - ş.urfa
  • k.mercimek-ş.urfa
  • Antep fıs- ş. Urfa

Son düzenleme:
Aynen öyle yapmaya basladim canım
Yine 20 günde bitecek şekilde. Kendi programima uyarak 1 2 ünite tekrari yapcam o gün hangi ders varsa..
Evet bu daha iyi olabilir
Tutturamadim öbürünü.. öyle de yapiyorum normalde ama 4 günde yapip bitiriyorum mesela (genelde tarih) 20 gün olunca gozumde buyudu galiba
Tutturamadıysan zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum. Tabi o şekilde uzun sürmesi normalde işte dediğim gibi moralini bozuyorsa boşver bildiğin yoldan git hiç vakit kaybetme

Maşallah canım,hayırlı kandiller

Canim gecen de denemelerim 90 civarıydı, sınavda 67 net yapabildim

Ondan takip etsen mi bilemedim
Canım sen önce kolay denemeleri yapayım dedin sonrada zorları yapayım dediştin bu yüzden bu kadar düşmüştür yani endişe etme olabilir . 21 günün sonunda hepsinin ortalamasını al o zamanda durum kötüyse yeni bir rota çizilebilir.
Kızlar ikinizinde gönderisini böyle alt alta alıntıladım çünkü ikinizdede fazlaca umutsuzluk var yani . Safransarı canım güzel çalışıyorsun ama zor denemeleri sonraya bıraktığın için bu netleri görmen normal ve Assos canım sende bir düzen tutturmuş gayet güzel gidiyordun niye böyle duraksamalar oldu. Yani zaten bu denemelerin amacı eksik görmek toparlanmak için değil miydi? Ama siz her denemede yıkılma moduna giriyorsunuz. Ben olsam eksiklerimi bu kadar erkenden farkediyorum zamanım var tamamlarım diye sevinirdim ki öylede yapıyorum. Birde bu sınav anındaki heyecanı yenmek için bu kadar sık deneme yapılması şart. Heyecana odaklanmadan eksiklere odaklanarak denemelerinizi tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. Yani keyifli bir şekilde çalışmalarınıza devam edin kızlar çünkü hataları telafi etmek için bolca zaman var bu yüzden hemencik silkeleniyorsunuz ve benim yerimede deneme yapıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…