Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlaar merhaba herkese, öncelikle hasta arkadaşlarımıza geçmiş olsun diliyorum. Ben de hasta değilim de baş ağrım var neden bilemiyorum (iç anadolu soğuğu bir de ev ısınmıyor, seneye kurtulacaksın buradan diyorum tabi inşallah)
Canım ASSOSyal ASSOSyal etiketlemişsin düşünüp, bildirimimi yapayım : en son pazar günü bildirim yapmışım, 18 soru 2. Dünya Savaşı çözüldü.
İdare hukuku 7 video izlendi.
İdare hukuku tekrar edilip 45 soru çözüldü.

Kızlaar merhaba herkese, öncelikle hasta arkadaşlarımıza geçmiş olsun diliyorum. Ben de hasta değilim de baş ağrım var neden bilemiyorum (iç anadolu soğuğu bir de ev ısınmıyor, seneye kurtulacaksın buradan diyorum tabi inşallah)
Canım ASSOSyal ASSOSyal etiketlemişsin düşünüp, bildirimimi yapayım : en son pazar günü bildirim yapmışım, 18 soru 2. Dünya Savaşı çözüldü.
İdare hukuku 7 video izlendi.
İdare hukuku tekrar edilip 45 soru çözüldü.
Canım geçmiş olsun, retro taşıyoruz baş ağrısı o yüzden🤦‍♀️ hava cidden çok soğuk insanı zorluyor 🙄 az çok devam canım 🤗🤩😍

Geçmiş olsun senoşum olur öyle havalar çok soğuk bizdede aynı durum var. İnşallah inşallah evet sabret kurtulacaksın inşallah emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacaksın ben inanıyorum sana ❤️

Ayy ağladım da ben bugün 😄 oğlan o kadar çok zorladıki bugün bir ara çıldırcaktım onu olduğu yerde bırakıp başka odaya geçtim ağlayarak peşimden o da ağlayarak geldi :KK43:

Allah cezasını versin o retronun 😄
Üç bir taraftan sarılmış durumdayız 🤷‍♀️😂

Amin canım çok sağol ❤️

Kpss den önce çocuk ne kadar yanlış bunu o kadar iyi anladım ki aah ah yani...(tabi çocuğun verdiği güçde tartışılamaz ama hiçbir kpsszedeye asla tavsiye etmem genede kazanmadan önce) Kk da bir kadın vardı dün iş buldum sıra çocuk yapmaya geldi diyordu herkes linçlemiş ben gidip destekleyecem onu az kaldı kafam o kadar güzel yani :KK70:
İnşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alalım canım amiiin 🌺
Bu sınavda da olmazsa( ki olacak🙏🏻) bir dahakine ben de cocukla gircem muhtemelen canım😔
Ben de cocuk icin isi bekleyenlerdenim. Çevreden sürekli hadi yapmiyo musunuz laflari artik kulaklarimi kapadım. Hoş sınav olmasa da yapmicaktim hemen de.

Korkuttun beni valla bu gidisle bi 10 yil daha yapamicam galiba cocuk:KK17:

Ama sen de sıkma canini bir sey nasip olcaksa hic farketmiyo biliyosun iste. İnsallah hepimizin nasibinde güzel yerler emeklerimizin karsiligi vardir🙏🏻

İyi aksamlar kizlar🙋🏼‍♀️
Bugün yaptiklarim;
🏃‍♀️25 paragraf
🏃‍♀️16 işci havuz problemi
🏃‍♀️Dağilma dönemi+osm kültür medeniyet tekrar
🏃‍♀️Dagilma+kült med. 115 soru
🏃‍♀️Yerşekilleri haritalar üzerinden tekrar
🏃‍♀️Yersekilleri 85 soru

Cumaya kadar genel tekrari bitirmeyi planliyorum bitsin artik saftim kaydı :olamaz:
Kuzum ben dörde böldüm tarihi, çok mu sence🤔

X