Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım hasta oldugunda ara vermiceksin de ne zaman vereceksin yüklenme kendine. Keyfi olsa ben de yuklenirdim ama hastaymissin👌😂
Ayrica soru cozmussun iste. Yarin aynen devam programa💪
Gecmis olsun😥 gecti mi bari basin?
Canım benim çok teşekkür ederim, aynen hastayken valla hayat çok zor 🙈 çok geçti diyemem ama dünkü kadar değil şükür kuzum🤲 bugün güzel bir gün olsun inş hepimiz için 😍🤩🤗💜🍒🍒😘

7 canım :KK70:

Canım hasta oldugunda ara vermiceksin de ne zaman vereceksin yüklenme kendine. Keyfi olsa ben de yuklenirdim ama hastaymissin👌😂
Ayrica soru cozmussun iste. Yarin aynen devam programa💪
Gecmis olsun😥 gecti mi bari basin?

Kalk kalk en guzel saatler😂
Namaz kilip yattim valla gajsgsgdhshsv

Kızlar selam kpss çalışmalarında durumlar nasıl. Benim düzenli bir çalışmam olmuyor.. Ne yapmalıyım,önereceğiniz neler var düzenli çalışanlara soruyorum? Yani her gün çalışmayı nasıl beceriyorsunuz?
Oturup calisiyoruz diyomusum :KK70:

Yani cok istemek, kararlilik.. bir de hicbirimiz her gün asiri bi istekle calismiyoruz. Kendimden örnek verecek olursam mesela bugün zerre calismak gelmedi icimden. Masaya gectim isteksiz basladim. Sonra devamı geldi. Yani disiplin motivasyonu yeniyor kisacasi👌

Her gün ise gider gibi o masaya oturulacak.. bir de bence oturunca devami geliyo. Canin istemediğinde bile basla calismaya yani devami gelir.

Bir de herkes ayni sekilde calismiyo tabi. Cocuk olan var ise giden var.. düzensiz calisip derece yapan var😬🤷🏼‍♀️

Yani cok istemek, kararlilik.. bir de hicbirimiz her gün asiri bi istekle calismiyoruz. Kendimden örnek verecek olursam mesela bugün zerre calismak gelmedi icimden. Masaya gectim isteksiz basladim. Sonra devamı geldi. Yani disiplin motivasyonu yeniyor kisacasi👌

Her gün ise gider gibi o masaya oturulacak.. bir de bence oturunca devami geliyo. Canin istemediğinde bile basla calismaya yani devami gelir.

Bir de herkes ayni sekilde calismiyo tabi. Cocuk olan var ise giden var.. düzensiz calisip derece yapan var😬🤷🏼‍♀️
İnşallah şu son dediğin kategoriye girerim 😄

Kızlar selam kpss çalışmalarında durumlar nasıl. Benim düzenli bir çalışmam olmuyor.. Ne yapmalıyım,önereceğiniz neler var düzenli çalışanlara soruyorum? Yani her gün çalışmayı nasıl beceriyorsunuz?
Evet canım her gün illa vakit ayirmalisin bir saat bile olsa, başlayınca alışıyorsun. Sonra vicdan azabı bile çekiyorsun. Bir yerden başla ufak ufak🤗🤩😍

Aynen kuzum çok teşekkür ederim, önce sağlık. Çalışsaydım zaten hicbir faydası olamazdı ki, neren ağrırsa canın orda🤷‍♀️ rabbim önce hepimize sağlık versin inş, minik kuzumada şifa versin inş tez zamanda 🤲💜🍒😘
Evet canım aynen öyle 🤗. Amin inşallah canım benim çok sağol 😘 ❤️🌺

"Disiplin motivasyonu yeniyor" cümlesini çerçeveletip duvara asasım geldi. Çünkü evet gerçektende öyle yani oturup motivasyon gelecek diye beklersek bu hiç ders çalışmadan kazanmak için bol bol dua etmeye benzer 😂😂

X