Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar merhaba öncelikle hasta olanlara geçmiş olsun. Geçmişi okudum biraz. Misafir geldi araya hastalık durumu falan girince dün ancak masanın başına oturdum. Sadece sözcükte yapıyı 3 video izleyerek tekrar ettim Aker hocadan.
60 soru çözdüm. Bugün de problemler çalışmayı planladım. Verimli bir gün olmasını diliyorum. :KK200:

Kızlar ben kendimce 20 günlük deneme kampı planımı yaptım.

20 deneme
1 tarih kitabı
1 coğrafya kitabı
1 vatandaşlık kitabı bitecek inşallah bu kampta.

Eklentiler

• IMG_20220216_132104.jpg
    IMG_20220216_132104.jpg
    137,1 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20220216_132111.jpg
    IMG_20220216_132111.jpg
    124,1 KB · Görüntüleme: 19

20 deneme
1 tarih kitabı
1 coğrafya kitabı
Cok guzel olmus canim inşallah ileriye atar hepimizi bu kamp🙏🏻

Deneme yaptigim gün genelde mat çözmüyorum ben ama galiba eklicem matematigim cok iyi degil çünkü 😑
1 test mat cozerim her gün rutin ek olarak..
Yetisebilirsem tabi.

20 deneme
1 tarih kitabı
1 coğrafya kitabı
Bende ıstiyorum :KK49:bakalim elimdeki coğrafya tarih kitapları biter mı 🤷‍♀️ bitmezse nolur🤷‍♀️ yaa matematiğe mi ağırlık versem yoksa kamp seysine 🙈

Kızlar merhaba öncelikle hasta olanlara geçmiş olsun. Geçmişi okudum biraz. Misafir geldi araya hastalık durumu falan girince dün ancak masanın başına oturdum. Sadece sözcükte yapıyı 3 video izleyerek tekrar ettim Aker hocadan.
60 soru çözdüm. Bugün de problemler çalışmayı planladım. Verimli bir gün olmasını diliyorum. :KK200:
Kuzuuu seni merak ediyorum Daha çok yaz 💜

Cok guzel olmus canim inşallah ileriye atar hepimizi bu kamp🙏🏻

Deneme yaptigim gün genelde mat çözmüyorum ben ama galiba eklicem matematigim cok iyi degil çünkü 😑
1 test mat cozerim her gün rutin ek olarak..
Yetisebilirsem tabi.

Bende ıstiyorum :KK49:bakalim elimdeki coğrafya tarih kitapları biter mı 🤷‍♀️ bitmezse nolur🤷‍♀️ yaa matematiğe mi ağırlık versem yoksa kamp seysine 🙈
Bende bu denemelerde gorucem mat Türkçe ne durumda, bundan sonrasını ona göre şekillendirecem. Denemeler hazır mı kızlar ?

Bende bu denemelerde gorucem mat Türkçe ne durumda, bundan sonrasını ona göre şekillendirecem. Denemeler hazır mı kızlar ?
Bu denemelerde hedefim 5 matematik 😂 ınş yaparım 🤭 elimde 20 deneme yok o yüzden branş denemesinden devam edicem😍🤩🤗 ilk denemede hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum ama korkunun ecele faydası yok🤭 görelim 🤷‍♀️

Gecen seneden o kadar cok denemem var ki saymaya gerek duymadim bence yeter hatta artar😂
Yetmezse branşlarla devam ederim yenilerini alana kadar

X