Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kuzu insan hakları hukuku kimden dinledin? Emrah hoca dinledim ben ama sayfalar az tuttu🤔 doğru dimi😂
Evet emrahtan dinledimde o slaytları yaz yaz mahvoldum parmaklarım yamuldu yani son konuya geldim keşke defterini alsaydım dedim o zaman 😂 ama son konuya gelene kadar hiç sıkıntı olmamıştı bu yazma işi. Birde hepsini yazdım sonrada özetlemek zorunda kaldım yoksa olmayacak. Yok yazmam bu kadar diyorsan başka hocalarada bakabilirsin tabi mesela benim için emrahtan sonra bence Esra Hoca da iyi ya o yüzden onada bu son konu için minnacık göz atmayı düşünüyorum

Ayy ağladım da ben bugün 😄 oğlan o kadar çok zorladıki bugün bir ara çıldırcaktım onu olduğu yerde bırakıp başka odaya geçtim ağlayarak peşimden o da ağlayarak geldi :KK43:
Yaa benim başka odaya gitmek aklıma gelmiyor totom donuyor sıcak odada onun yanında ağlıyorum 😂😂. Ama ağlamana üzüldüm 😔. İnşallah bugünler geçecek çocuklarımız büyümüş olacak ve inşallah atanmış olacağız bugünlere güleceğiz ben buna inanıyorum ❤️🌺

Bu sınavda da olmazsa( ki olacak🙏🏻) bir dahakine ben de cocukla gircem muhtemelen canım😔
İnşallah atanırsın canım çocuk doğuncada rahat edersin sadece işine odaklanırsın çok amin
Ben de cocuk icin isi bekleyenlerdenim. Çevreden sürekli hadi yapmiyo musunuz laflari artik kulaklarimi kapadım. Hoş sınav olmasa da yapmicaktim hemen de.
Haklısın ama birazda nasip sanırım işte her şey planlı olmuyor bir bakmışsın oradan sana Hello diyor 😄
Korkuttun beni valla bu gidisle bi 10 yil daha yapamicam galiba cocuk:KK17:
Korkutmak değilde birileride artık gerçekleri söylesin bu nedir ya herkes pembe gözlüğünü takmış ve diyorlarki amaaan büyür gider nolcak yapıver nolcak ayy bi kürekle susturasım geliyor. Her kim bana sorarsa sorsun tabiki güzel taraflarınıda anlatırım ama bu yönlerinide anlatmak zorundayımki karşıdaki kişide ona göre ölçüp tartsın keşke banada birileri böyle herşeyi her yönünden anlatsaydı. Bu yüzden böyleyim yani canım yoksa asla ve asla amacım can sıkmak değil tamamen olayın her boyutuna ulaşabilmek.
Ama sen de sıkma canini bir sey nasip olcaksa hic farketmiyo biliyosun iste. İnsallah hepimizin nasibinde güzel yerler emeklerimizin karsiligi vardir🙏🏻
Evet öyle çok haklısın. İnşallah canım benim inşallah 🌺🌼

Ben bildirim yapıp yatayım canlar,
🌼 Paragraf soru çözümü yapıldı.
🌼 Dilbilgisi soru çözümü ve konu tekrarı yapıldı.
🌼 Köklü Sayılar, Ardışık Sayılar, Faktöryel soru çözümü yapıldı.
🌼 Osmanlı Kültür ve Medeniyeti soru çözümü yapıldı.
🌼 Vatandaşlık bir video izlendi.
🌼 Coğrafya soru çözümü yapıldı.
Artık uyuyabilirim sanırım. İyi sabahlar herkese...

