Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ben bugün 9 tarih videosu izledim. Son 6 videom kaldi cagdaşta. Onu da yarin bitirip cagdas kismindan bol soru cözüp tarih meselesini kapatcam kamptan önce yoksa kafami kurcalicak.

Sadece geometride cember, kati cisim, analitik geo kaliyo geriye..
Kati cisimdense analitik geo daha yakın geliyo onun üzerine düscem. Genelde 1 soru cikiyo. Kati cisimden de cikiyo gerci. Aman neyse öyle iste

Bir günde 9 tarih videosu hay maşallah diyorum beynim akar .

Olsun canım eğer zamanın varsa bakabiliyorsan bak bence belkide bu konudan o kadar kolay bir soru gelirki bu soru cepte olur

Bende bildirim yapmak istiyorum
Normalde 6 günde bitireceğim coğrafya tekrar programım elime yüzüme bulaştı. Tam 13 gün sürdü ve bir tane coğrafya kitabı bitirebildim. O yüzden moralim bozuldu ancak geriye baktığımda aslında hedeflediğim 3 coğ kitabı bitirmekti 6 günde hemde tekrar etmekle beraber . Neyse çok şükür fazla geçmeden bunun delice ve gereksiz olduğunu farkettim hem zaten çocuk varken ve hasta bir hafta geçirirken bu hedef imkansızdı.
Sizlere her şeyden önce hep sağlık diyorum ama bu hafta böyle aksadı diye benimde elimde olmadan çok moralim bozuldu kızlar. Çünkü coğrafya tekrarı, vatandaşlık, tarih tekrarını 3 haftaya sığdıracaktım sonrada 15 günde eğitim bilimleri tekrarı yapıp alana başlarım martın ortasında diyordum.
Şu an gene geriye bakınca ayy delimisin kız sen diyorum kendime çünkü evet buda imkansızmış anlamam lazımdı . Bu yüzden ışık hızıyla düşündüm ve yarın alana başlamaya karar verdim çünkü alanıda bitirip seri denemelere bende başlamalıyım diye düşünüyorum evet böyle daha mantıklı evet evet . Sizlerde aynı zamanda seri denemelere başlayamam sanırım ancak kısa bir süre sonra inşallah bende yapacağım çünkü bu yaptığınız seri deneme işi çok mantıklı Safransari ya kesinlikle katılıyorum.

Hepinize başarılar ve kolaylıklar diliyorum kızlarcım çok uykum var öpüldünüz görüşmek üzere

Canım 13 günde tekrar + 1 cografya kitabi gayet güzel bence❤ elimizden ne kadar geliyosa o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…