Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İyi geceler kizlar 🙋🏼‍♀️
Yaptiklarimi yazayim;
🏃‍♀️28 paragraf
🏃‍♀️18 karisim problemi
🏃‍♀️İslamiyet öncesi+türk islam dev.+Türkiye tarihi 100 soru
🏃‍♀️Kurulus+yükselme+duraklama+gerileme sesli okuma
🏃‍♀️Osmanli 120 soru
🏃‍♀️Cografi konum+iklim 10 dk göz attim
🏃‍♀️Cog konum+iklim 70 soru
🏃‍♀️Temel hak ve hürriyetler tekrar+ 15 soru

Uyumadan 10 dk özet notlarimdan duraklama gerilemeyi okucam.

Tarih ve cografya genel tekrarina giriştim bu sefer de matematik elden gidiyeaahh:KK70: ne güzel tam yükseltmeye baslamistim😬

İyi geceler kizlar 🙋🏼‍♀️
Yaptiklarimi yazayim;
🏃‍♀️28 paragraf
🏃‍♀️18 karisim problemi
🏃‍♀İslamiyet öncesi+türk islam dev.+Türkiye tarihi 100 soru
🏃‍♀Kurulus+yükselme+duraklama+gerileme sesli okuma
🏃‍♀️Osmanli 120 soru
🏃‍♀️Cografi konum+iklim 10 dk göz attim
🏃‍♀️Cog konum+iklim 70 soru
🏃‍♀️Temel hak ve hürriyetler tekrar+ 15 soru

Uyumadan 10 dk özet notlarimdan duraklama gerilemeyi okucam.

Tarih ve cografya genel tekrarina giriştim bu sefer de matematik elden gidiyeaahh:KK70: ne güzel tam yükseltmeye baslamistim😬
Ya mükemmelsin 💪👏😍🤩🤗

İyi ki buldum bu sayfayı fena gaza geldim valla😅
Yurt memuru musunuz eğer öyleyse iş yerinde filan ders çalışabilirsiniz aslında hani boşluklarınız filan olduğu zamanlarda olur yani. Bunun dışında bebiş uyuduğu zamanlar var birde 😁. Yani her türlü çalışılır ya hemde 80 almışken üzerine koymak çokda zor olmaz inşallah diye düşünüyorum 😊.
Birde evet kızlarında dediği gibi benim hocama bakabilirsiniz bencede genel olarak iyi bende oradan matematik ve vatandaşlık takip ediyorum.

Bugün içinde bildirim yapmak istiyorum. Sonunda çok merak ettiğim neredeyse çatlamak üzere olduğum Vatandaşlığın insan hakları ünitesine bakabildim. 3 günde filan bitti ama bir günde biterdi çünkü benim baya yazma işim oldu o beni süründürdü resmen. Neyse çok şükür halloldu ama o kadar da aman aman bir zorluğu yokmuş tabi tarihleri vs karıştırmazsak 😂😂. Yarında devam edeceğim en son bu konuyu tekrar edip soru çözüyordum biraz daha soru çözüp tamamen final veriyorum inşallah Vatandaşlığa 🥺. Şimdi neden uzun uzun yazdım çünkü ilk kez Vatandaşlığın sonunu görebildim evet yanlış duymadınız ilk kez gördüm bu yüzden oldukça duygusalım ve gözyaşlarım pıt pıt 😂😂😂 şaka şaka gülüyorum ama bunları çalışıcam diye biraz geç uyuyacağım ve çocukda uyanmaya çalışıyor bundan dolayı sinirden ağlayacak olabilirim 😂

Hepinize kolay gelsin arkadaşlar ben geçen sene alan sınavına çok yoğunlaşmıştım iki puanla kazanamadım. Simdi kpss gk gy bakmak istiyorum bana ne tavsiye edersiniz
Türkçem iyidir paragraf sorularını güzel yaparım. Tarih coğrafya vatandaşlık calismak istiyorum sınava kadar hangi hocalar güzel anlatiyo kitap tavsiyesi verir misiniz
Kitap olarak Türkçeden Doktrini sevemedim onu bir söyleyeyim çünkü çok hatası vardı.
Video olarak Tarih Aydın yüce, Ahmet Uğur Karakuza, Ramazan Yetgin iyidir. Vatandaşlık Emrah Vahap Özkaraca, Esra Özkan Karaoğlu iyidir. Coğrafya Engin Eraydın, Mehmet Eğit, Bayram Meral bence iyiler yani bunlara bakabildim ama belki daha iyileride vardır şimdilik bunu bilemiyorum

