Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ah matematik 🤦‍♀️

Daha konular bitmeden deneme yapmayı gözüm kesmez. Dershaneye denemeye gidemem çok pahalı, evde alıp yapıcam ben canim🤷‍♀️
Ben de mecbur evde yapacağım ama henüz değil dediğin gibi canım tarih konularım bitsin ve matematik ten de biraz ilerleyeyim anca o zaman
Ama bazı hocalar hazırbulunuşluk için haftada bir deneme çözmeyi öneriyorlar 😉

Ben de mecbur evde yapacağım ama henüz değil dediğin gibi canım tarih konularım bitsin ve matematik ten de biraz ilerleyeyim anca o zaman
Ama bazı hocalar hazırbulunuşluk için haftada bir deneme çözmeyi öneriyorlar 😉
Ben cozsem şuan kafayı yerim O yüzden hiç yaklaşmıyorum. Çünkü motivemi bile yeni sağlamaya uğraşıyorum canım 🤦‍♀️

Bende hazır olsam öyle yapıcam aslında 🤔 şuan bocaliyorum 🤦‍♀️
Ben ilk olarak tek ders başladım.
2 ay sadece matematik çözdüm.
1 ay Türkçe çözdüm, yanına matematik ekledim.
1 ay tarih videoları programı yaptım, yanında yine Türkçe mat ekledim.

Türkçe ve matı iyi yapanlar kazaniyor bu sınavı. Gk ise bir şekilde yapılıyor.

Ben ilk olarak tek ders başladım.
2 ay sadece matematik çözdüm.
1 ay Türkçe çözdüm, yanına matematik ekledim.
1 ay tarih videoları programı yaptım, yanında yine Türkçe mat ekledim.

Türkçe ve matı iyi yapanlar kazaniyor bu sınavı. Gk ise bir şekilde yapılıyor.
Ben şimdi başladım sayılır düzenli hocam, o yüzden sıkışmış gibi oldum. Sadece gkgy var birde bende, sozeli çok iyi yapsam süper olacak. Tabi matematiği es gecmek olamayacak bu durumumda🤦‍♀️ en azindan ilk soruları yapmam lazim

Ben de sipariş verip başlayacağım inşallah
Temelim olmasa da
Bendede yok canim,ben senol hocanın kitabını cozucem 🤤 o kitap çok pahalı yaa,duruma göre bakicam🤦‍♀️
kitaplar ateş pahası olmuş zaten ben de eğitim bilimlerine başlamam lazım elimde de hiç kitap yok sadece eğitim bilimlerine 600 ü gözden çıkardım konusu sorusu derken 😑

Temelim olmasa da

kitaplar ateş pahası olmuş zaten ben de eğitim bilimlerine başlamam lazım elimde de hiç kitap yok sadece eğitim bilimlerine 600 ü gözden çıkardım konusu sorusu derken 😑
Allah yardımcımız olsun canım inş 🤲💜

Bende de yok🤔 videoyu izliyecem kendı kitabımı cozucem, eger yorumlar ciddi ciddi cok iyiyse hepsini değıl ama bazılarını alabilirim diyirum şuan. Fiyatı ciddi artmış cunku🤦‍♀️

Temelim olmasa da

Dün bende 2 kitap siparişi verdim kargo bedava olmasına rağmen 105 lira tuttu :KK14:

Kızlar okudum mesajlarınızı bu arada söylemeden geçemeyeceğim maşallah hocam planınıza sadık kalabilmişsiniz Safransari Safransari . Ben de ocak ayına girerken planlamıştım. Tarih ve vatandaşlıktan kalan konularımı 25 Ocak tarihine kadar video ve 1 kaynaktan bitirmeyi hedeflerim. Bir aksilik olmazsa tekrarlara başlayacağım

X