💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Çok sevdıgım arkadaslarım sabah bı test daha yaparım daha da yapmam.iş yerınde nelerle yaptım bu testı ya😂taa gıdıp aldım bıde kargodan oglen.malesef bu ayda pas.nısanda dusunmuyorum deneme yapmayı malum ramazan ayı,mayısta tekrardan bulusmak uzre.zaten mayıstada yumurta takıbı yaptırcam.daha da olmadı esıme spermıyogram yaptıttırırım.hepınızı sevıyorm hayırlarla gelsın bebelerımız😊🥰🌹 @TASUU Papatya220 Papatya220 @melegim can fnd_50 fnd_50 savascii savascii @Afratafrac @melisaa93 Rachel35 Rachel35 ve diğer doslarım
İlk fotoda cizgi var gibi sen daha iyi görüyorsun ama iyice baktın mı kuzum

İlk fotoda cizgi var gibi sen daha iyi görüyorsun ama iyice baktın mı kuzum
ben hep cızgı goruyorum bebegım tam olarak sorun da bu zaten :) bencede ınceden cizgi var ama bizim göz otomatık cekıyor onu artık :) belırgın cızgıyı gorecegımız gunlerde gelsın ınsallah😍😍

Geçmiş olsun cnm
İnşallh guzel sonuçlar alırsın🙏
Bnada rahim filmi çekelım dedi. Çektirsemmi bılmıyorum
Çok sağ ol canım. Bence çektir. Aklında soru işareti kalmaz. Bir de yapışıklık tıkanıklık varsa onlar temizlenmiş oluyor gebelik daha kolay oluyor. Bir de sıkıntı varsa görünür zaten.

Hayırlı haberini alacağız inşallah kuzum. Kıyamam sana ben, keşke yaptırsaymışsın anestezi. Ne kadar güçlüsün valla bravo. Gelmiş geçmiş olsun hadi, gün sayıyorduk geçen 😊
Çok teşekkür ederim canım benim amin inşallah. İlk gebeliğimde de kalmaya çalışırken çektirmiştim onda da acı duymuştum ama sanki bu daha çok oldu gibi geldi. Yine de iyiyim çok sukur. Bir de sonuç iyi gelirse daha çok mutlu olacağım

bununla gelmıs gecmıs olsun bebegım ❤bence hıcbısey cıkmayacak..bende test delısı oldum.ates 36.8 sarımsı akıntı var testlerde ınce cızgıler cıkmıstı ammaaaa predıctorda cıkardı olsaydı demekkı adet olcam.kafam dumanlı oldu yıne :KK70:
Çok teşekkür ederim canım hepimiz test delisiyiz alma delisiyiz yapma delisiyiz 😅😅 biraz bekle rahatla olmazsan yaparsın bir daha

Geçmiş olsun canım inşallah onlara gerek kalmaz temiz çıkar anestezi almamakla iyi yapmışsın gerçekten anestezi insanı çok kötü yapıyor yarın başlıyacaksın inşallah güzel sonuçlar alırsın gelişmelerden haberdar et canım testi tekrarladın mi ne durumda
Çok teşekkür ederim canım benim almadım balla anestezi. Pişman değilim 😁Yumurtam çatladı canım bugün. Yarına kalmayabilir bu aya çok unut bağlamayacağım artık öbür aya inşallah

Çok teşekkür ederim canım benim amin inşallah. İlk gebeliğimde de kalmaya çalışırken çektirmiştim onda da acı duymuştum ama sanki bu daha çok oldu gibi geldi. Yine de iyiyim çok sukur. Bir de sonuç iyi gelirse daha çok mutlu olacağım
Kuzum cok geçmiş olsun insallah bu filmden sonra bebiş haberi alırız arkadasım da cektirmişti 2 ay önce falan bebeği olmuyordu bugun hamileyim diye aradı 🥰 gerçekten rahim filminden sonra gebelik sansı artıyor

Kuzum cok geçmiş olsun insallah bu filmden sonra bebiş haberi alırız arkadasım da cektirmişti 2 ay önce falan bebeği olmuyordu bugun hamileyim diye aradı 🥰 gerçekten rahim filminden sonra gebelik sansı artıyor
Çok teşekkür ederim kuzum benim ay inşallah bu aydan ümidim yok ama. Yumurtlama geçti çünkü . Bugün çatladı. Doktor yarın ilişki olabilir dedi. Yarına kalmaz diye düşünüyorum yumurtanın. Ama hayırlsıı bakalım ya. Gelecek ay olur inşallah 🤲🏻

Çok teşekkür ederim kuzum benim ay inşallah bu aydan ümidim yok ama. Yumurtlama geçti çünkü . Bugün çatladı. Doktor yarın ilişki olabilir dedi. Yarına kalmaz diye düşünüyorum yumurtanın. Ama hayırlsıı bakalım ya. Gelecek ay olur inşallah 🤲🏻
Gelecek ay planlarsın canım insallah allahım saglık versin de sırayla oluyor hepsi 🥰

bence yumurtanın sagı solu hıc bellı olmaz bebegım yumurtlamadan spnra 10 gunu degerlendırın dıye bosuna dıyor olamazlar.sen ıkı uc gune bır degerlendır yınede.

Çok teşekkür ederim canım benim almadım balla anestezi. Pişman değilim 😁Yumurtam çatladı canım bugün. Yarına kalmayabilir bu aya çok unut bağlamayacağım artık öbür aya inşallah
Hayırlısı canım inşallah umut tükenmez erken yumurtladın belki arkasından bi daha gelir diğer aya kalsada için rahat olur üzülmezsin biliyorsun sonuçta

Çok sevdıgım arkadaslarım sabah bı test daha yaparım daha da yapmam.iş yerınde nelerle yaptım bu testı ya😂taa gıdıp aldım bıde kargodan oglen.malesef bu ayda pas.nısanda dusunmuyorum deneme yapmayı malum ramazan ayı,mayısta tekrardan bulusmak uzre.zaten mayıstada yumurta takıbı yaptırcam.daha da olmadı esıme spermıyogram yaptıttırırım.hepınızı sevıyorm hayırlarla gelsın bebelerımız😊🥰🌹 @TASUU Papatya220 Papatya220 @melegim can fnd_50 fnd_50 savascii savascii @Afratafrac @melisaa93 Rachel35 Rachel35 ve diğer doslarım
Eee bariz çizgi görüyorum ben sen görmüyormusun

X