Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Neden olmasın? Buraya yazmanız merak etmeniz çok normal ancak bu sürede eczaneden 10tl ye bir test alıp yapsanız daha hızlı sonuca ulaşmış olurdunuz. Buradaki kimse evet kesin hamilesin ya da değilsin diyemez. Test sonucunuzun fotoğrafını paylaşırsanız o zaman destek olabiliriz belki yorumlama kısmında.
Narkoz sonrası aynı şeyi yaşamış birileri vardır belki diye sormak istedim, işe gelirken alamadım aksam yetişirsem eczaneye alırım ama 9unda çekildim ilk 15inde birlikte olduk 12 günde çıkar mı idrarda

Merhaba herkese:KK200:
Sanırım herkes Şubat grubuna geçmiş grupta sessizlik var daha çok, benim BAT ay sonu olduğu için hala beklemedeyim :dua: Ama sanki içimde bir his Şubat grubuna yazacağım diyor haha:KK33: Zaten yarın adetime 2 ya da 3 gün kalmış olacak ve ben erken gebelik testi yapacağım sonucu sizlerle paylaşırım.Test bu saatten sonra yanılmaz değil mi?

Narkoz sonrası aynı şeyi yaşamış birileri vardır belki diye sormak istedim, işe gelirken alamadım aksam yetişirsem eczaneye alırım ama 9unda çekildim ilk 15inde birlikte olduk 12 günde çıkar mı idrarda
Acaba konu başlığı olarak mı açsanız forumda. Belki buradakiler bilmiyordur ancak forumda çok kişi var. Bunu yaşamış birisi mutlaka çıkabilir, hem daha hızlı yardımcı olurlar.

hsg de aldıgımn narkoz degıl sedasyon sadece 10 dakıkalıgına bır uyku hali.narkoz oyle bırsey degıl.ıkısınıde almıs bırı olarak soyluyorum narkozda tum hayatı fonksıyonların duruyor ve entube edılıyorsun.yanı senın aldıgının hıcbır yan etkısı yok.testını yap emın olursun umarm bebısn senınledır

SeptembeRose SeptembeRose canım hadı ınsallah guzel haberlerını beklıyoruz ınsallah ❤

hsg de aldıgımn narkoz degıl sedasyon sadece 10 dakıkalıgına bır uyku hali.narkoz oyle bırsey degıl.ıkısınıde almıs bırı olarak soyluyorum narkozda tum hayatı fonksıyonların duruyor ve entube edılıyorsun.yanı senın aldıgının hıcbır yan etkısı yok.testını yap emın olursun umarm bebısn senınledır

SeptembeRose SeptembeRose canım hadı ınsallah guzel haberlerını beklıyoruz ınsallah ❤
Çok sağol canım benim kısmet artık olmazsa da :dua:

Canım doktordan geliyorum 16 mm olan yumurtam çatlamış doktor döllenme olsa bile yumurtan çok küçük boyutta çatladı o yüzden tutunamama gıbı problemler olabılıyor .dedı. Ayrıca bır yumurtam daha varmış büyüyen istersen onun da takıbını yapalım ama her ay bır yumurta büyür dedı.ben istisna grubuna giriyor olabılırmıyım. Ovulasyonu tutturamıyorum belki şimdiye kadar. Çok ilginç anlatmak istedim sana😔
Hiç belli olmaz canım 16mmde yeterli bence o boyutta yumurta ile hamile kalan var araştır canım bende 16mm iken akşamı çatladı sandım ama ateşime göre çatlamamış pazartesi gitmiştim 16 idi cumartesi akşamı çatladı yani 18 mm yi kesin geçmiştir ondan tutunur inşallah diye umut ediyorum benimde 1 tane daha vardı o küçük 7mm demişti. Evet ovü kimisinde tutmayabiliyor canımmbu bir gerçek

Bende kestim ümidi adet olmadım ama testler daha çıkmamış benim
Hayır işin garibi adet akıntım da başlamadı. Eşim bile farketti. O kadar emindim ki bebek var diye. Bugün regl gelmesi lazımdı gelmedi üstelik akıntım da yok şeffaf ya da süt gibi az akıntı var. Domuz gribi de ne lanet şeymiş ölüyorum hastalıktan . Adet olsam heralde çifte eziyet çekicem

Neden olmasın? Buraya yazmanız merak etmeniz çok normal ancak bu sürede eczaneden 10tl ye bir test alıp yapsanız daha hızlı sonuca ulaşmış olurdunuz. Buradaki kimse evet kesin hamilesin ya da değilsin diyemez. Test sonucunuzun fotoğrafını paylaşırsanız o zaman destek olabiliriz belki yorumlama kısmında.
İnsan korkuyor test yapmaya bazen 🧐😝

Merhabalarr,Bişey gören var mı ? Alttaki dün akşam üstteki 1 saat önce

Eklentiler

• 9ABA90A9-914D-4648-B90A-BE639757D96F.jpeg
    9ABA90A9-914D-4648-B90A-BE639757D96F.jpeg
    183,2 KB · Görüntüleme: 66
Hayır işin garibi adet akıntım da başlamadı. Eşim bile farketti. O kadar emindim ki bebek var diye. Bugün regl gelmesi lazımdı gelmedi üstelik akıntım da yok şeffaf ya da süt gibi az akıntı var. Domuz gribi de ne lanet şeymiş ölüyorum hastalıktan . Adet olsam heralde çifte eziyet çekicem
Çok geçmiş olsun canım ya bende anlamadım bende akıntı var ama regl gelmedi henüz geçen ay 22 sinde olmuştum halbuki dün alınan kan testi de çıkmamış negatif cikarsa doktor antibiyotik yazicak regl da olmayınca istemiyorum ilacı içmek benimde bademcik fena ya

Merhaba herkese:KK200:
Sanırım herkes Şubat grubuna geçmiş grupta sessizlik var daha çok, benim BAT ay sonu olduğu için hala beklemedeyim :dua: Ama sanki içimde bir his Şubat grubuna yazacağım diyor haha:KK33: Zaten yarın adetime 2 ya da 3 gün kalmış olacak ve ben erken gebelik testi yapacağım sonucu sizlerle paylaşırım.Test bu saatten sonra yanılmaz değil mi?
Walla canim hayırlısı olsun bizim bat günleri adet gelmedi testler negatif açıkçası üzüldük biraz benim umudum da yok açıkçası Şubat gurubuna gitmiştim bu ay ümidim yok diye kızlar nolur nolmaz diye buraya attılar😁😁 Rabb'im hakkımızda hayırlısıni versin inşallah 🤲

Çok geçmiş olsun canım ya bende anlamadım bende akıntı var ama regl gelmedi henüz geçen ay 22 sinde olmuştum halbuki dün alınan kan testi de çıkmamış negatif cikarsa doktor antibiyotik yazicak regl da olmayınca istemiyorum ilacı içmek benimde bademcik fena ya
Ne zaman vermiştin kan? Acilden verdim ben dün. 2 saatte çıktı hemen iğne yaptılar

X