2023 LGS ANNELERİ❤️❤️❤️

Anne değilim ama geçen sene yüzde 1lik dilime girmiş bir çocuk ablasıyım. Şu an fen liseli. Satranç oynamayı çok seviyordu asla engellemedik. Turnuvalara katıldı. Moralini yüksek tutmak için sevdiği şeylere izin verdik. Bol bol paragraf sorusu çözdük. Evde kendi çalıştı. Çözemediği sorularda destek oldum. Az bildiği yapamadığı konuları ben anlattım. Olabildiğince çok soru görmeye çalıştık. Her dersten en az 5-6 yayını vardı. Hepsini çözemedik ama olduğu kadar çözdük. Bir de benim kardeşim çözdükten sonra cevap anahtarına bakıp kontrol etmeyen yanlışını düzeltmeyen ya da öğrenmeyen bir çocuktu. Bu sorunu çözmemiz gerekti önce. Ebadan konu anlatımlı videoları izledi. Youtubeda Tonguç yayınlarının videolarını izledi. MEB'in yayınladığı örnek sorular çok önemli onları çözebilen çocuk zaten başarılı olur. Bol şans..

Çok güzel anlatmisiniz

Harikasın çok teşekkür ederim

Biz yayın için okulun açılmasını bekledik. Yeni baskılar genelde o zaman oluyor. Genel olarak hatırladığım hız, okyanus, Tudem, Tonguç, m+, günay gibi yayınlar vardı. Genelde öğretmenlerin önerdiklerinden almıştık. Çok az bilinen yayınlar da vardı bu yüzden
Biz yayınları toplamaya çalışıyoruz şimdilık. İnşallah

Çok teşekkür ederim. Mesela yeni baskı işini düşünememişti cidden

Günaydın herkese
Kızlar 7.sınıfta nasıl Bi program uyguladınız neler yaptınız hangi kaynakları kullandınız bende bunları sorsam size
Bizde yavaştan başlayalım bu sene için çalışmalara diye düşünüyoruz da

Biz 7. Sınıfta bir kursa yazdırdık fakat ciddi anlamda olumsuz etkilenince aldık. Onun dışında okulun kaynaklarını kullandık.

Bende dün Bi kursla görüştüm 7. Sınıf açılmayabilir dediler. 2 hafta önce yeni Bi şehire taşındık burada fazla Bi yer yok gibi o yüzden evden desteklemeye başlıycaz eksik konuları ama kızım biraz ağırcanlı çabuk sıkılıyor. Onu da sıkmadan nasıl bir yol izlemeliyim tam bilemiyorum

Ben burada ki arkadaşlarla konuştuktan sonra kendim koçluk yapmaya karar verdim. Kızımla beraber ders çalışıyorum. Basen kitap okuyorum. Sadece süreci düzenleyip eğlenceli hale getirmeye çalışıyorum şimdilik

Bende beraber başlıyacağım sanırım. İnstagram da eda dilhan öğretmen var onun lgs için velilere yaptığı Bi eğitim var ona katılmayı düşünüyorum. Birde okul açılsın bakalım yeni okulumuzdaki öğretmenler nasıl bir yol izleyecekler ona göre de bir yol çizicez artık

Merhaba hanımlar bende matematik öğretmeniyim yeni nesil sorularla senelerdir içli dışlıyım İzmir de çok iyi derecelere imza attık öğrencilerimle bu sene bebeğim olacağı için 1 yıllık ara veriyorum ama burdan sizlere destek olurum elimden geldiğince öncelikle matematik için ilk konular çarpanlar katlar üslü sayılar evden konu anlatımı izleyip biran önce başlayın dershaneye gidenler zaten başlamıştır gitmeyenler lütfen okulu beklemesin meb geç bitiriyor konuları malesef konuları mutlaka özet çıkararak kurallarını iyice kavrayana kadar temel testlerini çözerek çalışsınlar ardından yeni nesil sorulara başlasınlar bir çoğunuz aynı yayınları yazmışsınız zaten buldukları ne varsa çözsünler ama kesinlikle meb testleri çözülsün her sene her ay örnek soru yayınlanıyor 7. Sınıf için olanları çözmekle tatili değerlendirebilirler

Harikasınız çok teşekkür ediyorum

Sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi günlük matematikten kaç soru cozmeliler birde onericeginiz kaynaklar nelerdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…