Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Abla ben buna da inanmıyorum bende de böyle çıkarttı regl oldum 😔
Canımmm enseyi hiç karartmıyoruz yukarıda yazmıştım komşum adet günü erken gebelikle o kadar silik öğrendiki inanamazsın. Ve kan verdi o gün değeri 6 küsür idi. Bak testi...

Abla ben buna da inanmıyorum bende de böyle çıkarttı regl oldum 😔
Tabii canım tek testle kalmamak lazım başka markalardan da yapmak gerek. Test bozuk olabilir, kimyasal yaşamış olabilirsin, hepsi mümkün. Rabbim hayırlısını sağlıklısını hayırlı vakitlerde nasip etsin hepimize 🤲🤲bende adet günü çok silik öğre dim, koyulaşma da oldu ama 15 gün sonra kimyasal oldu, her şey nasip

Tabii canım tek testle kalmamak lazım başka markalardan da yapmak gerek. Test bozuk olabilir, kimyasal yaşamış olabilirsin, hepsi mümkün. Rabbim hayırlısını sağlıklısını hayırlı vakitlerde nasip etsin hepimize 🤲🤲bende adet günü çok silik öğre dim, koyulaşma da oldu ama 15 gün sonra kimyasal oldu, her şey nasip
O ay çok test yaptım farklı farklı hepsi çok silikte olsa 2. Çizdiğiyi verdi ben bu ay test yapmıcam belirtim olmadığı sürece,çok belirti yaşarsam yaparım 🙈 hakkınız da hayırlısı olsun, çok geçmiş olsun 😔 biliyorum takip ediyorum sizleri 🙏🏻

O zaman bugün daha 8.günün😂 8.günün bitmediğini de göz önünde bulundurursak daha 7 gün geçti 😂 bebiş hala yolda bile olabilir 😂
Kığğğzz melisaaa ateşime bakar mısın 🙈😂 gidişat nasıl 🙃

Eklentiler

• Screenshot_20230121_104044_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    Screenshot_20230121_104044_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 64
O zaman bugün daha 8.günün😂 8.günün bitmediğini de göz önünde bulundurursak daha 7 gün geçti 😂 bebiş hala yolda bile olabilir 😂
Kız aslında stript testte bi gölge gördüm ben ilk 10 dakikada çıkan ama testin kendi çizgiside olabilir çünkü innovitaya gölge çıkarıyor diyen çok oldu burda

Eklentiler

• IMG_20230121_103556.jpg
    IMG_20230121_103556.jpg
    111,4 KB · Görüntüleme: 68
Biraz yaş faktörü cesaret veriyor herhalde, belli bir yerden sonra :)

Hemen olmazsa diye düşünüyorsun. Ya da ilerde ikinci çocuğu düşünürsem diyorsun.
Allah korusun düşük vs olunca belli bir dönem korunman gerekiyor. Öyle böyle zaman aleyhe ilerleyebilir.
O yüzden insan günün birinde mutlaka çocuğum olsun diyorsa çok ertelemenin de mantığı yok.
Evet katılıyorum canım 1,5 yıl sonra bıraksaydım daha iyi olurdu. 2 yi düşünüyorum illaki nasipse, ama ilki bekletiyor 2 ye zaman kalırmı hormonlar sağlıkla dururmu bilemem. Kolay olacak sanıyor insan ama o işler öyle değilmiş tecrübeyle öğrendik ama olsun bununda bir sebebi vardır. Ben hep şuna inanırım bir kadının kendi hazır olması gerekli herşeyden önce. Erkeklere kalsa evliliğin ilk günü bile okeyler yani ama en büyük sorumluluk ne olursa olsun annede. 🤷🏼‍♀️

Günaydın kızlar sabah ateşim biraz daha düştü ama yine test yapasım geldi tabiki negatif regl bekliyorum artık iyice umudum kırılıyor oysa hemen olur diye ne hayaller kurdum 6 ay geçti 😰😰
Vaktini bekliyoruz kuzum hepimiz, herşey yazılmış biz göremiyoruz. Sabır ve umut kaybetmicez şubatta çalışmalara devam ederiz bizde ne yapalım 😘

Vaktini bekliyoruz kuzum hepimiz, herşey yazılmış biz göremiyoruz. Sabır ve umut kaybetmicez şubatta çalışmalara devam ederiz bizde ne yapalım 😘
Ay ben şubatta yumurtlamayı kaçırıcam sanırım… o tarihlerde eğitimde olcam. Martta eşim varikosel ameliyatı olacak. Sonra benim turlar başlayacak haftada bir gelirim eve…. Seneye kalır aşkımız bu ay olmazsa🥲

Belirtiler yüksek ihtimal veriyor. İnşallah olmuştur ve seninle devam eder canım. ☺
Amin canım inşallah olmuştur hiç yaşamadığım belirtiler. Sahte değildir umarım bu kadar olmaz heralde. Sigara içiyordum normalde ben ama bugün onu da içemiyorum tiksinti geldi bi iki fırt sonra kalkıyor mide

X