Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Herkes bugün niye böyle aktif burda :KK70: calisasim gelmedi benim deneme analiz tablosu yaptim, 20 tane deneme ayarladim, bir de haftaya nasil bi genel tekrar yapcagimi kafamda planladim.

İnşallah oturcam masaya🙄

Ya bir de bir sey sorcam.
Siz genel tekrarlari kitaptan mi yapiyosunuz yoksa mesela 3 4 sayfalik her ünitenin özet notu vr ordan mi? Kitaptan cok yapasim var ama asiri uzun sürecek. Özetten yapsam eksik mi kalır ki..
Ozetten yapmicaksam o özetleri nerde kullancam😬

Kafamda deli sorular yine.
Kitabi okusam olmaz özeti okusam gönül razi degil kizlar bi fikir verin:KK70:

Herkes bugün niye böyle aktif burda :KK70: calisasim gelmedi benim deneme analiz tablosu yaptim, 20 tane deneme ayarladim, bir de haftaya nasil bi genel tekrar yapcagimi kafamda planladim.

İnşallah oturcam masaya🙄

Siz genel tekrarlari kitaptan mi yapiyosunuz yoksa mesela 3 4 sayfalik her ünitenin özet notu vr ordan mi? Kitaptan cok yapasim var ama asiri uzun sürecek. Özetten yapsam eksik mi kalır ki..

Benim kendi çıkardığım notlarım var. Ama çok daha kısa olan notlarimda var🤭 bende senin gibi düşünüyorum bebeğim 🤭🤗

İnşallah oturcam masaya🙄

Canim ben kitaptan yapıyorum.
Zaten günde bir konu tekrar ediyorum.
Tarihi kitabı ünite ünite koparttom, zimbaladim. Neyi tekrar ediyorsam o sayfaları alıyorum elime. Konu çalışırken önemli yerlerin altını çizmiştim, kitabın tamamını değil de o yerleri okuyorum sadece.

Canim ben kitaptan yapıyorum.
Zaten günde bir konu tekrar ediyorum.
Tarihi kitabı ünite ünite koparttom, zimbaladim. Neyi tekrar ediyorsam o sayfaları alıyorum elime. Konu çalışırken önemli yerlerin altını çizmiştim, kitabın tamamını değil de o yerleri okuyorum sadece.
Anladim canım peki toplu tekrar yapiyo musun? Mesela tarihi 3 4 günde bastan sona bitirmek gibi..
1.gün ilk 3 ünite, 2. Gün 3 ünite gibi?

Enes hocayı biliyosundur? Onun tekrar kamplari oluyoya. O tarz bir sey düşünüyorum da. Olmazsa yine kitaptan okuyum ya.

İnşallah oturcam masaya🙄

Ben akşam çalışacağım yine öğle uykusunda ev işiyle uğraştım

Ayy ilk kez biri bana kızgın attı bi tuhaf oldum 😄

Sağol canım 😘
Bundan sonra bele 🤣🤣
Allahiiimm tüylerinde kaybolmak istiyorummmmm, ekranı isiricam 🤭 yumuş yumuş oldum 😍🤩🤗😘
Cok datlu teyzesi yaa❤❤

İnşallah oturcam masaya🙄

Ben kitaptan onemli yerleri çiziyorum sonra o cizdigim yerleri okuyorum

Anladim canım peki toplu tekrar yapiyo musun? Mesela tarihi 3 4 günde bastan sona bitirmek gibi..
1.gün ilk 3 ünite, 2. Gün 3 ünite gibi?

Enes hocayı biliyosundur? Onun tekrar kamplari oluyoya. O tarz bir sey düşünüyorum da. Olmazsa yine kitaptan okuyum ya.
Yok canim 2-3 günde bir değil.
Şu an 2 haftalık bir planım 12. Gundeyim.
14 güne tarih konularını yaydim, konu kısa ise günde 2 konu, uzun ise günde 1 konu şeklinde 14 günde tekrar ediyorum. 14 günde bir kitap bitiriyorum.

Bu deneme programım da 20 günlük, 20 güne coğrafya tarih anayasa konularını yaydim, 20 günde 2 konu tekrarı + 3 kitap bitecek mesela.

Ben programlarda her günüme Türkçe mat koydum. Bunların yanına da gk dersi tekrarı. Benim tekrarim konu okuyup soru çözmek şeklinde hep.

Bundan sonra bele 🤣🤣

Cok datlu teyzesi yaa❤❤

Ben kitaptan onemli yerleri çiziyorum sonra o cizdigim yerleri okuyorum

Yok canim 2-3 günde bir değil.
Şu an 2 haftalık bir planım 12. Gundeyim.
14 güne tarih konularını yaydim, konu kısa ise günde 2 konu, uzun ise günde 1 konu şeklinde 14 günde tekrar ediyorum. 14 günde bir kitap bitiriyorum.

Bu deneme programım da 20 günlük, 20 güne coğrafya tarih anayasa konularını yaydim, 20 günde 2 konu tekrarı + 3 kitap bitecek mesela.

Ben programlarda her günüme Türkçe mat koydum. Bunların yanına da gk dersi tekrarı. Benim tekrarim konu okuyup soru çözmek şeklinde hep.
Tamam kizlar cok tesekkur ederim💚
Ben de kitaptan gitmeye karar verdim. özet notlarimi da her gece uyumadan 10 dk okucam unutmamak adina.
Gazamiz mübarek olsun🤣🤣

Kızlar 2022 için tüik verileri açıklandı mı veya hani hocalar tüik verileri güncellenince video çekiyorlar ya o ne zaman oluyor oldu mu? Şubat ayında açıklanır diye biliyorum ama çokmu sabırsızım 😅
Açıklandı canim işsizlik rakamlari felan.ama hocalar açıklamadı daha

Kızlar 2022 için tüik verileri açıklandı mı veya hani hocalar tüik verileri güncellenince video çekiyorlar ya o ne zaman oluyor oldu mu? Şubat ayında açıklanır diye biliyorum ama çokmu sabırsızım 😅
Açıklanmadı beybim,sadece nüfus verileri açıklandı henüz 🤗

X