Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım ben sosyoloji mezunuyum. atanmam için 87 'yi görmem lazım
Alanın yok o zaman daha avantajlısın alan çok zorluyo bi de bir sürü ders neye çalışacağını şaşırıyor insan gerçekten
Arkadaşım sadece 3 ay çalışarak sosyolog olarak atandı 3 ay çalışma ile

Doğrudur cnm ama bnm 78 ile atanan hatta 70ile atanan tanıdıklarım var öle düşünmek istemiyrm öle düşündüğümde motivasyonum 0 oluyor çalışamam yani elimden geleni yapayım da olmazsa taktiri ilahi diyorum

Eğitim bilimlerinde fena değilim zaten canım orda sadece ölçme ve rehberlikte konu çalışacağım. Diğerlerinde soru üzerinde gitmeyi planlıyorum.
Gayet mantıklı. Eğitim bilimlerine hiç bilmiyor gibi girişince işin içinden çıkılıyor zaten bu yüzden en güzeli en çok zorlanılana ağırlık vermek
Tarihim de iyidir ilgim var o yüzden rahatlıkla iş yaparken dinliyorum.
Bu çok iyi ya hayalimdeki tarih seviyesi
Şu tarihi aradan çıkarsam vstandaşlığa ce biraz matematiğe eğilmek istiyorum. Bir de dün bir alan denemesi çözdüm sonuç çok kötü tabi daha bütün konularda baştayım.
Çok normal canım yani çok eksiğin varsa kaldıki konular tam olsa böyle olabilir bu zamanla olacak bir şey hem sen ne güzel erkenden alan denemesine başlamışsın. Ben inanıyorum zamanla sorulara daha fazla aşina oldukça daha iyi olacaktır
Ev işlerini her zaman detaylı yapmıyorum çoğu zaman günlük rutini hallediyorum ama o bile çocukla çok vakit alıyor. İnşallah güzel sonuçlar alırım alırız bu çalışmayla
Çok haklısın olsun boşver sınava kadar böyle devam. Sınavdan sonra tam bir temizlik, düzen yaparsın inşallah. İnşallah canım inşallah Allahım hepimizin emeklerinin karşılığını versin inşallah

Öyle mi diyorsun kuzum,bazen bende diyorum keşke alan olsaydı ayy inanılmaz mutlu oluyorum atananlari duyunca.bazrn çok çöküyorum çünkü canim kaç ile atandı acaba ya keşke bize gelip anlatsa üç ayda nasıl yapmış bravo

ASSOSyal Safransari
Kızlar fotokopiye sıcak bakıyorsanız pdf halini bulabilirim size. Ben fazladan soru göreyim diye pdf indirip çıktı alcam çözcem
Canim PDF de cikartiyorum. Ama normal boyutta çıkartınca kitaptan pahalıya denk geliyor. 1 sayfaya 2 sayfa çıkartınca daha karlı oluyor.
Matematikte öyle zor oluyor çözümlemek diye kitap olarak aldık bunda.

Canim PDF de cikartiyorum. Ama normal boyutta çıkartınca kitaptan pahalıya denk geliyor. 1 sayfaya 2 sayfa çıkartınca daha karlı oluyor.
Matematikte öyle zor oluyor çözümlemek diye kitap olarak aldık bunda.
Matematikte zor olabilir doğru ben matematikçi olduğum için hiç onu çıktı almadım tarihte falan aldım

Matematikte zor olabilir doğru ben matematikçi olduğum için hiç onu çıktı almadım tarihte falan aldım
Bende canim.
Hatta tarih coğrafya anayasa dan 5 er kitap fotokobi olarak aldım. 200 lira tuttu 15 kitap fotokobi olarak.

Ama yayın hakkı olarak çok içime sinmiyor her kitabı fitokobi olması da.
Sonra diyorum ki kendime bu senin 5. Hazırlanman, yeteri kadar para kazandırdın yayinevlerine

Fiyat olarak bilmiyorum da bizim iş yerimizde profesyonel fotokopi makinelerimiz var ordan alıyorum gerektikçe. Kitaplar da gerçekten aşırı pahalılar ya

Kuzum onu ben de düşündüm ama daha pahalıya grliyor hesaplayınca konıştun mı hiç sayfayı ne kadara çekiyolar
Ay bilmiyorum ki bizim fotokopi makinesi var ordan çıkarıyorum gerçi şimdi kağıt fiyatları uçtu muhtemelen pahalıya gelir ama kitabın fiyatını da geçer mi bilemedim

Çok çalışmış canım gece 1 e kadar çalışıyordum diyo yemek bile yemeye vakit olmuyormuş
Kaç ile atandığını sorarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…