Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum benim gün içindeki ateşimden 1-2 derece az geliyor sabahları belki seninde öyledir
Gün içindeki ateşim hatta gece yatağa girip yarım saat falan öyle bekledikten sonra ölçtüğüm ateşim dün gece 36.7 36.8 di. Ondan önceki geceler hep 36.4 tü. Dün gece sürekli yüksek çıkınca normal saatimden bir saat önce uyandığımda ölçtüğümde de yüksek çıkınca ben tamam herhalde çatladı dedim ama sonra 36.2 çıkınca şoka girdim

Hissettiğin gerçek, bebeğin seninle olsun inşallah amin🥰🥰🤲🏻🤲🏻🤲🏻
inşallah askım hep bırlıkte olsun
Kanka ben şunu aldım🙈
olur olur gayet guzel
Ay kahve etkiliyor mu ben bu ay hep filtre kahve içtim kupa kupa daha önce içmezdim çok hosumagidince başladım o mu etkiledi ki
ben hergun uc kupa ıcıyorum nerdeyse artı turk kahvesı falan benım ovu oluyorsa senın haylı haylı olur :KK70:

Eki Görüntüle 3185607
of kızlar ooncelıkle suan bunları yazdıgım ıcın dongunun sonunda ınsallah pısman olmam , neden bılmıyorum ama yazmak ıstıyorum. Bu ay değerlendirme gunlerım benı pek tatmin etmemesine rağmen , sankı bu ay olacakmış gibi hissediyorum.Olmuş gibi hissediyorum. Nedenini bilmiyorum aslında cok olumsuzum ama ıcım bunu harbı harbı dıyor.
Kimyasalda kaldıgım ay gıbı oglumda olan gıbı bel agrım yok evet. benım ıcın en belırgın belırtı genelde o olur. Ama yok..
Tek söyleyebilceğim göğüslerimde devamlı bır karıncalanma sankı mınık elektrık kıvılcımları varmıs gibi sızılar gırmesı. Goguslerım dolgunlastı mı aslında hayır ama bu sızılar ve gogus mıncıklayınca acıması sankı oradakı bezelerın soyle bır dolgunlasması ve acıması ıste. Birde akıntım beyaz kremsı akıntım evet daha oncekı adet oldugum aylarda da takıp ettım.oluyordu ama su son ıkı gundur daha bır ıslak kremsı rahım boynu salgısı .. Bunları hıssedıp kendımı ümitlendirip heveslendirip umarum üzülmem , ama bu hıs bu aralar cok gelmeye başladı oyuzden paylaşmak istedim.Okuyana okumayana teşekkürler uzun oldu kusura bakmayın :KK200:
Kuzum berce hissediyorsan asla boş olamaz zaten şuanda bel ağrının olmasınıda bekliyemeyiz bel ağrısı beta salgılanmaya başladıktan sonra ortaya çıkıyor ve sen daha döngünün 6. Günündesin inşallah rabbim hissettiğin şeyi yaşamayı nasip eder 🤲🏻

Gün içindeki ateşim hatta gece yatağa girip yarım saat falan öyle bekledikten sonra ölçtüğüm ateşim dün gece 36.7 36.8 di. Ondan önceki geceler hep 36.4 tü. Dün gece sürekli yüksek çıkınca normal saatimden bir saat önce uyandığımda ölçtüğümde de yüksek çıkınca ben tamam herhalde çatladı dedim ama sonra 36.2 çıkınca şoka girdim
Canım o yumurta çatlamış ateş ölçer çıldırmış sadece o kadar😂

Kuzum berce hissediyorsan asla boş olamaz zaten şuanda bel ağrının olmasınıda bekliyemeyiz bel ağrısı beta salgılanmaya başladıktan sonra ortaya çıkıyor ve sen daha döngünün 6. Günündesin inşallah rabbim hissettiğin şeyi yaşamayı nasip eder 🤲🏻
evet kuzum oyle orası haklısın yanı kımyasalımda da bugunlerden sonra baslamıstı ufak ufak ama her hamılelık bır olacak dıye bırsey yok tabıkı baklaım hep topu bır haftaya meydana cıkar :KK70:

X