Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Sağol canım. Hepimiz emeğimizin karşılığını alırız inşallah...
Çalışma yöntemime gelince hiç tavsiye etmiyorum :KK43: Çok yorucu. Belli bir düzenim yok. Gündüz ev işlerinden ve kızımdan fırsat buldukça test, konu, soru işte o anda yapabileceğim ne varsa onu çalışıyorum. Eşim, işi gereği akşam 22:00 den önce eve gelmiyor. Kızım, baba gelmeden uyumuyor. Eşim gelince yemek, çay, mutfak toplama derken kızım gece 1 veya 1:30 dan önce uyumuyor. Sonra işte ne kadar zaman kalırsa uykum olmazsa çalışıyorum. Verim alır mıyım bilmiyorum. Kendi çapımda çabalıyorum işte.
Rabbim emeklerini karşılıksız bırakmasın canım inşallah. Hiç kolay değil o saatlerde çocuğu uyutup da çalışmak büyük bir azim istiyor. ben yapamazdım mesela

Sürekli ama azar azar kıvaminda bi tempo tutturmak sanirim en mantıklısı canim( genel tekrar haftalari haric, o zamanlar hunharca girismek lazim😂)
Cunku unutuluyo. Ben bunu buldum cözüm olarak. Sürekli hasir nesir olmak. Simdi matematige de bunu uyguyorum ise yariyo gibi
Sürekli ama azar azar💪🤭

Bugün yaptiklarim;
🏃‍♀️18 paragraf
🏃‍♀️24 kar zarar problemi
🏃‍♀️20.yyda osmanli+ 1.dunya savasi sesli okuma
🏃‍♀️20.yyda osm+1.dün.sav. 80 soru
🏃‍♀️Su, toprak, bitki tekrar
🏃‍♀️Harita cizdim 5 tane (akarsular ve havzalari, kiyi set golleri, heyelan set gölleri, volkanik, karstik göller)

Aslinda caigrafyadan bi konu daha tekrar edip iki konu karisik soru cözcektim ama haritalar zamanimi aldi. Her seyi cift görmeye başladım su an :KK53:
Ama bunu yapmaya mecburdum çünkü kafamda oturmadi bi turlu su toprak bitki kismi... simdi gorsel hafizama yerlesti. Yarin bikac tane daha harita cizcem artik sorusunu da yarin cözerim.

Ben kitapların başına bekci koydum pahalli olduklari için 🤣🤣
20220120_234507.jpg

Canim benim tabiki biliyorum amacının can sıkmak olmadigini ❤ iyi ki söylüyosun zaten. Ben söylemeyip her seyi tozpembe gösteren hadi sen de yap diyenlere cok gıcık oluyorum. Sanki kendileri bakcaklar.. bakkaldan ekmek alıyoruz sanki🙄
Benim gibi düşünen biri 😍. O kadar doğru söylüyorsunki işte bende bunlara çok gıcık oluyorum
Cok haklisin bu isler nasip valla. Hakkimizda hayirlisi olsun insallah ya bu devirde her sey cok zor is es evlilik cocuk😑
Evet değilmi her şey kpss gibi mübarek 😂
Insallah hepimiz bu sene bu isi bitirir bi nefes aliriz🙏🏻
Amin amin inşallah canım inşallah ❤️

Bugün yaptiklarim;
🏃‍♀️18 paragraf
🏃‍♀️24 kar zarar problemi
🏃‍♀️20.yyda osmanli+ 1.dunya savasi sesli okuma
🏃‍♀️20.yyda osm+1.dün.sav. 80 soru
🏃‍♀️Su, toprak, bitki tekrar
🏃‍♀️Harita cizdim 5 tane (akarsular ve havzalari, kiyi set golleri, heyelan set gölleri, volkanik, karstik göller)

Aslinda caigrafyadan bi konu daha tekrar edip iki konu karisik soru cözcektim ama haritalar zamanimi aldi. Her seyi cift görmeye başladım su an :KK53:
Ama bunu yapmaya mecburdum çünkü kafamda oturmadi bi turlu su toprak bitki kismi... simdi gorsel hafizama yerlesti. Yarin bikac tane daha harita cizcem artik sorusunu da yarin cözerim.
Bende haritalar çizerek anlayabiliyorum ya ama evet çok manyak gibi oluyor insan iş bitince 😂 ama tekrar etmesi çok zevkli 😍

İyi geceler kızlar. Bugün
Not alarak 5 vatandaşlık videosu izledim (hala temel hukuk bitmedi)
Beyit defterine günlük beyiti ekledim. Şimdiye kadar yazdıklarımı okudum
Vatandaşlığın ilk ünitesi bitince gerisi akıp gidiyor canım biraz daha sabret zaten gayet güzel ilerlemişsin bir günde maşallah

Rabbim emeklerini karşılıksız bırakmasın canım inşallah. Hiç kolay değil o saatlerde çocuğu uyutup da çalışmak büyük bir azim istiyor. ben yapamazdım mesela
Teşekkür ederim hocam. Yeni başlıyorum mesela. Herkese verimli çalışmalar diliyorum.

X