💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Merhabalar size hastaneden sesleniyorum dış gebelik geçirmişim.daha doktora kalsa bekleyecektim acıbademe gittim ve orda gördü sol tüpe yapışmış.birden fenalaştım bayıldım ve tüpüm patladı iç kanama geçirdim sol tüpümü kaybettim.Allahım kimseye vermesin
Geçmiş olsun canım inan çok üzüldüm 😔😔

Kızlar bir şey soracağım. Haftaya pazartesi rahim filmi için gideceğim. Bana ne çok tok ne çok aç gel dediler. Bu önemli mi ki ben anestezi almıcam sonuçta. O gün oruç olmuş olacağım. Olumsuz bir durum olur mu ki sizce?
Canım bence cok aclik olmasin ki tansiyon dusup bayilma durumu falan olmasin diye demislerdir. Bence sknti olmaz sahurda yesen tam ideal olur ne cok ac olursun ne de tok. Ama o film cekilirken vucuda bisey veriliyor mu acaba? Ya da o gun hic niyet etmesen mi acaba oruca? Saglikla ilgili bir durum sonucta

Merhabalar size hastaneden sesleniyorum dış gebelik geçirmişim.daha doktora kalsa bekleyecektim acıbademe gittim ve orda gördü sol tüpe yapışmış.birden fenalaştım bayıldım ve tüpüm patladı iç kanama geçirdim sol tüpümü kaybettim.Allahım kimseye vermesin
Yaa canım çok geçmiş olsun🤲 Rabbim hayırlı vakitlerde hayırlısını nasip etsin 🤲🤲

Canim cok üzüldüm gercekten.. cok cok gecmis olsun. Üzüldüğüm noktalardan biri de aklima gelmis olmasiydi. 2500lerden 2800lere cikmasi betanin ve kesenin gorunmemesi tuhaf gelmisti bana.Biseyi degistirir miydi bilmiyorum ama keske yine de yazsaydim. 😔😔 ama doktorun da yanlis yonlendirdi seni dis gebelik degil dedi sonucta sen de ona guvendin😔 yasanacagi varmis demekki. Simdi iyisin ona şükredelim her seyden onemlisi senin sagligin. Tekrardan gecmis olsun

Ya açıkçası yazdıkları bana çok uçarı gelmeye başladı. Uzun süredir okuyorum da. İnandırıcı gelmiyor . Doğurunca altınlar kemerler isteyip kaynana ya da kayınbabamın adını koyacağım sözümü verdim diyen aynı kişi değil miydi? Şimdi de biz çocuk istemiyoruz mu diyorlar
ay bilmiyorum canım bende anlamadım rabbim herkesin gönlüne göre versin sen nasıl oldun canım pek girip takip edemiyorum

Çok geçmiş olsun :KK43: :KK43: :KK43:

çok gecmiş olsun canım rabbim bi daha göstermesin umarım iyisindir artık doktorlarada güven kalmadı 😢

Kızlar bir şey soracağım. Haftaya pazartesi rahim filmi için gideceğim. Bana ne çok tok ne çok aç gel dediler. Bu önemli mi ki ben anestezi almıcam sonuçta. O gün oruç olmuş olacağım. Olumsuz bir durum olur mu ki sizce?
Canım oruç tutma o gün bnde tutmamıştım sana ilaç enjekte edecekler vajinadan zaten orucun bozuluyor . Bi de ağrılı bir işlem biraz 10 dk sürüyor ama acıdan bayılanlar oluyor aç iken kan şekeri daha çabuk düşer aklında bulunsun

Canım adet bittiği nin ertesi gün çekilir hsg.10 doktora gittim hepsi aynı şeyi dedi..rajim kslınlsşıyor çünkü sonra.o yüzden en iyisi adet bitiminde hemn gitmek.senin geç olmuş biraz
Canım öyle birşey yok bnde randevu almıştım 2 3 ay sonra gelmişti adet bitimi de değildi ne zaman dedilerse gittim sadece bu süreçte hamile olmadığından emin ol diyorlar o kadar

Bence doktorun dediğine uygun git canım ben olur ne olmaz belki biraz anestezi vermeleri gerekir. Hem ilaç gireceği için vücuduna oruçlu olsan da bozulmaz mı?

Hamile olup 5.10 beta ile testte öğrenenlerde renk nasıldı acaba biliyor musun? Keşke örnek olsaydı. Bir bakim belki paylaşmıştır forumda birileri.
Canım 13.8 cikmisti bu sekilde olduğunda

Eklentiler

• 20230306_070957.jpg
    20230306_070957.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 55
  • 20230306_065948.jpg
    20230306_065948.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 57
X