Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız çok güzel ateş tablon ama sen yasmin içiyorsun korumuyor mu o hap şaşırdm valla

Bugün erken yola çıktık yoldayken ölçtüm arabada ama yine de doğrudur heralde . Çünkü normalde sabah uyanınca konuşmadan aynı saatte ölçüyordum
Hareketlü oldıgum zaman biraz daha yüksek çıkıyor canım ama ben var gibi
Hissettim

Kızlar bir şey sorucam yumurtlamada pik gördüğümüz günden itibaren mi 10 gün sayıyoruz, çatlamadan itibaren mi?

Senden bir umutluyum ben bu ay bakalım inşallah yanıltmaz bizi tüm belirtileri yaşıyorsun

16.gün yumurtladın mı ? Tablo çizgi çekmemişte öyledir muhtemelen Şu anda iyi görünüyor biraz daha ölçmeye devam et İnşAllah güzel bir sonuç gösterir
16.günde olmadı yumurtlamama daha sonra oldu kafamı karıştıran o düşüş oldu zaten 2 gün oluyor pik gördüğüm bu da az önce yaptığım ovülasyon

Eklentiler

• Screenshot_20230121_120655_com.android.gallery3d.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 30
En çokta sigaraya olan tiksinmen sevindirdi beni hadi hayırlısı kızz

Kız çok güzel ateş tablon ama sen yasmin içiyorsun korumuyor mu o hap şaşırdm valla
Ben okudum 12 saat koruma olayı varmış sabah uyandığım gibi içtim 8 de akşam birliktelik hep 00.00 sonra oluyor anca yatma saatim.
Dedim ya tutarsa hiç korunma olmasın ilaç zaten koruma yapıyor kafasıyla.
Ama etkisi bitince birliktelik olmuş oluyor ya belkide tuttu.
Bilemedim umutlanmak istemiyorum çok ama Allahın işinede karışılmaz olurmu olur.

Benim bat bugün ama gelen giden yok. Ovülasyon testi yaptım Bu ay sadece yumurtlama günü ve çatlama gününü değerlendirdik başka yok. İnşaallah bebiş benimledir. Yarın sabah bir gebelik testi yaparım regl olmazsam. Ya da hastanenin acilinde kan veririm pazartesi acilde bakarlar dimi kızlar akşam iş çıkışı gitsem

İnşallah canım inşallah ama ateş tablon gerçekten çok iyi gidiyor kuzum ne zaman bat günün

Ben çok belirtiler yaşamaya başladım o yüzden yaptım ama kan vercem bi dahakine test yapmayacağım gözüm bozulacak bakmaktan
Ben öğleden sonra kan vericem ya belirtilerim önceki gebeliğimin birebir aynısı zaten varsa şuan beta 6-7 felandır en azından olduğunu bilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…