Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gerçekten mi? Şuan o kadar kötü hastayım ki. Durup durup ağlıyorum bebek tutunamamıştır bu kadar hastalığa diye 😔 kafam kalkmıyo yastıktan. Rabbim inşallah yüzüme güler de etkilemez tutunmasını🤲🏼🙏🏼
Sen böyle ağlayıp modunu dusurdukce daha da stres oluyorsun asıl o etkiler seni bebeğini modunu yükselt nasibi varsa her durum ve halde gelir bulur seni

Papatyamaviss Papatyamaviss canım bu tablolar nasıl açılıyor şubat topiğini açayım dedim tablo yapamadım:KK70:
[td]…[/td1] şeklinde oluyor diye okudum ama tutturamadım 😂😂
Mantık <td></td> şeklindeyse bence başa ilk <table> <tr>buraya başlık </tr> <td> buraya isim </td> </table> şeklinde olmalı 😅 ama bilmiyorum burada nasıl sadece td şeklindeyse böyle olmalı diye mantık yürüttüm 😂

Kızlar benim adetim 4-5 gün sürüyor ama 6. Gün 7. Günde falan günlük pede geçiyorum bir iki damla falan geliyor gelmiyor sadece lekelenme seklinde şimdi ben regl donemini 4-5 gün olarak mı saymam gerekiyor 6-7 mi?

Büyük bir ilde mi oturuyorsun başka birini araştır ya mesajlarını okuduö ne kadar pahalanmış bunlar böyleyse tüp bebeği düşünemiyorum ya
Hakkaten doymuşlar artık paraya ödüyorsun hiç bakmıyor bile tüp bebek ben geçen ay bilgi almıştım ilaç hariç 24 bindi zam gelecek diye söylüyorlar kimbilğr kaç oldu

Büyük bir ilde mi oturuyorsun başka birini araştır ya mesajlarını okuduö ne kadar pahalanmış bunlar böyleyse tüp bebeği düşünemiyorum ya
Yok küçük yer..iki tane özel hastane var..ikisinde de bütün doktorları denedim yani ama beğendiğim olmadı..erkek doktoruna aşılama için gitmek istemiyorum..kadında yok beğendiğim yok yani..fiyatlar en düşük hep burda olurdu..burda öylese başka yerde uçmuş

X