Çocuk uyanmaya çalışıyor dedikten sonra uyandı bir güzel etrafta koştu mamasını yedi ve hala geri uyutmaya çalışıyorum 🥺😑. Ha bu arada papatya çayınında bir halta yaradığı yok hani denemek isteyenler varsa 😂 gördüğünüz üzere gece delirmemizi her türlü yapıyoruz 😂. Neyse genede işe yaramadı diye sizlere engel olmayayım belki bazı çocuklarda uyku düzeni sağlıyordur bilemiyorum. Uyku düzensizliğimizi nasıl mı korudum şöyle ki 😂 yaklaşık bir ay boyunca düzenli olarak hergün yaptım ve günde yarım türk kahvesi fincanı kadarcık çayı bal ve pekmezle tatlandırarak içirdim.
Faydasını görmediğimiz için bırakıyorum ve zaten 1 aydan fazla içirmemek lazım sonuçta bitkide olsa çocuklara ağır gelebilir diye düşünüyorum

Çocuk uyanmaya çalışıyor dedikten sonra uyandı bir güzel etrafta koştu mamasını yedi ve hala geri uyutmaya çalışıyorum 🥺😑. Ha bu arada papatya çayınında bir halta yaradığı yok hani denemek isteyenler varsa 😂 gördüğünüz üzere gece delirmemizi her türlü yapıyoruz 😂. Neyse genede işe yaramadı diye sizlere engel olmayayım belki bazı çocuklarda uyku düzeni sağlıyordur bilemiyorum. Uyku düzensizliğimizi nasıl mı korudum şöyle ki 😂 yaklaşık bir ay boyunca düzenli olarak hergün yaptım ve günde yarım türk kahvesi fincanı kadarcık çayı bal ve pekmezle tatlandırarak içirdim.
Faydasını görmediğimiz için bırakıyorum ve zaten 1 aydan fazla içirmemek lazım sonuçta bitkide olsa çocuklara ağır gelebilir diye düşünüyorum
Allah yardimcin olsun canım inşallah duzene girersiniz😔
Bende daha yok ama ne yasadigini tahmin edebiliyorum cevremde gorduklerimden.
Inşallah bu yorgunluklarin emeklerin karsiligini en önce anneler alır 🙏🏻

Canım kontrolum vardi bir de dişim kirilmisti onun için git gel yaptım. 😊
Ama büyük kızım öksürmeye burun çekmeye başladı hayırlısı artık 🙃
Çok geçmiş olsun canım ya. Ayy biri bitse biri başlıyor değilmi 😬. Neyse belkide sadece öksürükle kalır çünkü benim minikde hafif öksürüyor şimdilik böyle umarım başka bir şey olmaz zaten hava soğudu heryerde ya o yüzden hasta olmamız normal corona filan olmasında aman. İnşallah sizde hepiniz en kısa sürede iyi olursunuz 🌺

Çok geçmiş olsun canım ya. Ayy biri bitse biri başlıyor değilmi 😬. Neyse belkide sadece öksürükle kalır çünkü benim minikde hafif öksürüyor şimdilik böyle umarım başka bir şey olmaz zaten hava soğudu heryerde ya o yüzden hasta olmamız normal corona filan olmasında aman. İnşallah sizde hepiniz en kısa sürede iyi olursunuz 🌺
Amin canım Allah razı olsun.❤️❤️ Hepimiz iyi olalım inşallah 🤲❤️

Allah yardimcin olsun canım inşallah duzene girersiniz😔
Amin canım çok sağol ❤️
Bende daha yok ama ne yasadigini tahmin edebiliyorum cevremde gorduklerimden.
Inşallah bu yorgunluklarin emeklerin karsiligini en önce anneler alır 🙏🏻
Kpss den önce çocuk ne kadar yanlış bunu o kadar iyi anladım ki aah ah yani...(tabi çocuğun verdiği güçde tartışılamaz ama hiçbir kpsszedeye asla tavsiye etmem genede kazanmadan önce) Kk da bir kadın vardı dün iş buldum sıra çocuk yapmaya geldi diyordu herkes linçlemiş ben gidip destekleyecem onu az kaldı kafam o kadar güzel yani :KK70:
İnşallah hepimiz emeklerimizin karşılığını alalım canım amiiin 🌺

X