Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bi bana da yardım eder misiniz nolur benim geçen ay 5 gün reglım gecikti 34. gün oldum normalde 28 29 günde oluyorum. Bu ay 29. günümdeyim ama hâlâ olmadım sizce geçen ayın adet tarihini mi baz alayım test yapmak için. Bu ay çocuk düşünmeye başladık ilk gebeliğim olcak. Bende bir haftadır bel ağrısı ara ara kasık ağrısı ve halsizlik uyku hali var. Ve geçen cumartesi azcık kahverengi lekelenmem oldu. Bunlar sizce regl mı hamilelik mi belirtisi. Lütfen yardımcı olur musunuz

Çok üzüldüm canım benim seni o kadar iyi anlıyorumki. Etrafında kimse seni anlamıyor ve gerçekten bu duyguyu bilen insanları arıyorsun, bir çıkış yolu bulmak istiyorsun. Bana da bugün tam 7 ay oldu. İlk aylardaki gibi değilim artık zaman ilaç oluyor gerçekten. İçini dökmek istersen konuşmak istersen hep yanındayım 💜
Allah razı olsun canım tesellin için çok iyi geldi 🙏🌹.kimseye hissettirmeden kıyıda köşede ağlamak çok zor eşim üzülmesin oğlum görmesin diye 😞 benim gibi acılı annelere Rabbim sabırlar versin.cok sağolun desteğiniz için 🌹

Allah razı olsun canım tesellin için çok iyi geldi 🙏🌹.kimseye hissettirmeden kıyıda köşede ağlamak çok zor eşim üzülmesin oğlum görmesin diye 😞 benim gibi acılı annelere Rabbim sabırlar versin.cok sağolun desteğiniz için 🌹
Allah yardımcınız olsun Rabbım sabırlar versin inşallah en kısa zamanda Rabbim size hayırlı bir şekilde bebek nasip etsin insallah

Kızlar bi bana da yardım eder misiniz nolur benim geçen ay 5 gün reglım gecikti 34. gün oldum normalde 28 29 günde oluyorum. Bu ay 29. günümdeyim ama hâlâ olmadım sizce geçen ayın adet tarihini mi baz alayım test yapmak için. Bu ay çocuk düşünmeye başladık ilk gebeliğim olcak. Bende bir haftadır bel ağrısı ara ara kasık ağrısı ve halsizlik uyku hali var. Ve geçen cumartesi azcık kahverengi lekelenmem oldu. Bunlar sizce regl mı hamilelik mi belirtisi. Lütfen yardımcı olur musunuz
Hamilelik belirtileri gibi de duruyor helede o lekelenme yerleşmeyse eğer test yapsana aklında kalacağına

Hamilelik belirtileri gibi de duruyor helede o lekelenme yerleşmeyse eğer test yapsana aklında kalacağına
Ama işte geçen ay geciktim ve 1 ocakta regl olmuştum yani geçen aya göre reglım 3 şubat diye gösteriyor ama o tarihi baz almalı mıyım o konu da kafam karıştı

Dün lekelenmen gelmiş, bekle bakalım birkaç gün. Regl ise kanamaya dönüşecektir bugün veya yarın.

Canım dün değil geçen cumartesi oldu o. Hatta dedim üşüttüm mü acaba dedim
Aaa öyleyse test yap bence.
Son adet tarihinin ilk gününden itibaren 29.günündesin , geçen cumartesi gelen lekelenme yerleşme nedeniyle olmuşsa, bir haftada beta değeri yükselmiştir. Erken gebelik testi alıp yap bence. Merak ettim bende 🙈

Allah yardımcınız olsun Rabbım sabırlar versin inşallah en kısa zamanda Rabbim size hayırlı bir şekilde bebek nasip etsin insallah
Dualarıniz , güzel dilekleriniz için çok sağolun Allah razı olsun.insallah Rabbim sağlıklı bir şekilde tekrardan bebek sahibi olmayı nasip eder inşallah 🌹

Son adet tarihinin ilk gününden itibaren 29.günündesin , geçen cumartesi gelen lekelenme yerleşme nedeniyle olmuşsa, bir haftada beta değeri yükselmiştir. Erken gebelik testi alıp yap bence. Merak ettim bende 🙈
İşte geçen ay 5 gün gecikmeyle adet oldum ya şuan takvim regl günümü 3 şubat gösteriyor yani 34. gün 3 şubat. Bende diyorum o günü bekleyip öyle yapayım testi eger gelmezse diyorum. Yanlış mı düşünüyorum acaba

Mesela siz belki bilirsiniz diye sormak istedim regl olcaksam ateşimin düşmesi mi lazım çıkması mi acaba

Mesela siz belki bilirsiniz diye sormak istedim regl olcaksam ateşimin düşmesi mi lazım çıkması mi acaba
Ben ateş işini pek anlamıyorum.
Gebelik varsa ateş yüksek devam ediyormuş sanırım. Ben takip etmedim ama bat'a üç gün ve iki gün kala ölçtüm, 36.5 civarı çıkmıştı. Hamileyim.

X