2023 LGS ANNELERİ❤️❤️❤️

okuyabiliyoruz sorun değil.yazılım kursu harika bir fikir.

Benim bir anne olarak desteğimi hissetsin istiyorum. Yoksa cidden ilkokulda iyi bir öğrenciydim. Ortaokul okul lise kötüydüm. Lise son sınıfta bir bölüme ve okulu kafama koydum. 2 sene çılgınlar gibi çalıştım. İstediğim okul bölüm tek tercih girdim.
İnsan istediği an istediği şeyi yapabilir.
Hakkimızdan hayırlısı olur İnşallah

Bizimkinin bugün dershane kitapları geldi, bir heyecan inceledik, sonra kaldırdı. Çok sıkmak istemiyoruz, sıkıya gelen bir çocuk değil çünkü, rahatına da düşkün, artı duygusal da. Ama pazartesi maraton başlıyor. Okul, dershane yoğun bir süreç olacak.

Biz bugün Ankara yayınları Türkçe güçlendiren soru bankalarını aldık. Birde fenomen matematik a’yı aldık. B’yı de şimdi sipariş vereceğim inşallah unutmazsam. D dilek062 mesela bu kitapların a olanı basitmiş. B olan ileri seviye

Ayy harikasınız.
Kuzumun en zorladığı ders Türkçe. Mesela fiilimsi kurallarını biliyor ama soruları çözemiyor. Bunun için ne yapabiliriz?
Birde kaynak kitap önerebilir

Ayy harikasınız.
Kuzumun en zorladığı ders Türkçe. Mesela fiilimsi kurallarını biliyor ama soruları çözemiyor. Bunun için ne yapabiliriz?
Birde kaynak kitap önerebilir misiniz
Benim Zoom linkimi atayım ona birkaç püf noktasını anlatayım biraz da soru çözelim.Merak etmeyin her soruyu çözer bu konu ile ilgili dersimden sonra. Çanta yayınları harikadır.Biz öğrencilerimle kullanıyoruz.Çok memnunuz

Merhaba
İngilizce öğretmeniyim. Meslekte 8.yılım ve başladığımdan beri lgs gruplarıyla çalışıyorum.
Bu yıl çocuklardan çok siz anneler için zor geçecek ama her şeye değecek inanın
Sabırlı olun, çocuklarınızın karakterini en iyi siz biliyorsunuz, mutlaka ona göre bir plan hazırlayın
Plandan kastım ders çalışma planı değil, gün içindeki aktivitelerinizi bile belli bir plan dahilinde yapmanız 24 saati çok daha verimli geçirmenizi sağlayacaktır.
Bol bol kitap okusunlar, her gün bir sayfa bile olsa mutlaka okusunlar
Sınav soruları artık okuduğunu anlamaya yönelik, sayısal dersler bile
Malesef benim hazırladığım gruplar okuduğunu anlamayan öğrencilerle dolu
Ve malesef bu sorun sadece yeterince kitap okumamalarindan kaynaklanıyor
Kitabın türü hiç önemli değil, yeter ki okuma alışkanlığı kazandırsın. Sevdikleri herhangi bir türü okuyabilirler, tabi şiddet cinsellik vs içeren kitapları bu gruba katmiyorum
İngilizce dersinde kendim arı yayıncılık ve more and more kullanıyorum yıllardır, memnunum
Bir de ingilizceaktivite.com sitesinde her sınıf düzeyine ve her üniteye ayrı ayrı hazırlanmış kelime oyunları var
Çalışmaları bittikten sonra bir süre bu oyunlarla pekiştirme yapabilirler
Bunu paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama velilerimin çoğu bu siteyi bilmiyor ve çocuklar oradaki oyunları gerçekten çok seviyorlar
Ara ara uğrarım, yardımcı olabileceğim başka konular olursa seve seve sorularınızı cevaplarım
Elimden geldiğince sizi rahatlatmaya çalışırım, tecrubelerimi paylaşırım
Hepinize bol şans ve harika geçecek olan bir yıl diliyorum
İnşallah tüm çocuklarımızı en iyi yerlerde görmek nasip olsun bizlere

Çok çok çok memnun olurum. Çok teşekkür ediyorum. Harikasınız

Kitap çok okuyor ama paragraf çözmüyor. Bugün hocası bir kitap Tavsiye etmişti onu almıştım. İlk fırsatta çanta aynen alacağım hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…