Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar 2022 için tüik verileri açıklandı mı veya hani hocalar tüik verileri güncellenince video çekiyorlar ya o ne zaman oluyor oldu mu? Şubat ayında açıklanır diye biliyorum ama çokmu sabırsızım 😅
Videolari gorursek yazariz canım ben henüz görmedim😘
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik Canım bende @Safransari gibi yapıyorum ama tek fark yanına ek fazla bişey koyamıyorum çünkü vaktim yok eğer olsaydı bence koyulmalı sen koy yani
Tamam canim hazirladim programimi demin💚
ASSOSyal ASSOSyal in dedigi gibi anksiyetem tuttu hafiften ya uygulayamazsam diye ama:KK70: sonra kenarina not aldim misafir gelir bir sey olur bir gün yapamazsan ertesi gün devam et diye :KK70: böyle de kendimi sakinlestiririm :KK70:
Şu sinav yüzünden ruh hastasi oldum🤣

Açıklanmadı beybim,sadece nüfus verileri açıklandı henüz 🤗
Bende az önce tüik in sitesine giriyorum ama nasıl sinir oldum görmen lazım nerde nerde nerde diye :KK70:. İstiyorum ki hemen yazıp ezberleyeyim hayır yani 7 aylıkda doğmadım aslında 😂.
Çok sağol canım bende diyorum niye yok baya yokmuş 😅😂

Çok sağol canım yoksa çatlarım zaten bilginiz olsun 😂😂
ASSOSyal ASSOSyal in dedigi gibi anksiyetem tuttu hafiften ya uygulayamazsam diye ama:KK70: sonra kenarina not aldim misafir gelir bir sey olur bir gün yapamazsan ertesi gün devam et diye :KK70: böyle de kendimi sakinlestiririm :KK70:
Ben sadece bir haftada coğ tekrarı yaparım diye şartlanmıştım sonra çocuk ateşlendi bişeyler oldu 2 haftaya uzadı nerdeyse çıldırayazdım 1 hafta uzadı diye :KK70:. Yani çok haklısın böyle oluyor işte sonra insanın eli ayağına dolaşıyor o yüzden tamı tamına yapanlara helal olsun 😁. Aaa bu bak iyiymiş uzama payınıda eklemek 😁🤩. Canım hepimiz öyleyiz hiç dert etme 😂😂

Kimse benden daha çok ruh hastası olamaz :KK45:

Bende az önce tüik in sitesine giriyorum ama nasıl sinir oldum görmen lazım nerde nerde nerde diye :KK70:. İstiyorum ki hemen yazıp ezberleyeyim hayır yani 7 aylıkda doğmadım aslında 😂.
Çok sağol canım bende diyorum niye yok baya yokmuş 😅😂
Yedi aylik benim sakin ol şampiyon :süslü: açıklanınca burada paylasirimkuzu merak etme🤗🤭

Çok sağol canım yoksa çatlarım zaten bilginiz olsun 😂😂

Ben sadece bir haftada coğ tekrarı yaparım diye şartlanmıştım sonra çocuk ateşlendi bişeyler oldu 2 haftaya uzadı nerdeyse çıldırayazdım 1 hafta uzadı diye :KK70:. Yani çok haklısın böyle oluyor işte sonra insanın eli ayağına dolaşıyor o yüzden tamı tamına yapanlara helal olsun 😁. Aaa bu bak iyiymiş uzama payınıda eklemek 😁🤩. Canım hepimiz öyleyiz hiç dert etme 😂😂
Osym de keşke uzama payı eklese 😂

X