transfer sonrası test günü bekleyenler / Mayıs 2024

Aleyküm selam canım evet verdim sabah kuzum şimdi sonuç bekliyorum inşallah çıkmıştır biraz umutsuzum ama bakalım duada ettim çok umarım tutunmustur 🤲 Vala karın ağrısı büyük tuvalete çok fazla çıkıyorum Tarnsferden beri ağrı da oluyor karnimda ama belki ilaçlar yaptı kan verirken sadece sabah estrofem içtim hayırlısı olsun inşallah ♥️☘️
Çıkdımı cevabın ?

Ya çok üzüldüm (((( ama moralı bozma Allah bir gun nasip eder , ben de ümidim yok dun ıdrarda sora , kendımı yenısıne hazıleıyorım sıfırsa başlıycam genetıklı ,
Sana da geçmiş olsun canım napalim yapicak bişey yok üzülmekten başka o da çare değil sıfırdan baslicam

Cikti kuzum çıktı malesef olumsuz 😪😪
Canm yalnız değiliz bizim gibi hisseden bu yollardan geçen bir sürü dileyen insan var hayırlısını diledik elimizden geleni yaptık gerisi kader diyeceğiz .zamanı var diyeceğiz aynı durumdayız biliyorsun ben pazartesi gideceğim eşimin hattına yoksa olmadığını biliyorum mucize gerek bu saatten sonra hazırladım kendimi .dinlen için ferah olsun sen elinden geleni yaptın💜💐

Canm yalnız değiliz bizim gibi hisseden bu yollardan geçen bir sürü dileyen insan var hayırlısını diledik elimizden geleni yaptık gerisi kader diyeceğiz .zamanı var diyeceğiz aynı durumdayız biliyorsun ben pazartesi gideceğim eşimin hattına yoksa olmadığını biliyorum mucize gerek bu saatten sonra hazırladım kendimi .dinlen için ferah olsun sen elinden geleni yaptın💜💐
Aynen canım hayırlı olsun hakkimizda

Seninde hakkında hayırlısı olsun inşallah canım 😘 benim içime doğmuştu zaten olmayacağı zaten ben son zamanlarda unutsuzdum zaten bu da tuz biber oldu nasibimiz yokmuş demekki

Aleyküm selam canım evet verdim sabah kuzum şimdi sonuç bekliyorum inşallah çıkmıştır biraz umutsuzum ama bakalım duada ettim çok umarım tutunmustur 🤲 Vala karın ağrısı büyük tuvalete çok fazla çıkıyorum Tarnsferden beri ağrı da oluyor karnimda ama belki ilaçlar yaptı kan verirken sadece sabah estrofem içtim hayırlısı olsun inşallah ♥️☘️
❤️

Ne zaman başlıycan ara verıcenmı?ben pazar vereyım sonuça bakayım işde ondan sora
Hiç bilmiyorum kuzum ne zaman baslarim her şey daha yeni eşim dinlenmek istiyor artık borçla bişey yapmak istemiyor baya da borcumuz var o yüzden ne zaman borçsuz olursak heralde yoruldum dedi artık eşim hayırlısı olsun inşallah ♥️

Evet Allah bir gun nasıp edecek o gun bugun deyilmiş , sende genetıık yapılmışmıydı ? Allah gecıkdıryoraa bir sebebı vardır
Aynen canım hayırlısı olsun inşallah ♥️😍 yapılmıştı bir sorun yoktu ama Rabbim olmayınca olmuyor işte nasip degilmis

Ben de 2 Haziran da tra merhaba oldum , 5. gün dondurulmus 1 adet embriyo transfer edildi , test günüm 11 Haziran
Ben bu transferde cok bir seye dikkat etmedim, ilk 2 gün evde dinlendim , sonra rutin hayatima dondum , çalışmıyorum zaten genel olarak evdeyim ama biraz evi supurme , camasir falan , tv cok izlemedim , Kuran okudum genellikle . Ama bu sefer ki elhamdülillah cok güzel geciyor , kaygım endisem yok , Allah ol dedikten sonra olacak zaten
İnşallah çok güzel haberler alırız hepimiz 🙏🌸❤️ Allahım yar ve yardımcımız olsun 🙏

anladım canım prodnol sadece 5 gün kullanacağım bugün ilk gündü , cumantransfere kadar. Birde antibiyotik verdi 100 mg o neden acaba bir bildiği vardır heralde doktorun 😥
Transfer esnasında enfeksiyon kapmamanız için veriliyor antibiyotik. Ben de transfer gününe kadar kullanmıştım :) şansınız bol olsun

X