Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bugün yaptiklarim;
🏃‍♀️1 Genel deneme
🏃‍♀️Deneme analizi
🏃‍♀️İdare hukuku tekrar +90 soru
🏃‍♀️İc dıs politika tekrar+ 65 soru
🏃‍♀️İnsan haklari hukuku 4 video (vatandaşlık bitti ama bu son üniteyi hic sevmedim🙄)
Inş en kolay sorusu gelir bebekim,bende sevmiyorum. Soru bankamda da yok 🙈

Full yapıcaz kuzu🤗🤩😍💪
İnşallah canım benim sende inşallah matematikte fark atacaksın inanıyorum. İkimizinde yapamadığımız kısımlarda fark atmaya fazlasıyla ihtiyacımız var yoksa inan sözele bakmazdım bile ama bakacağız inşallah hedeflediğimiz kadar hatta daha fazlasını yapabiliriz 🤩

Bugün yaptiklarim;
🏃‍♀️1 Genel deneme
🏃‍♀️Deneme analizi
🏃‍♀️İdare hukuku tekrar +90 soru
🏃‍♀️İc dıs politika tekrar+ 65 soru
🏃‍♀️İnsan haklari hukuku 4 video (vatandaşlık bitti ama bu son üniteyi hic sevmedim🙄)
Son konu gıcık gerçekten ama bir kaç kere çalışınca oturuyor canım o yüzden sakın kenara koyayım deme ancak nasıl zorlandığını çok iyi anlıyorum

Yaksamlar gensler. Ben bugün vatandaşlıktan hısım akrabalik konusuna baktım. umarım gece devam edebilirim. 🙃
Dün coğrafya önceki gün tarih çalıştım ❤️
Oooovvv süper süper ben farklı günlerde farklı dersleri çalışabilenlere saygı duyuyorum ya çünkü ben tarihe çalışayım desem 1 ay ellerimden kayar sonra hayatım kayar 😂😂. Meselam şu an coğrafya çalışıyorum hayır yani birde tekrar etmek maksatlı çalışıyorum şimdiden 10 gün gitti bakalım daha kaç gün gidecek hayır daha sırada tarih ve vatandaşlık var ayyy neyse hayırlısı 😂😂

Kızlar size bir sey sorcam. Ben bir sey farkettim aslinda matematikte denemede ben yavas oldugum icin bikac soruya bakamıyorum ordan da kaybediyorum..

Nasil hizlancam?:KK43: soru bankalarina devam mi yoksa bol süre tutarak brans denemesi mi?
Yani konu eksigim yok ama pratik eksigim var tabi. Bazen bi problemi verin 10 dk ugrasirim zorluguna göre.. ama yapabilcegim bi soru aslinda. Sırf zaman kisitli diye bos birakmak zorunda kaliyorum..

Yani nasil her soruyu gorebilcek kadar hızlanabilirim ya?

Oooovvv süper süper ben farklı günlerde farklı dersleri çalışabilenlere saygı duyuyorum ya çünkü ben tarihe çalışayım desem 1 ay ellerimden kayar sonra hayatım kayar 😂😂. Meselam şu an coğrafya çalışıyorum hayır yani birde tekrar etmek maksatlı çalışıyorum şimdiden 10 gün gitti bakalım daha kaç gün gidecek hayır daha sırada tarih ve vatandaşlık var ayyy neyse hayırlısı 😂😂
Ben de öyle bakıyordum bir de böyle deneyeyim dedim :KK70: vatandaşlık fena ama. 🥴

Son konu gıcık gerçekten ama bir kaç kere çalışınca oturuyor canım o yüzden sakın kenara koyayım deme ancak nasıl zorlandığını çok iyi anlıyorum
2020 kpssde bu konu yoktu. Ben bunu ilk kez görüyorum gormez olaydim😬

Amaan neler gorduk neler bunlar koymuyo artik ona da calisiriz alistik nasil olsa napalim:KK51:

Ben de valla ya. Hele ki tarihte..
Sanırsın osmanli diye bir devlet asla kurulmamış bazi padisahlari hic okumamisim ilk defa duyuyorum :KK70:
Tek ben böyleyim sanıyordum bi rahatlama geldi 😂 Her yeni konuya geçerken bir önceki konuyu kafamda sıfırlayarak geçiyorum ama elimde değil 😂😂
Ama sinava kadar tekrar ede ede oturacak baska sansi yok inat ettim:KK12:
Evet kesinlikle bende buna inanıyorum sık sık tekrar etmek ve bol soru bu işi çözecek yoksa başka çözümü yok yok yok yani. Hadi bakalım Assos kim tutar seni be yürü tarihçi 😊🤗

Tek ben böyleyim sanıyordum bi rahatlama geldi 😂 Her yeni konuya geçerken bir önceki konuyu kafamda sıfırlayarak geçiyorum ama elimde değil 😂😂

Evet kesinlikle bende buna inanıyorum sık sık tekrar etmek ve bol soru bu işi çözecek yoksa başka çözümü yok yok yok yani. Hadi bakalım Assos kim tutar seni be yürü tarihçi 😊🤗
Uzulmeyin bende tarihte bir onceki konuyu unutup devam ediyorum gxgdhxh🤣🤣🤣

X