Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Videolari gorursek yazariz canım ben henüz görmedim
Saricivcivcikcik Canım bende @Safransari gibi yapıyorum ama tek fark yanına ek fazla bişey koyamıyorum çünkü vaktim yok eğer olsaydı bence koyulmalı sen koy yani
Tamam canim hazirladim programimi demin
ASSOSyal in dedigi gibi anksiyetem tuttu hafiften ya uygulayamazsam diye ama sonra kenarina not aldim misafir gelir bir sey olur bir gün yapamazsan ertesi gün devam et diye böyle de kendimi sakinlestiririm
Şu sinav yüzünden ruh hastasi oldum

Açıklanmadı beybim,sadece nüfus verileri açıklandı henüz
Bende az önce tüik in sitesine giriyorum ama nasıl sinir oldum görmen lazım nerde nerde nerde diye . İstiyorum ki hemen yazıp ezberleyeyim hayır yani 7 aylıkda doğmadım aslında .
Çok sağol canım bende diyorum niye yok baya yokmuş

Videolari gorursek yazariz canım ben henüz görmedim
Çok sağol canım yoksa çatlarım zaten bilginiz olsun
Ben sadece bir haftada coğ tekrarı yaparım diye şartlanmıştım sonra çocuk ateşlendi bişeyler oldu 2 haftaya uzadı nerdeyse çıldırayazdım 1 hafta uzadı diye . Yani çok haklısın böyle oluyor işte sonra insanın eli ayağına dolaşıyor o yüzden tamı tamına yapanlara helal olsun . Aaa bu bak iyiymiş uzama payınıda eklemek . Canım hepimiz öyleyiz hiç dert etme

Kimse benden daha çok ruh hastası olamaz

Yedi aylik benim sakin ol şampiyon açıklanınca burada paylasirimkuzu merak etme

Osym de keşke uzama payı eklese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…