Son düzenleme:
Yaa benim başka odaya gitmek aklıma gelmiyor totom donuyor sıcak odada onun yanında ağlıyorum 😂😂. Ama ağlamana üzüldüm 😔. İnşallah bugünler geçecek çocuklarımız büyümüş olacak ve inşallah atanmış olacağız bugünlere güleceğiz ben buna inanıyorum ❤️🌺
İnşallah canım inşallah ❤️

Hocam maşallah 5e kadar çalışmışsın. Kaçta başlıyorsun sorması ayıp ben hiç böyle sabahlara kadar çalışamıyorum ☺️

Kızlar selamlar nasılsınız ben kaç gündür giremedim buraya rahatsızlıktı oydu buydu derken düzen oturtturmadım
Dün yaptıklarım
Tarihi bitirdim tekrarlara denemelere başladım
Eğitim bilimlerine başladım gelişim psikolojisinden 13 video izledim 175 soru çözdüm
Türkçeden 100 soru çözdüm(60 paragraf 40 dil bilgisi)
Tarihten de 60 soru çözdüm

Evet emrahtan dinledimde o slaytları yaz yaz mahvoldum parmaklarım yamuldu yani son konuya geldim keşke defterini alsaydım dedim o zaman 😂 ama son konuya gelene kadar hiç sıkıntı olmamıştı bu yazma işi. Birde hepsini yazdım sonrada özetlemek zorunda kaldım yoksa olmayacak. Yok yazmam bu kadar diyorsan başka hocalarada bakabilirsin tabi mesela benim için emrahtan sonra bence Esra Hoca da iyi ya o yüzden onada bu son konu için minnacık göz atmayı düşünüyorum
Bende dinledim, hepsini yazmadım beybi 😂 zaten geçen yıl soru gelmedi. Bu yıl da gelmeyebilir yada sadece bir soru gelir. O da özellikleri olur.tanimi olur diye düşünüyorum kuzum🤗🤩😍

Faktoriyel mii hımm severiz😂

Kızlar selamlar nasılsınız ben kaç gündür giremedim buraya rahatsızlıktı oydu buydu derken düzen oturtturmadım
Dün yaptıklarım
Eğitim bilimlerine başladım gelişim psikolojisinden 13 video izledim 175 soru çözdüm
Gayet iyisin kuzum, ben bu seviyede denemeye geçemiyorum moralim bozulur 😢 ama sen iyi yapmissin💪

Bende dinledim, hepsini yazmadım beybi 😂 zaten geçen yıl soru gelmedi. Bu yıl da gelmeyebilir yada sadece bir soru gelir. O da özellikleri olur.tanimi olur diye düşünüyorum kuzum🤗🤩😍
Evet hepsini yazmamak çok mantıklı ben hatırlayamam diye yazdım 😂😂. Onu hiç bilmiyorum bende buradan şakır şakır birsürü soru bekliyorum 😂 yani birsürü gelmese bile belkide yapabileceğim bir soru buradan olurmu umududa var tabi 😂

Dün yaptıklarım
Tekrardan geçmiş olsun ve bomba gibi dönmüşsün canım maşallah 😍. İşte telafi edersin dediğim buydu 🤗. İnşallah şimdi daha sağlıklı bir şekilde devam 🌺

Gayet iyisin kuzum, ben bu seviyede denemeye geçemiyorum moralim bozulur 😢 ama sen iyi yapmissin💪
Canım İlyas hocanın kitabını sipariş verdim taktiklerle matematik serisini gelsin matematiğe de başlayacağım artık bi 15 soru yapabilsem sınavda harika olacak 🙈 kızlar bu arada kitap alışverişim 850 TL tuttu gerçekten battım ben

Tekrardan geçmiş olsun ve bomba gibi dönmüşsün canım maşallah 😍. İşte telafi edersin dediğim buydu 🤗. İnşallah şimdi daha sağlıklı bir şekilde devam 🌺
Sağol canımm inşallah hedefim bir ayda eğitim bilimlerini bitirmek o yüzden yükleneceğim yüklenebileceğim kadar 😍 ama bunları yaparken sürekli vatandaşlık tarih falan tekrarlarımı yapmam lazım unutuyorum yoksa 😕

X