Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

İnşallah bu yıl o yıl olur güzel anne . Hoşgeldiiiin

En az iki daha doğru bence. Benimki tamamen tembellik
Yok ya öyle deme en doğrusu max 3 ders olacak şeklinde olmalı bence hani çünkü buda kafa yani 3 ders bile kafanın 3 e bölünmesi demek aynı günde. O yüzden ben günde 1 ders çalışıyorum kafa sağlığım için .
Bu işin şakası tabide ama hani konular bitmişse tekrarlar yapılacaksa o zaman günde kaç ders olduğu önemli değildir bence yoksa ilk kez konulara çalışılıyorsa dediğim gibi fazla ders olmaz zaten anlayamayız kopuk kopuk olur öyle oluyor

Kızlar selam
Bayağıdır bildirim yapamıyorum
Şehir dışına çıkmak zorunda kaldık geldik falan derken anca oturdum ders çalışmaya
Sürekli birşeyler çıkıyo ve ben ders çalışamıyorum yetiştiremeyecegim gibi geliyo acayip stres oluyorum
Dün çalıştıklarım
20. Yy da Osmanlı mondros işgaller konusu 7 video izledim 10 tane testini çözdüm
3 test Türkçeden çözdüm
5 test te coğrafya dan
Bu arada genel kültürden sadece tarih ve matematiğim kaldı diğer dersler bitti tarih de 10 güne kadar biterse sadece matematiğim kalıyo ondan sonra da eğitim bilimlerine geçeceğim
Matematik ile eğitim beraber götüreceğim
Allahım şu tarih bir bitseydi

Canım öyle yapıyorum zaten bulduğum her fırsatta ders adına bi şeyler yapmaya çalışıyorum. Ama işte yeterli gelmiyor çalışmam kendime. Gerçekten iyi çalıştım diyemiyorum hiçbir zaman bu zaman zaman modumu düşürüyor. Yine de bırakmayacağım inşallah

Eğitim bilimlerinde fena değilim zaten canım orda sadece ölçme ve rehberlikte konu çalışacağım. Diğerlerinde soru üzerinde gitmeyi planlıyorum. Tarihim de iyidir ilgim var o yüzden rahatlıkla iş yaparken dinliyorum. Şu tarihi aradan çıkarsam vstandaşlığa ce biraz matematiğe eğilmek istiyorum. Bir de dün bir alan denemesi çözdüm sonuç çok kötü tabi daha bütün konularda baştayım.
Ev işlerini her zaman detaylı yapmıyorum çoğu zaman günlük rutini hallediyorum ama o bile çocukla çok vakit alıyor. İnşallah güzel sonuçlar alırım alırız bu çalışmayla

Ay kız aynı gidiyomuşuz tıpkısının aynısı bak heyecanlandım şimdi . Bendeki tarih de bitseydi ne güzel olurdu çünkü artık iyiden iyiye konular birbirine girmeye başladı . Birde çalışırken diyorum ki aaa kolaymış sonra bir soru görüyorum ve diyorum ki ooo tarihcim saygılar ver elini öpeyim ben çekiliyorum

Canım stres yapmana gerek kalmamış çünkü bence eğitim bilimleri daha akılda kalıcı daha kolay öğreniliyor bu yüzden onuda kısa sürede bitirirsin. Zaten sonra bişey kalmıyor denemelerle ilerleyeceksin inşallah veya hem soru bankası hem deneme bilemiyorum herkesin tarzı farklı

Ay ne güzel aynı olmamız
İnklap tarihi daha çabuk geçecek gibi ben 10 güne kadar bitirmeyi planlıyorum inşallah
Benim de tarihte zorlandığım oluyo yani atıyorum 18 soruluk testten 6 7 yanlışım çıktığı bile oluyo ama zamanla daha da azalacak yanlışlarımız ona inanıyorum
Tek korkum matematik çok korkuyorum ama 15 net bile yapsam bana yetecek onu bile çıkarabileceğimden emin değilim
Eşimin işinden dolayı doğunun ücra bir köşesindeyiz hiçbir imkanım yok dershane falan olsaydı keşke en azından denemelere girerdim
Sizler giriyor musunuz denemelere kızlar ?

Ah matematik

Daha konular bitmeden deneme yapmayı gözüm kesmez. Dershaneye denemeye gidemem çok pahalı, evde alıp yapıcam ben canim

Çanlar pamuk eller telefona

Şimdi bir öğretmen olarak düşünün ve yazın. Matematik yapamayan bir öğrenciniz var ve kpss ye girecek, matematikten hangi konuları öğrenirse üstesinden gelir. Kpss sınavında çok kolay sorularda var biliyorum. O yüzden sizi öğretmenim olarak dinliyorum

Canim düz memurluk merkezi atamada 92 üstü oluyor hep. Ama açıktan alımda ise tamamen mülakata bağlı. Mülakat girince işin içine torpil giriyor. 87 puanla çok kapıdan döndüm atanamadim.
Ondan puanın 90 alacak kadar bile olsa garanti değil düz memurluk açıktan alımlar

Temel kavramlar
Üstlü sayılar
Köklü sayılar
Çarpanlara ayırma
Mutlak değer.
İlk bir kaç problem de basit oluyor.

Selamlar kızlar
Durum bildirimi yapmaya geldim.
15 günlük program yapmıştım, coğrafya matematik problemler, tarih ve Türkçe videoları için. 10 gün sorunsuz bitti. Son 5 gün kaldı inşallah onu da bitiririm.

Yeni 20 günlük program yaptım, o da matematik turkce kampı gibi olacak.
Yeni programda 5 saatin altına düşmemeye çalışacağım bir de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…