Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de bundan almıştım aynen böyle yolladılar ama hiç memnun kalmadım hiç pozitif göremedim ya da anamda kaldığım 4 güne denk geldi kaçırdım o yüzden teste çamur atıyorum😂😂
Ben daha önce kullanmıştım testi pozitif gördüm diğer kullanmalarımda hatta birazda belki şans işi 🥰

kuzum yalançı çizgi onlar her ay cıkıyor :) pembe cızgı gormeden malesef ınanmıyoruz :)
Haklısın bende çok gördüm 2 aydır heveslenip heveslenip kursağımda kaldı 😔 hakkınız da hayırlısı olsun inşallah bebeğiniz sizinledir🙏🏻👼🏻

Bu çok tehlikeli değil mi 😔ya mikrop kaparsa bide kendimi parmaklayamam 😂
Sormaaa bende burda okuyup dün denedim sonra sabaha kadar wc bekledım mıkrop kaptırdım galıba 🥲 o yuzden hıc tavsıye etmıyorum benımde ılk ve son deneyısım oldu zaten

Sormaaa bende burda okuyup dün denedim sonra sabaha kadar wc bekledım mıkrop kaptırdım galıba 🥲 o yuzden hıc tavsıye etmıyorum benımde ılk ve son deneyısım oldu zaten
Bol su ile yıkayın 🤗 hiç mantıklı gelmedi bana da zaten her şeyi yaparsak yandık 🙈

Valla elıfcım ben olsam sımdıye coktaaan gıdıp ozelde kan verıp bır saat pc basında bekleyıp o sonucu almıstım🙈🙈ayrıyeten saglık ocagına gıcık oldugumuda belırtmek ısterım o nasıl sonuc ya bır bucuk ıkı gun sonra sonucmu cıkarmıs🙄
Çok doğru dedin ya hala çıkmadı. Bendeki sabır da (haşa) Hz. Eyyüp’te yok🤦🏼‍♀️🙈

Kızlar cok garıp bısey oldu daha dongunun 22. Gunundeyım hıc bu kadar erken adet oldugumu bılmem :KK43:( az once lavaboya gıttım kahverengı akıntı geldı peçeteye.adet mı oluyorum şimdi daha 22. Gunde.moral sıfır :KK43: fnd_50 fnd_50 savascii savascii melegim can melegim can ve diğer sevgılı canlar
Dr a yazdım vıtamın mı etkıledı kı demekkı ovulasyon testındekı yumurtlama dogruymus.11-12 gun gectı yumurtlamadan.öne cektı vıtamın heralde adetımı.hamılelık testı yapacaktık daha yaa küstüm oynamıyorum🥲🥲 kahverengi akıntı olunca insan suphelenıyorda varya hayrolsun ınsallah melisaa93 melisaa93 sevayd sevayd Mervenur277 Mervenur277

Kızlar çatlamadan itibaren mi yoksa yumurtlamada pik görünce mi üzerine 14 sayıyorduk. Ocak 1 i akşamı ben çatlama gördüm acaba ne zamana bat tarihim

Canımm stres yapma başımıza ne geliyorsa stresten geliyor. Sürekli düşünmek bizi çok etkiliyor. Neden deme dua et. Teslim ol. Bunları yazarken bile kendime kızıyorum kim bilir ne kadar emek sarfettin kaç aydır uğraşıyorsun; ama sakin ol. Şu vakitte ne dua etsen makbul. Rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah🤲🏻
Amin kuzum ne dyim ki :KK43:(

Dr a yazdım vıtamın mı etkıledı kı demekkı ovulasyon testındekı yumurtlama dogruymus.11-12 gun gectı yumurtlamadan.öne cektı vıtamın heralde adetımı.hamılelık testı yapacaktık daha yaa küstüm oynamıyorum🥲🥲 kahverengi akıntı olunca insan suphelenıyorda varya hayrolsun ınsallah melisaa93 melisaa93 sevayd sevayd Mervenur277 Mervenur277
Hayrolsun canım normalde kahverengi oluyo muydu böyleee acaba bebiş mi🤲

X