Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bugün yaptiklarim;
🏃‍♀️40 paragraf
🏃‍♀️20 sayılar
🏃‍♀️32 istatistik problemi
🏃‍♀️15 sayı problemi
🏃‍♀️Dörtgenler 2 video
🏃‍♀️Bölgeler cografyası 1 video(cografya da bitti şükür)
🏃‍♀️Hayvancılık üstten şöyle bi okudum (sürekli yanlis yapiyorum denemede🙄)
🏃‍♀️Kurt sav hazirlik tekrar+85 soru
🏃‍♀️Cagdas türk ve dünya tarihi 2 video
Yaklaşık 7.5-8 saat olmalı buradada :KK57:

İyi akşamlar kızlar ben yine bir mesajı kaçırmışım ve bildirimler gelmemiş. 2 gündür fazla da bi şey yapamamıştım zaten. Bugün
Vatandaşlıktan yürütme bitti
Halk edebiyatı 1 video çalışıldı
Bende o da yok hatta bugün sıpsıfırım :KK53:

Off valla utandım bugün buraya gelmekten🙈 başım agridi tum gun, iki hap içtim hâlâ agriyo 🤷‍♀️ gittim çorba yaptım 🤷‍♀️ sen sınava gireceksin ne çorbası 😢 sadece 72 tane 19.yüz-yıl sorusu çözdüm 🙈
Çok geçmiş olsun canım. Olur öyle arada insanız çok normal bu yüzden hastalanmanda bu kadar doğal. Ne güzel yapmışsın sıcacık iç afiyetle, şifa olsun inşallah. Bizdede velet hasta o yüzden bir şey yapamadım haliyle buraya yazacak bir şey bulamıyorum ama önemli değil önce o iyi olsunda yoksa ders filan sonraki iş yani önce sağlık Assosum 😍🌺

Yaklaşık 7.5-8 saat olmalı buradada :KK57:
7 canım :KK70:
Off valla utandım bugün buraya gelmekten🙈 başım agridi tum gun, iki hap içtim hâlâ agriyo 🤷‍♀️ gittim çorba yaptım 🤷‍♀️ sen sınava gireceksin ne çorbası 😢 sadece 72 tane 19.yüz-yıl sorusu çözdüm 🙈
Canım hasta oldugunda ara vermiceksin de ne zaman vereceksin yüklenme kendine. Keyfi olsa ben de yuklenirdim ama hastaymissin👌😂
Ayrica soru cozmussun iste. Yarin aynen devam programa💪
Gecmis olsun😥 gecti mi bari basin?
Simdi ben bu saatte uyandim ama niye uyandim nicin uyandim🤣🤣 kaldığım yerden devammi etsem yoksa dersmi calissam🤪🤪🤪
Kalk kalk en guzel saatler😂

Çok geçmiş olsun canım. Olur öyle arada insanız çok normal bu yüzden hastalanmanda bu kadar doğal. Ne güzel yapmışsın sıcacık iç afiyetle, şifa olsun inşallah. Bizdede velet hasta o yüzden bir şey yapamadım haliyle buraya yazacak bir şey bulamıyorum ama önemli değil önce o iyi olsunda yoksa ders filan sonraki iş yani önce sağlık Assosum 😍🌺
Aynen kuzum çok teşekkür ederim, önce sağlık. Çalışsaydım zaten hicbir faydası olamazdı ki, neren ağrırsa canın orda🤷‍♀️ rabbim önce hepimize sağlık versin inş, minik kuzumada şifa versin inş tez zamanda 🤲💜🍒😘

X