💛💜🧡 2023 Mart Ayı Gebelik Planlayanlar 💛💜🧡

Kuzum bu hastalık değil zaten genç bekar kızlarda hatta 12-13 yaşında olanlarda bile varmış. O yüzden rahat ol lütfen. Ki yüksek ihtimal hiçbir şikayetin yok. Bence doktorlar da pek birşey görmemiş
Evet çok şükür meğersem 2 buçuk katı demek istiyormuşlar yanlış anlamışım 🥺

Ay Allahım yarabbim ya sabır. Onlara ne acaba. Çocuğu göstermesen yeri yani
Bence de ama işte ne bileyim ya hamile kalırsam hani dedim ya onların ismini koyarım diye hayatta öyle Bi hata yapmam buna karar verdim
canım sormamda sakınca yoksa neden bu kadar karşılar başka cocugun mu anlam veremedim biz cocuk için ölüp bitiyoruz😒
Yok canım biz eşimle Bi ara boşanma nın ucundan döndük o yüzden
Çok geçmiş olsun canım hsg biraz ağrılı bir işlem tansiyon düşebiliyor . İnşallah herşey yolundadır sonucların da temiz çıkar 🙏🏻 benden yana da helal olsun canım 🥰 ara ara gelirim yine 😁
Bekliyorum gelince etiketle konuşuruz yine 😘
Ay Allahım yarabbim ya sabır. Onlara ne acaba. Çocuğu göstermesen yeri yani
Ama vicdan işte torunları dır diyip gösteriyorum ama eskisi gibi her gün gitmem onlara eskisi gibi aramam daha mesafe iyidir her zaman

Kızlar çok canım sıkıldı hamileyim ve az önce eşimle sohbet ederken acaba erken miydi bizim için bebek dedi aslında gülümseyerek söyledi ama benim çok kafama takıldı bilmiyırum hormonlardan mı benim yaşım 25 eşim 29 1.5 yıllık evliyiz kafamda soru işareti oluştu garip bir endişe hissettim
😅😅😅Kızz niye oyle diyorsun biz kendimizi hazır hissetmiyoruz diye ortadalarda senelerce 🤪🤪dolaşımıyor muyuz? Ona bir anlık sorumluluk korkusu gelmiş olabilir, sanada gelecek endişeler ileriki haftalarda aylarda... Alıngalığın hamilelikten bencee 😊😊

En iyisi testi tekrarlamak ama bu kadar az değeri de nasıl gösteriyor hayret vallahi. Senin test de bu marka mi
Evet o kadın 2,91 ile bunu gördüyse benim 1,94’le de bunu görmem demekki normal bide akşam 12’de uyudum sabah 11’de ilk idrarımı yaptım gece hiç wc ye çıkmadım

X