2023 TEMMUZ AYI TRANSFER OLANLAR YARDIMMMM 3. Gün embriyo

sonra çıkar. Erkenden test yapıp strese sokma kendini🫶
Merhaba ben 3gun dondurulmuş embriyo transferi oldum transferin 11gunu 38,24 çıktı acaba hamile miyim yoksa pazar günü yapılan ignenin etkisinden mi
Pazar günü hangi iğneyi vuruldunuz ovitrelle mi gonapeptyl mi
Ovitrelle zaten bu gün öğrendim hamile olmadığımı

Merhaba benimde 3. Gün embriyo transferim 25 temmuzda oldu tekrarlayan gebelik kayıplarım var 10 yumurtadan 2 si döllendi 8 hücreli iyi denildi tek transfer istedim zaman geçmek bilmiyor yarın bende çatlatma iğnesi olacağım neden yapıldığını sordum hcg hormonu desteği için dedi hepimiz için hayırlısı olsun 🙏🏻
Merhaba, kan pıhtılaşma testı yaptırdınız mı? bırda esınızle sızın genetık testı..

Evet bizde Herşey bakıldı ama sorun ne belli değil düşük yaptım 4. Beneğimi kaybettim artık ne yapacağım bilmiyorum
kan pıhtılaşma testınde sorun cıkmadı mı? ya da transferden sonra kan sulandrıcı ıgne denedınız mı?
bende 10. haftalık bebegımı kaybettım. kalbı durdu. bır kerede kımyasal gebelık geçırdım. benım kan pıhtılşama testıme kımı doktor sende kan pıhtılaşması yok dıyor kımı doktor ıhtımalın var dıyor. o yuzden kan sulandırıcı kullamam gerekıyor. doktorın bu konuda fıkırlerı malesef tutmuyor

kan pıhtılaşma testınde sorun cıkmadı mı? ya da transferden sonra kan sulandrıcı ıgne denedınız mı?
bende 10. haftalık bebegımı kaybettım. kalbı durdu. bır kerede kımyasal gebelık geçırdım. benım kan pıhtılşama testıme kımı doktor sende kan pıhtılaşması yok dıyor kımı doktor ıhtımalın var dıyor. o yuzden kan sulandırıcı kullamam gerekıyor. doktorın bu konuda fıkırlerı malesef tutmuyor
Sizin kaybınız neden kaynaklanmıştı doktorlar söyledi mi

Benim sebebep belli değil okadar çok test yapıldı ki 2 kere kalbi durdu bir kimyasal üstelik gebelik planladıktan 2 ay sonra gebe kalıyordum ama hep kaybettim 8 ay olmadı tüp bebeğe geçtik kortizon kullanıyorum şoku reddine karşı eşimde son tahlillerde morfoloji sorunu çıktı ama kayıplarını bu açıklamaz dedi doktorum 😏😞bekliyorum
Merhaba! Kortizon işe yaradımı

X