2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Tamam teşekkür ederim aklıma yatırabilirsem yapıcam İnşAllah

İlk ateş doğrudur deniyor ya o yüzden bı daha ölçmiyim dedim yumurtlama düşüşü olabilir mi Dicem de piki de göremedim ki dilalti ölçtüğümden beri anormal ateşim
Yok canım ilk ateş doğrudur derken sabahki kalkmadan ilk ateşin gün içinde olmasın yani. Bence metal çubuk hemen ısınmıyor ama ateş ölçerin belli bir süresi olduğundan bik bik ötüyor hemen o yüzden ben denedim kaç kere ilki hep düşük çıkıyor. Sonraki 1 2 fazla çıkıyor hep . Gerçi seninki epey fark atmış

Niye bu kadar fark etti ben de anlamadım alnimdan ölçtüğümde bu kadar garip değildi

Selam kızlar Ocak başlığından geldim. Ocak ayı ilk ay denememizdi ve olmadı maalesef. Yarın öbür gün reglim gelecek bekliyorum. Biraz önce erken gebelik ve kaset test yaptım ikisi de bembeyazdı. Zaten ateşim de çok düştü. Şubat ayında hepimiz hamileyiz inşallah Reglim geldikten sonra Sat ve Bat tarihlerimi yazarım buraya.

İnternette kimisi buharı yapıyorsn ilişki olacak yazmış kimisi buharı yaptıgn 3 gün ilişki yok yazmış nasıl olmali

Tamam canım inşallah gelmezsin ama gelirsen de son olur

Ezan okunurken bir is yapmak dogru degildir ozellikle evlisin diyede cinsel iliski bana gore cok yanlış bence dikkt edin dinen dikkat ediyorsaniz
Ezan okunuyo koş birlikte olalım demiyoruz heralde hanımefendi. O sırada oluyorken denk geldiyse bırakmıyoruz. Araştırdım o esnada denk gelinirse bir günahı da yokmuş.

Seninkine baktım az önce mübarek kalp ritmi gibi çizmiş bence bidahakine 3.de ölç ovu testi yapıyorsan o daha sağlıklı sonuç verecek galiba
Dimi yaa yataktan çıkmadan tekrar ölçtüm bu arada, telefona falan da bakmıştım ama 35.7-35.8 çıktı dediğin gibi sanırım çubuk ısınmıyor bundan sonra 3-4 kez olceyim. Aynen ovu testi yapıyorum akşam uyumadan bı daha yapayım dedim silikti ama guvenemedim akşam Cok sıvı tuketmistim bugün artık pik bekliyorum birazdan yapcam

Yeni ay yeni heyecanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…