Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İnşallah şu son dediğin kategoriye girerim 😄
İnanıyorum olacak Allahin izniyle gölgem, feslegenim hangisiysen 🤣🤣
"Disiplin motivasyonu yeniyor" cümlesini çerçeveletip duvara asasım geldi. Çünkü evet gerçektende öyle yani oturup motivasyon gelecek diye beklersek bu hiç ders çalışmadan kazanmak için bol bol dua etmeye benzer 😂😂
Kesinlikle öyle canım acik kapi birakinca olmuyo.. ben mesela aksama kadar elimde patlamis misir harry potter izlerim benim ilhama kaldiysak:KK70: :KK70:
Allahim sinav şöyle guzel gecse de icimiz rahat bi keyif yapsak ya😔
Tam ders çalışma zamanım olduğunda bağırsaklarımın çalışmasını hızlandırması ve uzun süreli tuvalete girme ihtiyacı 😂. Bunun psikolojideki yeri ne ?😂😂 Kpss bağırsak sendromu filan mı 😂😂
Haha bende de sey oluyo birden temizlik aski arkasindan yemegi de yapiyim arkasından lavaboya giriyim arkasindan bi kahve alip öyle masaya geceyim arkasindan ....... :KK70: asla sonu gelmiyo:KK70: :KK70:

Evet canım her gün illa vakit ayirmalisin bir saat bile olsa, başlayınca alışıyorsun. Sonra vicdan azabı bile çekiyorsun. Bir yerden başla ufak ufak🤗🤩😍
Doğru diyorsun.. Benim çalışmalarım düzenli değil.. Düzene sokmam lazım..

Kesinlikle öyle canım acik kapi birakinca olmuyo.. ben mesela aksama kadar elimde patlamis misir harry potter izlerim benim ilhama kaldiysak:KK70: :KK70:
Oh iyi ya gene yalnız olmadığımı hissettim şükür :KK70:
Allahim sinav şöyle guzel gecse de icimiz rahat bi keyif yapsak ya😔
Evet evet eveeet çok istiyorum diye anırasım var bu konuda o kadar haklısınki civcivim ya inşallah bizimde o günlerimiz yakındır şöyle alnımızın teriyle paramızı kazanabildiğimiz, mesleğimizi kaygısız yapabildiğimiz günlerimize hayırlısıyla en kısa zamanda kavuşalım inşallah çok amin ❤️
Haha bende de sey oluyo birden temizlik aski arkasindan yemegi de yapiyim arkasından lavaboya giriyim arkasindan bi kahve alip öyle masaya geceyim arkasindan ....... :KK70: asla sonu gelmiyo:KK70: :KK70:
Kız evet onları bende demiyorum bile yani bakıyorum ders çalışacak vaktim mi var işte tamam o zaman radar gibi evi taramaya başlıyorum şunlar yapılacaktı diye sonrada malum bağırsaklarım selam bizim zamanımız geldi alırım bi yarım saatini diyorlar :KK70:zalımsınız ders düşmanları çok zalım 😂😂

1video rehberlik
1 video eski türk dili
Yarım video(çamaşır katlarken) coğrafya

Engin hocanın videolarına başladım bugün 1tane bile bitiremedim ama tarzı çok değişmiş. 2016da dinlediğim zaman böyle değildi daha yüzeysel anlatıyordu. Şimdi baya detaylı daha açık anlatıyor iyi olmuş.

Evet evet eveeet çok istiyorum diye anırasım var bu konuda o kadar haklısınki civcivim ya inşallah bizimde o günlerimiz yakındır şöyle alnımızın teriyle paramızı kazanabildiğimiz, mesleğimizi kaygısız yapabildiğimiz günlerimize hayırlısıyla en kısa zamanda kavuşalım inşallah çok amin ❤️
Amin amin canım🤲butun cabamız bunun için 💚
Söyleyecek cok sey var da modumuzu düşürmemek icin susuyorum. Bu sınava mecburuz sonucta.
Ne diyim bizi bu rezalet sisteme mahkum edenler utansın.
Efkarlandim gece gece:KK70:

Amin amin canım🤲butun cabamız bunun için 💚
Söyleyecek cok sey var da modumuzu düşürmemek icin susuyorum. Bu sınava mecburuz sonucta.
Ne diyim bizi bu rezalet sisteme mahkum edenler utansın.
Efkarlandim gece gece:KK70:
Boşver canım susalım sınava kadar yoksa bende dökülürüm ama sınav geçsin dökülür rahatlarız inşallah 😂😂.
Sırf etkilenmemek için bu daha söylenecek birsürü şeye ben susmayı seçiyorum yoksa insan dile getirince gerçekten daha çok etkileniyor. O yüzden aman diyim şşşşttt test çözüyoruz harikayız süperiz oo yea 😂😂

1video rehberlik
1 video eski türk dili
Yarım video(çamaşır katlarken) coğrafya

Engin hocanın videolarına başladım bugün 1tane bile bitiremedim ama tarzı çok değişmiş. 2016da dinlediğim zaman böyle değildi daha yüzeysel anlatıyordu. Şimdi baya detaylı daha açık anlatıyor iyi olmuş.
Evet bencede iyi olmuş bende es geçecektim ama iyiki geçmemişim bu yıl dahada iyi gerçekten

Bugün yaptiklarim;
🏃‍♀️57 paragraf
🏃‍♀️20 oran oranti
🏃‍♀️22 köklü sayı
🏃‍♀️16 istatistik problemi
🏃‍♀️İnsan haklari konu calismasi
🏃‍♀️İnsan haklari 115 soru
🏃‍♀️Çagdas türk dünya tarihi tekrar
🏃‍♀️Çağdas 65 soru
🏃‍♀️Dikdörtgen ve kare 2 video
57 Paragrafı ben bi 4 saatte çözerim heralde 😂 😂

X