Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar

Ben vatandaşlıktan 5 soru bankasının sorularini fotokobi olarak almıştım.
Şimdi farkettim ki, hiç birinde insan hakları hukuku yok. Sizin elinizdeki kitaplarda var mı acaba bu ünitenin soruları ?
Bende de yok..
Ama benim hocamın 4 mü 5 mi soru cozum videosu var sadece insan haklarindan 115 soru cozmus hoca. Onu izleyebilirsin. İnternette de belki vardır pdf olarak bakmadim daha da.

Kızlar

Şimdi farkettim ki, hiç birinde insan hakları hukuku yok. Sizin elinizdeki kitaplarda var mı acaba bu ünitenin soruları ?
Benim hocam ın Emrah hocanın 2022 basım soru bankası kitabında var ama sadece 2 test var

Kızlar

Bende eski vatandaşlık kitaplarımı kullanıyorum canım,bende de yok

Canlar ben çok heyecanlıyım sizde de var mi neden saçmalıyorum acaba
Kamp icin mi canim? Ben de heyecanliyim.
Ama bu iki gündür calisasim yok surunerek çalışıyorum bu da biraz moralimi bozmuyo değil

Neyse gidip calisayim saksı gibi oturmaktan fayda yok oturunca ilham kendiliginden gelir inşallah

Evet kuzu ya, pazartesi deneme yapıcaz onun heyecanı işte ben sınavda da böyle sacmaliyorum benimde canım istemiyo zorluyorum. Gunlerdir bas agrım var,sanırım dolunay etkisi

Canlar ben çok heyecanlıyım sizde de var mi neden saçmalıyorum acaba
Bende heyecanlıyım canim
Hani buraya programımı attım ya, açıp açıp ona bakıyorum

Motivasyon düşürmek yok

Evet kuzu ya, pazartesi deneme yapıcaz onun heyecanı işte ben sınavda da böyle sacmaliyorum benimde canım istemiyo zorluyorum. Gunlerdir bas agrım var,sanırım dolunay etkisi
Aaa yine dolunay mi var? Mahvetti bizi ya bizim derdimiz bize yetiyo dolunaycim Allah askina bir de sen yapma ben de aynen ruh gibiyim uykumu alamamis gibi. Halbuki ayni saatte yattim kalktim
Gecmis olsun sana da
Sacmalamazsin niye sacmalicaksin canim ben de heyecanliyim aklim hep kampta biraz da gerginim tabi
Bende heyecanlıyım canim
Hani buraya programımı attım ya, açıp açıp ona bakıyorum
Ben de dün kendime program yaparken kopya cektim ya ben 20 paragraf eklemedim ama cok kararsizim matematik de her güne eklemedim. Neyse gidisata göre bakayım
Motivasyon düşürmek yok
Bu iyi geldi
Kahvemi alip yeniden masaya geccem inşallah

Bende paragraf ve matematik ekmeledim canim deneme kampında. Denemede var nasıl olsa diye. Ama tarih coğrafya anayasa ekledim, çünkü bunlar bol tekrar isteyen dersler.

Bende sabah 6 buçukta uyandım kızım sayesinde. Ondan akşam üzeri biraz uyudum. Sabah 2 saat ders çalıştım. Akşam da çalışmak için eşimi bekliyirum, kızı ona emanet edip çalışıcam.
7 yaşındaki çocukda mı ders çalışmaya imkan vermiyor ya gerçekten iyice umutsuzlaşıyorum . Ayy benim hayallerim vardı ama

7 yaşındaki çocukda mı ders çalışmaya imkan vermiyor ya gerçekten iyice umutsuzlaşıyorum . Ayy benim hayallerim vardı ama
Canim ben kızıma 5 aylık hamileyken 2014 ye sınava girdim. Yani hamileyken ders çalışmaya başladım, 2 senede bir her sınava hazırlandım. En uslu senesi diğer senelere göre tabiki bu senesi ama yine de çocuk sorumluluğu hiç olmaması gibi değil. İstekleri soruları bitmiyor yine. 40 kez kalkıyorum dersin başında.

Aslan bitti balık dolunayı başladı

Yok yaa ben bu heyecanımı hiç atlatamıyorum kahrolası, ilaç bile etki etmiyo sınavda bari yapmasam kendimi böyle

Sen bir de beni dusun bende daha cocuk dogmadi bile

Yok yok bu sene halletcez ne ben ne sen ne safran ne diğerleri hiçbirimiz bir dahaki seneleri gormucez inşallah

Aslan bitti balık dolunayı başladı

Yok yaa ben bu heyecanımı hiç atlatamıyorum kahrolası, ilaç bile etki etmiyo sınavda bari yapmasam kendimi böyle
Ben gecen bi hap gordum bi onu alip denicem. Hem sakinleştirici hem enerji vericiymis. Sinavın son zamanlari iflahim kesiliyo çünkü takviye lazim

Olmazsa sen de bi doktora falan git sakinlestirici iyi gelebilir belki

Ben gecen bi hap gordum bi onu alip denicem. Hem sakinleştirici hem enerji vericiymis. Sinavın son zamanlari iflahim kesiliyo çünkü takviye lazim

Olmazsa sen de bi doktora falan git sakinlestirici iyi gelebilir belki
Ben ilaç kullanıyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…