Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bozma moralini bence dün yumurtladin ve ateş ölçerin bozuk büyük ihtimal çünkü geç saatte yapılan ölçüm daha yüksek çıkar sende tam tersi. Pili de azalmış olabilir. Fazla stress iyi degil biliyorsun bebisler için :KK66: ovulasyon testi ile eş zamanlı yapmanı tavsiye ederim. Benim ateş de hemen yükselmiyor çatladı mı catlamadi mı stressindense ikisi bir çift dikiş daha iyi gibi. Ama sen bu ay alma testleri belki Eylül topiğine gelirsin gerek kalmaz. Bozma moralini evlatlarımız var çok şükür, kardeşleri zamanını bekliyor sadece💓
Evet canım gece 1-2 gibi bile 36.7 36.8 di normalde ben gece yatarken ölçtüğümde ne çıkıyorsa sabah da ya aynı ya da bir iki düşüğü çıkıyor. Dün gece de yüksek çıkınca dedim çok şükür yüksek çıkacak galiba ama dağlar kadar farklı çıktı. Anlamadım ya ateş ölçerden kaynaklı galiba. Yenisini sipariş ettim🙈🙈 çok stresliydim bu ay elimde değil ama napalım hayırlısı olsun beklemekten başka çarem yok bu ay hamile kalırsam şok olurum gerçekten . Bence de dün yumurtladım ama

Evet canım gece 1-2 gibi bile 36.7 36.8 di normalde ben gece yatarken ölçtüğümde ne çıkıyorsa sabah da ya aynı ya da bir iki düşüğü çıkıyor. Dün gece de yüksek çıkınca dedim çok şükür yüksek çıkacak galiba ama dağlar kadar farklı çıktı. Anlamadım ya ateş ölçerden kaynaklı galiba. Yenisini sipariş ettim🙈🙈 çok stresliydim bu ay elimde değil ama napalım hayırlısı olsun beklemekten başka çarem yok bu ay hamile kalırsam şok olurum gerçekten . Bence de dün yumurtladım ama
Ben bugün ovulasyon yaptım yumurtlama yok bende de canım.
Ben bir de geçen ay klomen kullandım, bu ayda etkisi olacaktı güya.
Mevsim geçişi De değil bu ay niye öyle olduk anlamadım.

Bugün ovulasyon a başladım ekte resmî var çok silik sanırım daha var yumurtalarım uykuda galiba 🤭

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 30
Çok geçmiş olsun kuzucum evet bir kaç güne kanaman gelir benim kanamam dün başladı iki üç güne sifirlanmis mi diye kan vericem bir de o kadar benim ilk kimyasal çok sancılı geçmişti ama bu normal adet sancım gibiydi inşallah kolay geçirirsin kuzucum
Korkuyorum şuan ya ben 😪bende mi kimyasalın aceba ay oturup aglicam şuan

Kuzular biz bugün eşimle urolojiye gittik sanırım kimyasal olması bu yüzden solde varikosel tekrar nuksetmis sağda da yeni başlıyormuş yarın çift taraflı ameliyat olacak sanırım 6 ay sonra sonuç aliniyormus belli ki ben bı yarım sene daha bekleyeceğim ve ateş takibi falan yapmayacağım bir süre dualarinizi eksik etmeyin 🤗 @imagination forever @Tikabasa @pozitifbiri @TASUU Papatyamaviss Papatyamaviss fnd_50 fnd_50 @Sirius2023 @melegim can @savascii @bebekheyecani ve diğer güzellerim🌹🙏🏻
ah kuzum ya Rabbım acıl sıfalar versın cabucak ıyılessın ınsallah da hemen calısmalara baslayın ınsallah ya Yanımızda olacak mısın bızı bırakacak mısın yoksa

Çok geçmiş olsun canım en azından sorunun kaynağı bulunmuş. Hakkınızda hayırlı olan olsun inşallah :)
İnşallah canım çok sağol 🙏🏻
Hadi ya

demekki sizinki ağrıyla kendini belli ediyordu, biz bebek istediğimiz için gidince öğrendik bir de eşimde isteksizlik vardı afedersiniz açık açık yazıyorum bu şekilde. Hiç gebe kalmadım 3 sene bitti Allah isteyen herkese nasip etsin denemediğimiz bişey kalmadı heralde çakşır suları arı sütü ginseng omega3 mfk takviyeleri. Bu ay çooook yalvardım Allah’ıma belki ondan ümitliyim .
İnşallah bu ay güzel haberler alırsınız canım benim eşimde isteksizlik yoktu sol tarafta nuksetmis ama önceden ameliyat olduğu için belli olmamis ama sağda yeni başladığı için ağrı falan olmus
Ama dediğiniz gibi ağrı varsa ameliyat şart diyorlar biz biraz üzüldük keşke olmasaydık dedik çünkü sperm sayımız daha da düştü. Pek yararını görmedik diyebilirz
O doktordan kaynaklı olabilir aslında kuzucum çünkü bir sene önce gayet normal çıkmıştı eşimin sperm testleri
Bızı bırakma ama senın gıbı guzel kalplı pozıtıf bırını her zaman yanımızda olmasını ısterız🙏😍sımdıden cok gecmıs olsun🙏
Yok kuzum buralarda olucam zaten hepinizle iletişimde olurum muhtemelen çok sağol aşkım 😍🙏🏻

Kızlar bnım beta 48 idi persembe gunu

Bugun 9 geldi 😪
Kimyasalmı oluyor bu
Kanama mı olcak 1-2 güne
Çok ağrı olur mu
Mervenur277 Mervenur277 sen naptın cnm
canım benım bende kasımda kımyasal gecırdım agrım sızım cok olmadı ama cok yogun pıhtılı gecırdım adetımı adetım bıttıkten uc gun sonra ıkı uc gun yıne kahve camur gıbı lekelenmlerım oldu o ay dongum uzadı bıraz harıcınde hersey aynı sekılde devam ettı bu ay dondum dırek aynı döngume , geçmiş olsun

Korkuyorum şuan ya ben 😪bende mi kimyasalın aceba ay oturup aglicam şuan
Morelini düşürme kuzum değildir sağlıklıdır inşallah 🙏🏻
ah kuzum ya Rabbım acıl sıfalar versın cabucak ıyılessın ınsallah da hemen calısmalara baslayın ınsallah ya Yanımızda olacak mısın bızı bırakacak mısın yoksa
Bı en az sekiz ay olmaz gebelik kuzucum kız ben alıştım size valla mutlaka olurum buralarda iletişimde olurum sizlerle sadece takip yapmayacagim anlamsız olur

X