Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Şu an tekrara dönüyorum zaten inşallah faydasi olur. Şu ilyas gunesin video ders notunu bastan sona tekrar çözüyorum. Sanirim eksigim tekrar ve pratik.. sondaki konuya gelene kadar ilk konunun ayrintilarini unutuyorum
Tesekkur ederim cevap icin

Hocam sizde bize tavsiye verseniz, matematik yapmak için

Ben de senin gibiyim. Araya zaman girince (üniversiteyi kastediyorum) matematikte o pratiklik sanırım azalıyor. Yani bende öyle oldu. Başka bir kitaptan tekrar edince taşlar yerine oturacak inşallah.

Valla kuzum pdf ile kaça gelir acaba onuda ogrensek birde pdf de karekodlari okumuyor diyorlar
Kitabı ne kadar ki şu an? Kitaptan fazla da tutmaz heralde ya ama bilemiyorum kağıt fiyatları da arttı ya belli olmaz. Karekodu hiç denemedim öyle miymiş. Yarın bi bakayım ben

Kitabı ne kadar ki şu an? Kitaptan fazla da tutmaz heralde ya ama bilemiyorum kağıt fiyatları da arttı ya belli olmaz. Karekodu hiç denemedim öyle miymiş. Yarın bi bakayım ben
50 küsür canim ben öyle duymuştum tabi bilmiyorum denemedim kuzum

Aha aradigim kisi burdaymis matematik icin tavsiye lütfen
Şimdi temel var ama netler yükselmiyor demişsiniz. Yanlışlar nerde işlem hatalarında mı? Yoksa tamamen çözüm mü yanlış? Hangi konularda özellikle yanlışlar fazla?

Matematikte ne kadar çok soru görseniz o kadar daha iyi. Farklı kaynaklardan sürekli soru çözün

Kamp videosu mu canım , normal ders videosu mu
Yok canım normal ders videosu oluyor ya hani youtubeda. Oradan istediğim konuyu açıp dinliyorum. Not alıyorum kısaca. Sonra testini çözmeye çalışıyorum. Yanlışlarımı çözümüne bakarak detaylı inceliyorum. Kamp olayını da sen deyince gördüm valla onu bilmiyordum. Kitapta karekod falan okutuluyormuş.

Kamp videosu çok uzun. Ama hangileri daha iyi bilmiyorumm canım. Bende internet yok mecbur indiricem ama artık işimi sıkı tutmam lazım. Kendime çok sinir oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…